FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Sweet boy- 1 kapitola

4. prosince 2012 v 20:26 | Jája |  Povídky Zayn
Pohled Míši
Dorazili jsme na letiště. Začínala jsem si říkat proč je tu tolik pištějících holek, ale nakonc jsem si řekla že to je asi normální ( Ano já jsem na letišti nikdy nebyla, no v Praze jo ale tohle je o dost větší, že jo). Když v tom jsem uviděla Jáju, byla k nám otočená zády, a vedle ní byli njací kluci. Těm jsem moc pozornosti nevěnovala. S Nany jsme zařvali "Ahoj, Jájoo" a hned se rozutíkali a skočili jí kolem krku. Bylo vidět že je mírně zmatená. Nany ji hned pustila a já cítila její napětí ,něco se děje. Ale to musí chvílku počkat, vždyť Jáju jsem neviděla od té doby co se odstěhovala( nepočítám volání si přes skype a atd.). Konečně jsem se od ní odtrhla a podívala se na Nany.Ta se koukala směrem k těm kluků.Její výraz no tak takový výraz jsem snad nikdy neviděla a rozhodně ne u ní. Podívla jsem se na ně proč tak blbě čumí to nikdy neviděla pět kluků? Když jsem ho spatřila srdce mi vynechalo jeden úder. Byl to ON kluk který se mi líbí už hodně dlouho. Harry Styles. Ano ten Harry Styles ze skupiny ONE DIRECTION. A nebyl sám vedle něj stál Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan a Louis Tomlinson. To vysvětluje proč je tam tolik ječících holek. jsou to jejich fanynky. Pak už si nic nepamutuju- omdlela jsem.

Pohled Nany
Objala jsem Jáju a pak sem se rozhlídla. Okolo ní stálo pět kluků. A jeden ji držel za ruku. No podržte mě to byl Zayn Malik. A hned vedle něj stál můj nejoblíbenější ze skupiny 1D. Liam Payne(onje tak sexyyy mmm).Už jsem se vzpamatovávala. Když jsem si všimla jak se po nás kluci dívají zdřejmě nevěděli proč jsme na Jáju česky zařvali "Ahoj,..." když v tom mi vpadla do náruče Míša. Ona při tom pohledu na ně omdlela. Nic ve zlým, ale já jsem se prostě musela začít smát. Omylem jsem ji pustila a asi nebýt Harryho, který ji rychle chytil, by se rozplácla na zemi. Naložili jsme Míšu do auta. V autě jsme konečně měli čas se představit. Já jsem si schválně sedla mezi Nialla a Liama. Oni se mi líbí totiž oba. A když mi Jája oznámila, že to oni jsou ti její spolubydlící( Já vim je to divný, ale mě to v tu chvíly vůbec nedošlo). Tk jsem z toho měla třetí Vánoce. No co by jste dělali vy kdyby jste zjistili že budete bydlet s klukama ze světoznámé kapely? No, rozhodně ne to co já. Já jsem totiž začla ječet "Yes, yes,yes" ruce jsem přitom vyhodila do vzduchu omylem udeřila Liama do nosu. Musím říct, že to byla opravdu velká pecka. Začala mu téct krev. Ale já jsem u sebe měla jako vždy zásobu kapesníčku tak sem mu je dala a začala jsem se mu omlouvat. V tu chvíly se na mě koukl jako na uplnýho trotla. Když vtom mi došlo proč já jsem se mu omlouvala česky! No tak jsem se mu omluvila znovu a tentokrát anglicky. Vtom se probudila Míša a říká "Holky já měla sen že jsem viděla svýho Harryho." A začala se smát. K její smůle o řekla anglicky ani nevím z jakýho důvodu, jelikož angličtina jí nikdy moc nešla. Po asi deseti minutách smíchu se rozkoukala. V tu chvíli jste měli vidět její výraz. Tentokrát jsme se začali smát mi ostatní. Tedy až na Harryho ten se jenom začervenal, podíval se na ni a krásně se na ni usmál. Najednou jsem ucítila něčí pohled otočila jsem se a Liam se na mě koukal. Já myslela že umřu .
Pohled Jája
Spozorovala jsem jak si zamilovaně Liam prohlížel Nany a jak se Harry něžně usmíval na Míšu. Tak si říkám že to tady začíná pěkně jiskřit. Pár věcí Harry jede po Míši. Míša jede po Harrym. Nany jede po Liamovi a Liam po Nany. A já no já mám přeci svého Zayna♥♥ V každém případě se těším co holky zase vyvedou.


Tak doufám že se Vám to trochu líbilo jo a abych nezapomněla za chvíly by tam měla přibýt nová postava.
P.S. Jak jste si všimly budu psát z pohledu více osob( toho by si nevšiml leda tak slepej a nebo uplně blbej
P.P.S Možná se Vám zdá hodně věcí jasných ale bude tu hodně problémů atak se všechno bude měnit třeba do konce povídky nikdo nepřežije nebo něco.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama