FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Sweet boy- 2.kapitola

5. prosince 2012 v 17:03 | Jája |  Povídky Zayn
Pohled Liam
Nemůžu z ní spustit oči. Ona je celá krásná. Ale ty oči. Krásné modré oči, podobné těm co má Niall .(A Niall je má dokonalé) Ale já si troufám říct že ty její jsou hezčí. Nany to jméno si budu pamatovat celý život. Už chápu, proč mi ji chtěla Jája představit. Míša je sice pěkná ale Nany má v sobě ještě něco co slovy nejde vyjádřit.
Z mého snění mě probudil až Niallse slovy"Já mám hlad. Nestavíme se do Nando's?" "Ne Nialle, holky si musí ještě vybalit." řekla mu Jája"Ale já mám velkej hlad" řekl "Nialle než jsme vyrazili tak si snědl celou pizzu. A cestou jsme ti koupili hamburger s hranolkama" řekl jsem a uchechtl se."Mě to nevadí já mám taky hlad!" vyjekla najednou Nany. Míša vyprskla smíchy apodávala jí tašku. Když ji Nany spatřila rozzářili se jí oči a řekla s úžasem v hlase"Míšo, ty myslíš na všechno. Já tě miluju!" "Hele ty keci si nech pro někoho jinýho!" řekla napůl rozzlobeně Míša a koukla po mně. Nany začala vytahovat jídlo. XXL pytlík brambůrek kterej jí hned Jája šlohla. Nany se na ni zamračila a vytahovala další věci. Dvě krabice sušenek Twix a jednu krabičku Orea. Niall to uviděl a řekl "Dej" Nany jen povytáhla obočí a řekla " Nedám" Niall ji začal přemlouvat tak mu nakonec dala krabičku Orea.
Dojeli jsme domů a já se Nany nabídl že jí ukážu její pokoj. Přijala to a když jsem uviděl, jak zápasí se svým kufrem tak jsem řekl" Ukaž já ti s tím pomůžu" , když jsem jí bral kufr z ruky jemně jsem se dotkl její ruky. Při tom doteku jsme si pohlídli do očí. Ona se na mě rozpačitě usmála a řekla "Děkuji" úsměv jsem jí oplatil a odpověděl" Nemáš za co."
Když jsem jí odnesl kufr zeptal jsem se jí jestli nechce pomoct s kufrem. Nic nenamýtala.
"Víš, jestly budeš chtít tak ti ukážu Londýn." Nany se začervenala a řekla "No , kdyby ti to nevadilo tak já bych se nejdřív chtěla podívat, jak to tady vypadá večer po tmě." usmála se. A mě se málem podlomili kolena ona má tak krásnej úsměv. Jen já a ona kráčející nočním Londýnem to bude romantika.:) "Tak OK za hodinu se pro tebe sm stavím. Protože po městě už bude chodit míň lidí a my budem mít víc soukromí" Když jsem si uvědomil co jsem řekl zrudl jsem " Né, že bych na tebe chtěl něco zkoušet" mluvil jsem dál a zrudl ještě víc"Ne, že by si nebyla hezká, ty jsi krásná" Zasekl jsem se, když jsem uviděl jak na mě kouká s utevřenou pusou. "To jsem podělal, co?"Víš líbíš se mi, ale nechci na tebe tlačit. Nevím co..."

Za chvíli vám dám sem další ale musíte počkat
Hádejte co se stane :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama