FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Sweet boy-9. kapitola

9. prosince 2012 v 16:23 | Jája |  Povídky Zayn
"NIALLERE!"zakřičela jsem a čekala až příjde.
"Copak se děje Naný?" řekl když přišel. "Kde je to jídlo. To ty jsi všechno snědl?" zeptala jsem se ho naštvaně."To jsem nebyl jááá." začal mi brečet na rameni."Omlouvám se Nialle já myslela, že jsi to snědl ty." řekla jsem provinile."Tak v tom případě to mohl byt už jen jediný člověk." oznámil mi Niall. "JÁJO" zakřičeli jsme zaráz . Jája přiběhla. "Kde je jídlo?" zeptal se Niall."No to víš no měla jsem hlad, tak jsem si dala takovou menší sváču." řekla Jája s usměvem.Měla jsem sto chutí dat jí tou pánvičkou po hlavě, ale nakonec jsem se ovládla."Menší sváču? Vždyť si vyžrala celou ledničku!" rozčilovala jsem se."No jo tak já pujdu nakoupit. Nialle deš se mnou?" zeptala se. "No já nevím dnes si byla zlá snědla si mi jídlo." začal Niall."Koupím ti pizzu" řekla Jája. A Niall už si nazouval boty."Nialle počkej musím se jít převlíknout a ty by si měl taky." řekla Niallovi Jája.
Pohleed Jája
"Nialle počkej musím se jít převlíknout a ty by si měl taky." koukla jsem na něj. Měl na sobě pyžamo. Musela jsem se začít smát. Rychle jsem vyběhla do pokoje a vzala si na sebe oblečení. Hned potom jsme šly.Nejdřív jsem šla koupit pizzu. Pak jsme šly nakoupit jídlo. Když jsme vše měli šly jsme domů."Víš Nialle za nedlouho budou Vánoce a Loui bude mit narozeniny, tak jsem si říkala, že bysme mohli udělat nějakou párty." podělila jsem se s NIallem o svůj nápad."No, jak bych ti to řekl. My s klukama jsme pozvaní do njakýho klubu, samozdřejmě ty s holkama taky, ale Loui o tom neví tak jsme vám to nechtěli říkat abyste se neprokecly." řekl váhavě Niall"Ale to je super. A kdy to bude?" zeptala jsem se nadšeně. "Zítra" řekl "Cože zítra můsím si koupit něco na sebe a koupit Louimu dárek" řekla jsem a utíkala zpátky k obchodům když jsem měla nakoupeno šly jsme konečně domů.
Nastal den D. Den kdy se uskuteční večírek. Možná bych Vám mohla říct co jsem Louimu koupila:)). Koupila jsem mu XXL dupačky s potiskem(NO samozdřejmě s mrkvou :D). Nany mu koupila( teď se podržte) retro plavky s proužkama :D(to bude asi jeho nejoblíbenější dárek :D) Míša mu koupila kachničku do vany. El mu koupila řetízek s přívěškem ve tvaru mrkvičky. a kluci mu koupili jeden dárek dohromady. Koupili mu nové auto. Když jsme mu předali dárky začali jsme pít. no spíš chlastat . I když Loui pořád říkal že pít nebude, kvůli tomu že domů nás poveze novým autem, nakonec se stejně napil. musím říct, že byla fakt sranda. Dokud jsme mohli tak jsme tancovali. Když bylo něco po půl třetí ráno, řekli jsme si, že už půjdeme domů. Cesta byla fakt namáhavá. Před domem mě napadlo, že si dáme koulovačku.První kouli jsem hodila po Zaynovi. Ten byl v tak podnapitém stavu , že spadl a začal se smát nakonec se zvedl a hodil kouli po mě. Nakonec sme se začli koulovat všichni. Holky proti klukům.Nany to uklouzlo a udělala provaz.To vyvolalo pořádný zachvaty smíchu. Pak si už nic nepamatuju, byla jsem uplně na mol. To ale byli všichni kromě Liama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama