FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Březen 2013

Sweet boy 30.kapitola

24. března 2013 v 23:27 | Jája |  Povídky Zayn
iiPozorně si prohlížela monitor a pak řekla:"Mám pro Vás bohužel špatnou zprávu!" sklopila pohled. Já to věděla, Já to věděla, nadávala jsem si.Podívala jsem se na Zayna s tím, že mi dodá sílu. Spletla jsem se. Zaynovi tekly slzy po tváři, tolik se na ty děti těšil, tolik si je přál. Zeď jeho sen možná navždy zmizel... "Je mi to opravdu líto, opravdu s Vámi soucítím. Vím jak se cítíte.," řekla po dlouhé odmlce. V tu ránu ve mě začal narůstat hněv, ale krotila jsem se." Určitě se o to můžete pokusit znovu, ale až tak za tři měsíce, dřív ne," pokračovala. To už jsem vypěnila." Máte děti?" zeptala jsem se ještě klidně. Neodpověděla."Máte děti?" teď už jsem na ni řvala."Ano,"odpověděla potichu. V to jsem doufala."Jak by Vám bylo kdyby jste o něj přišla? Už podruhý. NE, vy nevíte jak se cítím! Vy...," Zayn mě chytl za ruku a tím mi dal najevo abych se uklidnila.

Sweet boy- 29.kapitola

23. března 2013 v 23:17 | Jája |  Povídky Zayn

Rano jsem se probudilq v Zaynově objetí. Za normálních podmínek bych se nad ním rozplývala, jenže mi nebylo vůbec dobře. Bolelo mě břicho jako už jednou."Ne, to nemůže být pravda." řekla jsem tiše. To přece ne! Vždyť tohle se mi už jednou stalo a já celé dny probrečela, nikdo mi neuměl pomoci. Pomalu se to zlepšovalo, když mě bral Zayn ven na různé akce. Ale já nechci aby se to období opakovalo, už jsem proplakala hektolitry slz, ale ještě teď mě to bolelo.

Why..., Why, me? 8

21. března 2013 v 20:52 | Jája |  Why...,Why,me?

Naskytl se mi pohled na ...Na Niallův zadek. Hmm, pěkný zadek. Měla bych se víc ovládat. Ležela jsem tam ještě asi půl hodinky, ale dostala jsem hlad a tak jsem se oblíkla a utíkala do Davova pokoje aby měl Niall co na sebe. Vybrala jsem mu modrou košili a béžové kaloty s nízkým rozkrokem. Hodila jsem to na postel vedle Nialla a k tomu napsala lísteček'Ty mi oblečení půjčuješ pořad. Teď jsem na řadě já:)' Říkáte si proč mu dávám jiné oblečení? No jak bych to řekla. Prostě jsem včera měla žízeň a jelikož já nejsem zastáncem zdravé stravy, tak jsem si nalila do skleničky Coca-Colu. Jenže když jsem vešla zpět do pokoje, tak jsem vychrstla pití na židlu, kde měl Niall oblečení. No tak jsem to musela dát prat. Dostala jsem hlad a tak jsem šla dolů do kuchyně. Na ledničce byl vzkaz od Dava stálo tam:" Musel jsem narychlo odjet na služební cestu. Ráno jsem byl nakoupit. P.S. Vrátím se za čtrnáct dní a nezdemoluj to tady, chtěl bych tu ještě chvíli bydlet... Dave"

Sweet boy-28.kapitola

13. března 2013 v 21:34 | Jája |  Povídky Zayn
" Počkej" ozvalo se za mnou" já půjdu s tebou". Otočil jsem se.
"Dobře ale když potkáme nějaký fans, tak budeme muset jít s pravdou ven," řekl jsem Jáji
."Já vím. Víš přemýšlela jsem o tom. Možná už by jsme to měli oznámit veřejnosti. Vždyž za necelých šest měsíců budeš táta a nikdo neví ani o tom že jsem v tom," překvapila mě Jája svojí odpovědí.
"Vážně?? To myslíš vážně? Já myslel , že jsi v zásadě proti tomu aby o nás někdo věděl," řekl jsem pořád trochu nedůvěřivým tónem
"Víš Zayne, stejně už nás viděly nějaký Directionerky na gyndě a na internetu kolují zvěsti o nás dvou,"řekla. Musím uznat, že v něčem měla pravdu. Jako vždycky samozřejmě. :D
"No dobře mě to samozřejmě nevadí. Tady jde hlavně o tebe a" pohladil jsem jí bříško"a o naše děti." usmál jsem se na ni.Byli jsme asi v polovině cestičky od domu k brance, když se všude ozvalo klapání a celou zahrádku nám osvětlili stovky fotoaparátu.