FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Why..., Why, me? 8

21. března 2013 v 20:52 | Jája |  Why...,Why,me?

Naskytl se mi pohled na ...Na Niallův zadek. Hmm, pěkný zadek. Měla bych se víc ovládat. Ležela jsem tam ještě asi půl hodinky, ale dostala jsem hlad a tak jsem se oblíkla a utíkala do Davova pokoje aby měl Niall co na sebe. Vybrala jsem mu modrou košili a béžové kaloty s nízkým rozkrokem. Hodila jsem to na postel vedle Nialla a k tomu napsala lísteček'Ty mi oblečení půjčuješ pořad. Teď jsem na řadě já:)' Říkáte si proč mu dávám jiné oblečení? No jak bych to řekla. Prostě jsem včera měla žízeň a jelikož já nejsem zastáncem zdravé stravy, tak jsem si nalila do skleničky Coca-Colu. Jenže když jsem vešla zpět do pokoje, tak jsem vychrstla pití na židlu, kde měl Niall oblečení. No tak jsem to musela dát prat. Dostala jsem hlad a tak jsem šla dolů do kuchyně. Na ledničce byl vzkaz od Dava stálo tam:" Musel jsem narychlo odjet na služební cestu. Ráno jsem byl nakoupit. P.S. Vrátím se za čtrnáct dní a nezdemoluj to tady, chtěl bych tu ještě chvíli bydlet... Dave"


Jo! To musím jít rychle oznámit Clare a budeme pařit, budeme pít a jíst jako prasata! Rychle jsem si nazula boty a rychlím krokem si to rázovala ulicí ke Clar domů. Zazvonila jsem a z domu vystoupila příjemná paní Purpleová.
"Dobrý den paní Purple. Je doma Clare?" pozdravila jsem
"Ahoj Wendy, ale Clare není doma. Ona mi dnes psala SMS s tím, že zůstane u nějakých 'One Direction'. Myslela jsem, že tam si s ní...." pak ještě něco říkala, ale to už jsem nevnímala. Rychle jsem se omluvila, rozloučila a rozběhla se směrem domů. Já blbka jsem zapomněla, že Niall spí v mém pokoji. Doufám že ještě spí, snad si nevšimne, že tam nejsem. Jakej cvok by zapomněl, že mu v posteli spí celebrita. Kolik holek by rádo mělo Horana v posteli. Jo kdyby se někdo dozvěděl, že tam je tak..., tak by mě polovina holek na tejhle planetě chtělo zabít...
Když jsem doběhla k domu s hrůzou jsem zjistila, že jsou zamklé dveře.
"Do prdele," ulevila jsem si a utíkala na zahradu, kde máme na verandě druhé skleněné. Jenže veranda byla mokrá od raní rosy a mě to uklouzlo. Naplácla jsem se na dveře...Určitě jsem vypadala nádherně, odlepila jsem se od skla a otevřela dveře. Naštěstí jsem zjistila, že tu Niall ještě není, takže mě nemohl vidět. Usmála jsem se a šla si nalít trochu Pepsi. Nedivte se vždyť svým dnešním výkonem jsem snad překonala i Usaina Bolta. Jednou rukou jsem lila pití do skleničky a tou druhou si držela svůj bolavej nos, a tak jsem nevnímala okolí. Najednou se za mnou ozvalo:"Kde si byla? Měl jsem..." nedořekl to poněvadž jsem leknutím pustila láhev s colou, která následně spadla na skleničku,která spadla na zem a rozletěla se na tisíc kousků. Nikdo nic neříkal.
"Jdu se převlíct a ne aby tě napadlo to uklízet, mohl by sis něco udělat," dodala jsem,když se začal zohýbat. Rychle jsem vběhla po schodech do svého pokoje. Zeslíkla ze sebe mokré oblečení a oblékla si čisté. Už jsem šla pomalu po schodech dolů, když jsem uslyšela bolestné."ÁÁÁúúú, doprčiv proč jsou ty střepy tak ostrý a špičatý??"
" Niallere Jamesy Horane, sakra co jsem ti říkala o tom aby si na to nešahal?" řekla jsem naštvaně. Byla jsem naštvaná že moji radu nebral vážně.
"Já třo zavinil a tak jsem to chtěl aji uklidit," stál si tvrdohlavě za svým. Jen jsem nad ním zakroutila hlavou.
"Ukaž, podívám se na to," vzala jsem si jeho ruku a podívala se na tu ránu. V jednom dotyku bylo..., něco...
"Au," řekl tiše když jsem se dotkla té rány. Rychle jsem si stoupla a vzala ze skříňky na nádobí ubrousky, kterými jsem Niallovi obvázala ruku.
"Je to dost hluboký, měli by jsme jet do nemocnice," oznámila jsem mu, pořád zaskočená tou .... tím něčím.
"Ale jak? Máš řidičák? Já řídit nemůžu," ukázal na svoji ruku.
"No já mám řidičák, ale v autě jsem neseděla od té doby co jsem ho udělala. Ale mám taky řidičák na motorku," myslím že se mi zlověstně zablesklo v očích a na rtech mi sto procentně hrál ďábelský usměv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama