FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Duben 2013

I need you 17-kapitola

30. dubna 2013 v 11:22 | Nany |  Povídky
Pohled Jade
Rachliny narozeniny byly pěkné a nejlepší na nich bylo že se malilinko zlila a začala The Wanted na Twitteru bombardovat zprávama o tom jak je nenávidí. Dnes jsem chtěla vyrazit na nákupy ale nevím jestli chce i Rachel budu se jí muset zeptat. A jak ji znám tak určitě půjde protože ona je na nakupování úplně ujetá minule jsem ji z obchodu musela tahat. Nevěřila jsem tomu že by kluci chtěli jít s námi nakupovat. Cesta byla docela dost nudná až na tu chvíli kdy se objevily fanynky to už byla ale honička. Když jsme šli nakupovat boty tak se Niall ztratil tak jsme ho museli jít hledat všichni jsme věděli kam jít přeci do KFC a jako by jsme to všichni nepředpokládali seděl tam a jedl. Když jsme šli zpět napadlo mě že se můžeme kouknout na Ugly Amaricans všichni souhlasili. Když jsme se dokoukali šla jsem do pokoje protože jsem se nudila šla jsem na noťas a koukala na filmy. V tom do pokoje vtrhl Harry a já na něj zařvala

Nothing lasts forever- 2.kapitola

8. dubna 2013 v 19:30 | Jája |  Povídky

Pohled Niall

Dnes má Rose nějak dobrou náladu(extrémně dobrou). Třeba to je kvůli tomu, že se těšila na to dnešní"rande"? To ne, spíš...OK, dejme tomu, že se těší na "rande"...NAŠE RANDE!
Po tak dlouhé době co jsem ji sledoval s ní jdu konečně na zmrzku.
"Můžeme jít?" vyrušila mě z mého přemýšlení.
"Jasně," řekl jsem a vsadím se, že můj úsměv se teď podobal tomu jejímu. Rose hned moje domněnky potvrdila, jako by věděla na co myslím.

Nothing lasts forever- 1.kapitola

7. dubna 2013 v 19:44 | Jája |  Povídky
"Ahoj,jak se máš? Já se mám dobře. Nechtěla by si někam zajít?" zamyslel jsem se.
"Blbost!" zhodnotil jsem svůj proslov před zrcadlem. Lehl jsem si hlavou do polštáře. Byl jsem deprimovaný, smutný, hladový, ale hlavně zamilovaný! Do koho? ehm,... tobych taky docela rád věděl. Vím o ní jen, že má hnědé vlasy do pasu, je malá, pořád se směje, má spoustu přátel, bydlí napsoti mě a je neskutečně krásná.
Né, vůbec ji nesleduji každý den z okna, jak se svojí malou sestrou hraje basket a už vůbec se nedívám do jejího okna, když se češe, když jde ven se svým maxi psem, kadyž se maluje, cvičí, spí , jí, telefonuje(kdybych jen měl její číslo). No dobře možná, jenom možná ji trochu sleduju, ale... ale vždyť ani nevím, jak se jmenuje.

Sweet boy- 31.kapitola

7. dubna 2013 v 17:14 | Jája |  Povídky Zayn
Odpadla jsem. Bylo toho na mě Za poslední měsíc moc. V temnotě mdlob mi bylo dobře. Nic jsem necítila, na nic jsem nemyslela, jako bych vůbec neexistovala. Možná Já to takhle bylo nejlepší,...Neexistovat, nebýt, nenarodit se.
"haló," ozval se hlas a do očí mi svítila nepříjemná baterka.
"Hmm?" broukla jsem.
"Kolik prstů ukazuji?" ptali se mně a mávali mi rukou před očima.
"Hmm. Tři, čtyři, né dva!" zasmála jsem se. Jo, ještě pořád ve mně byly zbytky mariánky. Najednou se ozvala Nany.