FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

I need you 17-kapitola

30. dubna 2013 v 11:22 | Nany |  Povídky
Pohled Jade
Rachliny narozeniny byly pěkné a nejlepší na nich bylo že se malilinko zlila a začala The Wanted na Twitteru bombardovat zprávama o tom jak je nenávidí. Dnes jsem chtěla vyrazit na nákupy ale nevím jestli chce i Rachel budu se jí muset zeptat. A jak ji znám tak určitě půjde protože ona je na nakupování úplně ujetá minule jsem ji z obchodu musela tahat. Nevěřila jsem tomu že by kluci chtěli jít s námi nakupovat. Cesta byla docela dost nudná až na tu chvíli kdy se objevily fanynky to už byla ale honička. Když jsme šli nakupovat boty tak se Niall ztratil tak jsme ho museli jít hledat všichni jsme věděli kam jít přeci do KFC a jako by jsme to všichni nepředpokládali seděl tam a jedl. Když jsme šli zpět napadlo mě že se můžeme kouknout na Ugly Amaricans všichni souhlasili. Když jsme se dokoukali šla jsem do pokoje protože jsem se nudila šla jsem na noťas a koukala na filmy. V tom do pokoje vtrhl Harry a já na něj zařvala

"HARRY co tady zase chceš"??
zeptal se mě "Jestli jsem neviděla jeho kočku někam se mu ztratila" řekla jsem mu že "Ne" a šla mu pomoct ji najít koukla jsem se k němu pod postel měl tam nějaký krámy a hned za něma se schovávala jeho kočka. Jsem se jí ani nedivila kdybych si představila co on v noci dělá asi bych se schovala taky. Na té kočce bylo vidět že se jí z pod postele nechce.
Pohled Rachel
Jau, moje hlava jsem to ale včerá trochu víc přehnala. Ale to je jedno stálo to za to. Půjdu se kouknout na Twitter "Ohh FUCK"!!!!!! oni mi na ty zprávy odpověděli a jsem v p*deli. Přišla ke mě Jade a zeptala se "Jestli nechci jít s ní na nákupy"????? řekla jsem "Že jo". A jako by to nestačilo s těma zprávama tak mi spadl ještě mobil ale naštěstí se mu nestalo. Když jsme odcházeli nás kluci zastavili že chcou jít s námi řekli jsme "Tak jo". Když jsme šli tak jsme potkali bandu fanynek jako by toho dnes twl nebylo dost. Museli jsme přidat na tempu. Když jsme dorazili tak jsem já, Jade a Niall šli se podívat na boty ostatní šli někam. Když jsme šli domů tak jsem jako jediná měla více než tři tašky. Když jsme došli tak jsme se šli koukat na Ugly Americans byla to strašná prdel ale hlavně když ženská řekla: "Nialle tyhle prasárny po svadbě musí přestat" až do večera jsme si z Nialla dělali prdel. Pak jsme chvíli televizi přepínali a na nějakým kanále by video klip od kluků řekla jsem "Teď na ten ovladač nikdo nešáhne". Až zkončil šla jsem do pokoje a vzala si časopis byly v něm testy tak jsem si je zkusila když mě přestaly bavit tak jsem si lehla. Chvíli jsem ležela a potom slyším Harryho jak řve : "Lidi neviděli jste moji kočku"???? No to si ze mě lidi děláte srandu už zase se mu ztratila to už je asi po třetí tento týden. A klidně se s váma vsadím že ji zase má pod postelí. Je to divný nebo jsem za dveřma slyšela jakoby někdo sebou mlaskl o zem. Měla jsem pravdu byl to Louis který zakopl o plyšovýho Kevina :DDDDDD. On tento týden zakopává skoro o všechno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama