FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Sweet boy- 31.kapitola

7. dubna 2013 v 17:14 | Jája |  Povídky Zayn
Odpadla jsem. Bylo toho na mě Za poslední měsíc moc. V temnotě mdlob mi bylo dobře. Nic jsem necítila, na nic jsem nemyslela, jako bych vůbec neexistovala. Možná Já to takhle bylo nejlepší,...Neexistovat, nebýt, nenarodit se.
"haló," ozval se hlas a do očí mi svítila nepříjemná baterka.
"Hmm?" broukla jsem.
"Kolik prstů ukazuji?" ptali se mně a mávali mi rukou před očima.
"Hmm. Tři, čtyři, né dva!" zasmála jsem se. Jo, ještě pořád ve mně byly zbytky mariánky. Najednou se ozvala Nany.


" Z ní nic nedostanete ona měla trávu," zasmála se. Kluci šli znovu na stage a my s holkama probiráli jestli navštívíme rodinu, jestli neuděláme nějakou menší oslavu. A poněvadž kluci mají pár dní volna, tak budeme oslavovat všichni dohromady ve velkém stylu. Všichni.s To znamená: Míšina rodina, Nandina rodina, moje rodina a kluci s Lou a Lux. Lux a Mia mají u nás v rodinách trochu více svých vrstevníků, počínaje u Erika a končí u Zoe a Matěje. Všem je je dvou do pěti let, škoda jen že Anglicky umí jenom Mia a trochu Erik a Zoes. Ale myslím si ž děti nebudou muset mluvit, když budou mít hračky.Po naplánování, kdy, kde a v kolik se to stane, jsme vyrazili na autogramiadu. Pohled Nany Na autogramiádě to bylo celkem fajn. Directionerky moc nekřičeli a chovali se slušně. No musím se Vám svěřit s tím co jedna holka udělala Zaynovi. Všechno probihalo normálně, nejdříve šla k Harrymu, potom k Louisovi a Niallovi, pak přišel na řadu Zayn.
" Ahoj, jak se jmenuješ?" zeptal se jí, ale místo odpovědi mu chytla ruku a navlíkla na ni prstýnek. Byla mezi posledníma a tak to moc rozruchu nevvolalo. Za to my(Niall, Já, Liam, Harry, Louis a Míša) Nany dostali výtlem jen Jája byla pořád mimo.Jenže pak se něco zvrtlo...Jedna holka se zeptala Zayna, jestli to mimčo co čeká s Jájou bude holka nebo kluk...Všem ihned klesla nálada pod bod mrazu, nikdo nevěděl jak odpovědět a tak se Liam ujal slova a řekl:
"Sorry, but we don't understand." Myslím si, že tohle bylo to nejlepší řešení, dělat jakože nevíme o co jde. Ta holka se jenom začervenala a řekla, že to nevadí Do hotelu jsme jeli v s náladou v prdeli(doslova), všichni byli ticho a když jsme dorazili všichni se rozprchli do svých pokojů. Já s Liamem, Míša s Harrym,Jája se Zaynem. Já ale ještě před tím než jsem vlezla do postele Za Liamem, musela obvolat všechny známé aby přišli na tu oslavu. Když bylo vše zařízené, vlezla jsem do postele, Liam už spokojeně oddychoval.Já ale nemohla usnout, pořád jsem myslela na Zayna a Jáju.Bylo těžké dívat se jak se jim dnes do očí nahrnuly slzy. Myslela jsem,že už to přešli, ale jak nad tím teď zpětně přemýšlím, bylo dost naivní si to myslet. Vždyť to nejsou ani dva měsíce. Moc dobře vím, jak se na ty dva malý prcky těšili. Oba totiž pochází z velkých rodin. Jak Zayn, tak i Jája má tři sourozence, jen s tím rozdílem, že ona má jen samé bratry, žádnou sestru. Je pro ni asi těžké pochopit, jak se můtže stát, že nemůže mít děti, když její matka jich měla tolik.... Takhle jsem spekulovala dlouho, dlouho do noci dokud jsem neusla. Ráno mě probudilo klepání na dveře. Kdo to sakra je? pomyslela jsem si a šla otevřít
."Nany, nechtěla by si jít na nákupy se mnou a s Míšou?" zeptala se mě Lou.
"No tak dobře jen se převlíknu. Jája nejd?"podi ila jsem se ona tak moc milue nakupování.
"Ne, nemá náladu a navíc se mi nabídla, že bude hlídat Lux." odpověděla mi. Někteří lidé, potom co příjdou o dítě,buď nemůžou jiné děti ani vidět a nebo naopak, chtějí s nimi být co nejvíce. A Jája patří do té druhé skupiny lidí...
Pohled Zayn
Ráno jsem se vzbudil dřív než Jája, ale nedivte se ta byla včera úplně mimo. Prohlížel jsem si ji jak spí a vzpomněl si jak mi jednou namalovala knírka...Za to se jí musím pomstít, ale co když jí naštvu? Poslední dobou je naštvaná na celý svět. Asi to odložím na někdy jindy. Najednou se začala probouzet, doufám že dnes bude mít dobrou náladu.
"Dobré ránko, Zlato." řekl jsem.
"Tobě taky, Bad Boyi,"usmála se. Takhle se neusmála už dlouho.
"Jak si se vyspinkala, koukám že do růžova," usmál jsem se taky.
"Do růžova? Jo dneska se mi spalo dobře," pořád se usmívala.
"Já teda skočím pro Lux OK?" zeptal jsem se ji. Ona jen přikývla a já šel.
Dneska holky, kromě Jáji teda, jedou nakupovat na tu oslavu.Já a Jája budeme hlídat Lux. Poslední dobou s ní trávíme docela hodně času. Jsme rádi, že nám ji Lou takhle"půjčuje". Vždycky si hrajeme a povídáme a věřte mi, že Lux je snad ten nejupovídanější človíček na celém světě.
Pohled Lou
aNa nákupech jsem rychle poznala, že holky jsou velmi bláznivé povahy. Pořád mlely pátý přes devátý a kupovali sámí blbosti. A taky dělali blbosti.
Cituji:
Nany:" Myslíš že se tvoje hlava vejde do toho koše?" Míša na ni hodila pohled jakože kam tím míří a odpověděla
"Nevím proč to chceš vědět?"
Nany:" Jen tak ze srandy a jestli nevíš tak to vyzkoušíme!" a než to dořekla, tak jí do toho odpadkovýho koše zhodila. Musela jsem se začít smát a to upoutalo ještě víc pozornosti, takže na nás celé nákupní středisko začalo čumět. Zachvilinku k nám přišel hlídač.
"Máte nějaký problém?" jazykem kterému jsem nerozumněla. Nany dělala, že taky nerozumí.
"Wh-a-at?" zeptala jsem se mezi záchvaty smíchu smíšeného s kašlem.
"Do you have a problem?" zeptal se nás znovu, tentokrát v angličtině.
"Né, žádný nemáme." řekla Nany a smála se dál. Najednou Míša vylezla z koše.
"Ano, máme problém! Ta slečna mě narvala do odpadkového koše. Udělejte něco, vyhoďte ji!" ukázala Míša na Nany. Sekuriťák niic neřekl a vzal Nany za límec a šel s ní k východu. Naštěstí už jsme měli nakoupené asi všechno, takže jsme se pomalu vydali za Nany. No to co následovalo potom, co jsme vyšli bylo hotový peklo! jestli nevíš tak to vyzkoušíme!" a než to dořekla, tak jí do toho odpadkovýho koše zhodila. Musela jsem se začít smát a to upoutalo ještě víc pozornosti, takže na nás celé nákupní středisko začalo čumět. Zachvilinku k nám přišel hlídač.
"Máte nějaký problém?" jazykem kterému jsem nerozumněla. Nany dělala, že taky nerozumí.
"Wh-a-at?" zeptala jsem se mezi záchvaty smíchu smíšeného s kašlem.
"Do you have a problem?" zeptal se nás znovu, tentokrát v angličtině.
"Né, žádný nemáme." řekla Nany a smála se dál. Najednou Míša vylezla z koše.
"Ano, máme problém! Ta slečna mě narvala do odpadkového koše. Udělejte něco, vyhoďte ji!" ukázala Míša na Nany. Sekuriťák niic neřekl a vzal Nany za límec a šel s ní k východu. Naštěstí už jsme měli nakoupené asi všechno, takže jsme se pomalu vydali za Nany. No to co následovalo potom, co jsme vyšli bylo hotový peklo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama