FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

I need you 18-kapitola

4. května 2013 v 16:24 | Nany |  Povídky
Pohled Rachel
Dnes by ke mě měla přijít Jade protože kluci nejsou doma. A mám dobrý téma o čem by jsme se mohli bavit. Než příšla Jade tak jsem si pustila VIVU zrovna tam dávali Nickelback Rockstar. Přišla Jade začali jsme probírat ty témata byla to sranda vydět její výrazy. Potom se mě zeptala "Jak si myslím že jsem chytrá?".

Odpověděla jsem rychle protože v televizi dávali reklamu na Smartphone :DD. Moje odpověď zněla: " I'm smart as a Smartphone". Navrhla jsem že se půjdem projít do parku. Když jsme tam byli oběvil se tam nějakej chlápek s drogama a zeptal se mě jestli nějaký nechci. No v hlavě se mi začali honit myšlenky co nám říkali ve škole. Ani ne o dvě minuty pozděj jsem se ocitla u stánku s jídlem jsem v ráji tady bych mohla trávit den i noc. Když jsme přišli ke mě furt jsem měla hlad a chtěla jsem se kouknout na nějakej film jedinej co jsem našla byl Harry Potter. Chvíli na to přišel Chris s njim si rozumím úplně stejně jako s Jade protože rád jí a chová se jako prase takže jako já. Dostala jsem zase hlad tak jsem objednala pizzu snědli jsme ji jen mi dva nedělalo nám to žádnej problém. Chvíli na to jsem navrhla že si půjdem zaplavat. Všichni souhlasili šli jsme si pro plavky. Když jsme přišlik bazénu tzak mě do něj Jade žďuchla. Chvíli jsme tam blbli začala nám být zima tak jsme šli domů. Jak jsem přišla domů uviděla jsem na stole balíček orea a hned ho do sebe narvala :DDDD.
Pohled Jade
Zajímalo by mě co budeme s Rachel dělat když jsou kluci pryč. No řeknu vám že to nuda určitě nebude jak svou milovanou Rachel znám :D. Řekla bych že už můžu jít. Zaklepala jsem u dveří od Rachel a ona mi přišla otevřít s plnou hubou :DDD. Šla jsem k ní do obýváku a ona přišla hned za mnou. Řekla mi "Připravila jsem si pár témat okterých by jsme si mohli povídat". Cítila jsem jak mi naskakuje z toho husí kůže. Odpověděla jsem jí "OK ale jestli to budou blbosti tak se s tebou nebudu bavit". První téma bylo fakt k posrání se smíchy ona takový "Co by si dělala kdyby nastala 3.sv.?" Já na ní výraz jako to myslíš vážně tak jsem jí odpvěděla" Že bych asi běhala tak dlouho do kolečka dokud by mě z toho neranilo :DD." Chvíli bylo ticho a teď byla řada na mě tak jsem se zeptala "Jak si myslíš že si chytrá?" Ona mi na to odpověděla " I'm smart as a Smartphone". Seděli jsme tam ještě chvíli a potom Rachel přišla s nápadem jestli se nepůjdem projít. Souhlasila jsem šli jsme do parku a Rachel pustila Coldplay chvíli jsme poslouchali a najednou k Rachel přišel nějakej chlap a zeptal se "Chceš LSD"? Ona nahodila pohled no možná chytla jsem ji za kapuci a odtáhla od něj ona na mě začala řvát " Počkej za vyzkoušení by to stálo né"? Šli jsme dál a Rachel uviděla jídlo jak utržená od řetězu k němu letěla a kdo to zase platil no přeci já :DD. Šli jsme zpět k Rachel a chvili jsme koukali na televizi ale asi po deseti minutách to byla nuda. Rachel mi řekla "Že by jsme se mohli kouknout na film". Šla nějakej vybrat vrátila se a co v té ruce nedržela Harryho Pottera :DDD. Pokaždé když ve filmu řekli :" Bradavice" tak se Rachel začala tlemit jak divá. Někdo začal klepat na dveře Rachel šla otevřít a jako bych to nečekala byl tam Chris. Rachel ho pozvala dál jako by nestačilo že mě prudí už doma. Sedl si na místo kde jsem seděla já kokos jeden. Chvíli jsme koukali a pak Rachel s Chrisem sborově řekli mám hlad. :DDDDDDDDDDDDDDDDD. Rachel objednala pizzu. Sežrali ji jenom oni dva :D. Když jsme s Chrisem přišli domů ptala jsem se Chrise proč za náma přišel odpověděl mi " Za prví nudil jsem se. Za druhý zlomil jsem ti hřeben. A za třetí došel toaleťák." Koukala jsem na něj pohledem " Jako ro myslíš vážně". Řekla jsem mu "Je ti 25 a furt si neumíš jít koupit toaleťák no to mě poser." A hřeben mi koupíš novej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama