FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Červenec 2013

Sweet boy-34. kapitola

21. července 2013 v 19:03 | Jája |  Povídky Zayn

Probudil jsem se ze své strašlivé noční můry. Ležel jsem v bílé sterilní místnosti napojený na přístroje, mamka mě držela za ruku a brečela . Za šedivým oknem jsem uviděl kluky, holky a zbytek rodiny, všichni byli unavení a napuchlí, ale Niall tam nebyl.
"Mami?" řekl jsem, můj hlas byl velmi tichý, nebyl jsem si jistá jestli to slyšela, tak jsem to zopakoval, tentokrát o něco hlasitěji. Dalo mi to hodně práce a ucítil jsem ukrutnou spalujcí bolest, jakoby mi někdo tlačil rozehřátým železem na hrudník.
"Zayne? Zayne? Ty si se probudil? Zlatíčko, ani nevíš jak moc jsem se o tebe bála." brečela máma. Po několika marných pokusech jí něco říct, neslyšela mě a já nechtěl znovu ucítit tu bolest, jsem se rozhlédl okolo sebe. Na druhé straně od mamky a dveří byla ještě jedna postel...A Niall.

Sweet boy-33.kapitola

4. července 2013 v 22:43 | Jája |  Povídky Zayn
Pohled Josh
Protože před obchodem bylo moc lidí, řekl jsem si , že zajdu někam do baru. Jen zjistit
, kde tady v Praze je co :DSice jsem tu už byl, ale teď jsem celkem nasranej z těch haterů. MIluju svůj telefon:D Ano , hlavně ten internet v mobilu no, ale to je detail. Jednoduše jsem si zadal na Googlu :Bar in Prag. A hned mi vyjelo plno výsledků:D Muhhahah. Praho máš se na co těšit, JOsh Devine to dnes večer pořádně rozjede.
Pohled Nany
Ráno jsem se vzbudila, jak je u nás už zvykem, na zemi. Protočila jsem oči a šla se osprchovat. Z vedlejšího pokoje jsem uslyšela vzdechy, určitě jenom náhodou je to pokoj číslo 169 a úplnou náladou ho sdílí Harry s Míšou. Oh my god! To si s tím nedají na chvilinku pokoj? Vylezla jsem ze sprchy a probudila Liama tím, že jsem na něj skočila. Avšak jsem loktem dopadla na jeho citlivé místo.
"Auuu!"ozvalose přes celou místnost.
"Panebože, Liame sorry. Já nechtěla,"omluvila jsem se mu.
"To je v pohodě,"řekl vysokým hláskem.
"Seš si jistej, že jsi v pohodě?" zeptala jsem s ho.
"Ne nejsu! Myslím, že si mi ho zlomila!" zařval a s tím vysokým hláskem to bylo... Roztomilo-legrační:D No ale pak mi došlo, co říkal.
"To nemůžeš myslet vážně," vyjekla jsem zděšeně. Přece jsem mu nemohla zlomit jeho chloubu.
"Chceš odvést do nemocnice?" zeptala jsem se po třech minutách naříkání.
" No já nevim, to bude trapas až mě někdo uvidí," zanaříkal.
"Neboj ve špitále mám pár známých, kteří mi dluží pár maličkostí." oznámila jsem mu a dala bych všechno za to, že se mi nebezpečně zablesklo v očích. Myslím, že si toho Liam všiml, to jsem posoudila podle toho, že nahodil vyděšený výraz. Muhaha...
"A myslíš si, že by se o mě nikdo nedozvěděl?" zeptal se ještě.
"Buď si jistej, že neceknou ani Ň," zasmála jsem se svým ďábelským smíchem. To znamená
"HIhihihihi,"Liam na mě jen koukal.
"Dobře, ale slib mi, že se o tom nikdo nedozví," poprosil mě se štěněčím pohledem.
"Neboj, slibuju," něžně(tedy doufám) jsem se usmála.
"Tak pojď,"řekla jsem po chvili. Zvesela jsme vyšli z hotelu. Zvesela jsem šla já, Liam si držel rozkrok a opakoval si stále dokola:"Hlavně nenápadně, hlavně nenápadně," a pak najednou zařval:"Áúú, kurva! Moje péro!" málem jsem se začala smát, avšak nakonec jsem to vydržela. Vyprskla jsem až v autě.
"Co je na tom, tak vtipnýho, že se směješ jak retardér?" zeptal se.
" Zlato..víš, ono je docela vtipný, že si naříkal jako holka?" smála jsem se dál.
"Hmmm,"zabručel mrzutě.
Dojeli jsme. Liam mě ještě přemlouval ať zůstaneme, že to určitě není nic vážnýho. Ten je tvrdohlavej! Idiot můj malej:DD. Po dalším přemlouvání jsem ho tam přece jenom dostala.
" Zdar Romane," pozdravila jsem doktora Malého.
"Co ode mě chceš, pochop,že nemůžu za to, že ty prachy nemám! Sakra? Patnáct melounů se nedá sehnat, za necelý rok, když máš plat obyčejnýho doktora, co maká ve špitále," koukal na mě vystrašenýma očima. Jo tenhle blb se mě bál víc než své manželky, což mi celkem udělalo radost.
"Mám maličkou prosbu," zasmála jsem se.
"Jakou?" neotálel a zeptal se.
" Podíváš se mu," ukázala jsem na Liama,"na jeho 'kamaráda' a ani o tom necekneš, protože jestli jo, tak si mě nepřej!"zavrčela jsem na něj a on mě poslušně jako pejsek, poslechl.
"Hmm, màte to zlomené,"zkonstatoval.
"takže pojďte se mnou, kouknu se co s tím mohu udělat."odešli a nechali mě tam samotnou.
Pohled Jája
Ani nevím jak, ale čas utekl jako voda a my jsme jeli na tu naši rodinou "párty". Přizvala jsem ještě Máťu:) Dorazili jsme.
Všechno bylo celkem fajn, já si hrála s dětma, dospělí se bavili, sem tam za mnou někdo přišel, hlavně Niall, Zayn a Máťa, ale po většinu času jsem tam byla sama s těma prckama. Někdy jsem je okřikla, aby se nepřetahovaly o ty hračky.
Najednou se rozlítli dveře a někdo vztoupil do vnitř. Nikdo si ho nevšiml jen já. Byl to Josh Devine, bubeník, co má víc followerů než The Wanted, ten nejznámější bubeník na světě no a taky je asi ten nejsexovatější bubeník na světě. Aspoň podle Directionerek a vše možných anket.
"Ahoj," přivítala jsem ho objetím.
"Čau CJ," zasmál se.
"Říkala jsem ti, že mi tak nemáš říkat," napomenula jsem ho.
"No jo, promiň já zapomněl jsem," usmál se. Šťouchla jsem ho do ramene a odvedla za ostatními, poté jsem se vrátila k dětem, ale už jsem seděla na pohovce, zase jsem přemýšlela nad dětma... Tak moc jsme chtěla mít svoje vlastní, ale nešlo to. My to, ale se Zaynem budeme zkoušet do té doby dokud se nám to nepovede! Navíc dnes vyršela doba od mého potratu, můžeme to zkoušet znova, znova a znova.
Zabraná do svých myšlenek, jsem začala usínat, hlava mi klesla a já upadla do temnoty bezesného spánku, ten se avšak promněnil v barevný sen.Bylo léto. Všichni jsme se opalovali n zahradě, když najednou jsem uslyšela volání o pomoc...Byl to Zayn, spadl do hlubokého bazénu a nemohl se udržet nad hladinou. Chtěla jsem mu pomci, ale nemohla jsem se ani hnout, byla jsem jako přikovaná, jen jsem koukala na to, jak se topí, umírá... Bylo těžké se na to dívat, chtěla jsem se vzbudit, nemohla jsem. Něco mě drželo de, v říši snů, nebo nočních můr?
Pohled Zayn
Na party jsem se bavil, ani jsem si nevšimnul že Jája usnula na pohovce, nedaleko dětí se kterými si celý večer hrála. Všem jsem se omluvil, vzal ji do náruče a odešel. Dal jsem ji na zadní sedadlo mého auta, neobtěžoval jsem se ji připoutávat, však pojedu pomalu a opatrně. Nasedl jsem na místo řidiče a rozjel se. Každou chvíli jsem se na ni díval, buď jsem se otočil, nebo jen mrknul do zpětného zrcátka. Zrovna jsem se podíval do zpětného zrcátka. Zdála se tak klidná, muselo se jí zdát něco krásného... Najednou jsem uslyšel zvuk mě odporný...Pištění brzd... Nemám ani ponětí co se dělo potom, prostě jsem padl jakoby do jiného světa... Topil jsem se, začal jsem volat o pomoc, ale nikdo nepřišel. Vždy když jsem se na chvíli vynořil na hladinu, abych se mohl nadechnout, zahlídl jsem ji, jak stojí na kraji bazénu. Co se to děje? Ona mi nechce pomoci? Proč tam tak nečině stojí a nic nedělá?