FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Loneliness- prolog

1. srpna 2013 v 21:03 | Jája |  Niall Horan


Jsem Niall, obyčejný kluk z Mullingaru. Každý den chodím na jistou stránku, kde si anonymně píšete s lidmi z celého světa. Vždycky si tam skvěle popovídám, někdy najdu i lidi, kterým dám svůj Skype nebo něco.Většinou jsou to holky, to jo, ale to bude tím, že někteří, co tam chodí to berou jako takovou menší seznamku. No, ale nikdy mě nikdo nezaujal, jako holka s kterou si píšu práv teď. Zjistil jsem o ní, že je to neteř Simona Cowella(ale, co když si jen vymýšlí?), bydlí nedaleko Londýna(moná v přímo v něm), má sourozence(mladšího bráchu),nesnáší houby a olivy, prostě o ní vím snad vše...skoro. Nevím jak se jmenuje, snažil jsem se to z ní dostat, ale bez výsledku.
Jinak mám plno přátel. Mezi ty nejlepší patří Kelly, je to holka od vedle. Dřív jsem do ní byl po tajnu zamilovaný, ale to už jsem si s ní vyříkal. Dohodli jsme se na tom, že bude lepší zůstat přáteli.
Dnes musím Kelly říct, co jsem udělal. Ne není to nic špatnýho, jsem si jistej, že mě v tom podpoří, ale stejně se bojím tohoh, co mi na to řekne. Snad se mi nevysměje do čí jako Billy, můj "kámoš". Dřív byl jiný, choval se jako opravdový kamarád, tak to bylo dokud nepotkal jistou Amandu, čert ví, kde se ta kráva tady, tak najednou vzala. Uškrtit, zajet parním válcem, hodit ji americkým husám a podat zmijím by bylo málo. Tahle holka je ztělesněné zlo. Není ani moc hezká, takže nehápu, co na ní Billy vidí, on má na lepší, každá holka tady z Mullingaru by dala svoje celoživotní úspory za to aby s ním šla na jedno jediný rande. No Billy je momentálně zaslepen Amandinou"krásou".
Ale zpět ke Kelly. Kelly je holka snů, hodná, milá, hezká, kamarádská a chytrá. Nemá snad ani jedinou chybičku. Ale jak to tak už bývá, lidé bez jediné chybičky to nemají v životě lehké. Kelly to taky neměla lehké. Maminka jí zemřela, když jí bylo 12, předávkovala se drogami. Ale i přes všechny chyby , co její mamka udělala, ji Kelly měla moc ráda. Do teď však Kelly chodí na její hrob s růží. Ashley, její máma, je měla moc ráda.
A když nad tím tak přemýšlím, Kelly je pro mě jako sestra, kterou jsem nikdy neměl. Vždy mě podpoří, dodá odvahu, rozesměje, ona není jako Billy, tudíž nechápu, proč se jí to bojím říct... A cože to chci vlastně udělat? Nevíte, že? :D Chtěl bych jít do X-Factoru, no chtěl, teď už musím.. To je ale detail :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama