FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Sweet boy II. -1.kapitola

24. září 2013 v 20:50 | Jája |  Povídky Zayn
"Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly."-William Shakespeare

Všichni umírají, ale je nakaždém, kdy odejde na onen svět. Věřte mi, já to vím. Jsem jedna z nich. Jedna z těch, co se rozhodli zůstat tu s těmi, které milují. A je jen na nich, jak budou projevovat svoji přítomnost , tedy jestli vůbec nějak.
Je to už rok, co jsem umřela a dnes bych slavila své dvacátéprvní narozeniny. Smutné? Možná, já se nikdy nebála smrti, jen jsem přemýšlela nad tí, co se stane těm okolo mě, když umřu. A věřte mi, teprve potom, co jsem umřela, jsem zjistila, kdo jsou/ byli moji praví přátelé. Třeba taková Nany nebo Míša, obě mají naši společnou fotku v peněženkách a vždycky, když ji otevřou cítím, jak na mě myslí. A co teprve Niall. Potom, co jsem umřela, potom, co si přečetl můj dopis, se odstěhoval do vlastního. V každé místnosti svého nového domu má minimlně jednu moji fotku. Pokaždé, když se na nějakou z nich podívá, tak se usměje, někdy mu ukápne i slza. Ten dopis, co jsem mu napsala, tak ten má v nočním stolku, čte si ho před spaním a přemýšlí nad tím, proč on jediný dostal vlastní dopis? Co měli ostatní v dopisech?
Jen samé otzázky. A ještě k tomu špatné otázky. Měl by se zeptat proč jsem mu tam napsala tohle všechno. Nejspíše to všechno ještě nechápe. Ale Niall je chytrý kluk a já věřím, že on na to příjde, jen mu musím dát čas. Až to všechno pochopí, tak..., tak mu dokáži, že všechno co jsem mu tam napsala byli sliby, které dodržím. Chce to jen čas.
A jak čas plynul, Zayn mě vzal za slovo a už veřejnosti oznámil, že má novou přítelkyni. Řídil se přesně mými instrukcemi z dopisu. Nejdříve řekl, že se se mnou rozešel už před tu nehodou, že on to auto neřídil a že jsme se nerozešli v dobrém a potřeboval čas na to se vzpamatovat, proto se držel v ústraní a nikomu nic neřekl. S Máťou už je dohromady osm měsíců, jsou spolu šťastní a já jim to přeji.
Měsíc potom, co jsem umřela, Nany zjistila, že je těhotná. Spolu s Liamem čekali holčičku. Pojmenovali ji Zoe. Nany moc dobře věděla, jak chci pojmenovat svoje děti, měla jsem to naplánováno už od svých třinácti let, a protože sama neměla žádné jméno, tak ho použila. Byla jsem moc ráda, když to udělala. Bylo to lepší než , kdyby tu malou pojmenovala po mně. Liam, hned jak Nany porodila, začal plánovat další dítě. NAny z toho nebyla zrovna nadšená.
Harry a Míša se domluvili na společném bydlení. Když jsem umřela, přestali se hádat a začali si více cenit jeden druhého. Právě se stěhují na okraj Londýna. Je tam pěkný rodinný domek s velkou zahradou. Pořídili si chovný pár labradorů, tedy Harry měl jednu podmínku. V brzké době si chce pořídit další kočku.
Všichni se po mé smrti sblížili. Tudíž se dá říct, že má smrt byla alespoň k něčemu dobrá. Jen NIall se drí trochu v ústraní, ale všichni ho chodí navštěvovat. Liam nebo Nany mu vždycky na několik dní navaří. Nutno dodat, že Niall omezil trochu jídlo, takže mu teď jeden hrnec nějakého jídla vydrží i čtyři dny.
Můj svět už není takový jako byl. Teď bych nejraději řekla, že můj život se od základů změnil, ale to by asi nebylo moc výstižné. Právě mi začal můj posmrtný život. Jo, tohle zní mnohem lépe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama