FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Povídky

I need you 19-kapitola

15. října 2013 v 20:29 | Nany
Pohled Jade:
Byla to dlouhá a vtipná noc. Ráno jsem se probudila vedle Chrise spal jako zabitý. No teda doufám, že zabitý není pak by to bylo všechno na mě. "DOBRÝ NÉ NENÍ" řekla jsem na hlas a asi jsem ho probudila protože se převalil a málem mě zamáčknul. Vstala jsem a šla do koupelny na umyvadle jsem našla zlámaný kartáč na vlasy. Nějak jsem se s ním učesala a vyčistila si zuby kartáčkem který ještě nic neschytal. Šla jsem nám udělat snídani a dnes jsem poprvé snídala s mým bratrem pohromadě a ne s kupou nádobí ve dřezu jak jsem měla ve zvyku. Při snídani mi přišla SMS od naší tety Jessie ptala se jestli bychom mohli pohlídat naší šestiletou sestřenici Izzy my naši malou sestřenici přeci "MILUJEME". :DDD Ne nemilujeme je to malá vlezlá, urýpaná, namyšlená kr**ka. Ale musela jsem odepsat že ano. Řekla jsem to Chrisovi a ten mi na to odpověděl " Jsem v baru". Takže budu muset den trávit s mojí otravnou sestřenicí, nejlepší kamarádkou a nejlepšími kamarády. Čekala jsem do té doby dokud mi teta nenechala Izzy na krku myslím se, že se jí chtěla zbavit, protože kdybych byla její matka tak bych asi udělala to stejné. Když jsem s ní zůstala sama musela jsem co nejrychleji k Rachel ta věděla co s dětmi neříkám, že bych nevěděla ale s tímhle ďáblem si fakt nevím rady. Když jsme k Rachel dorazily a to nám trvalo docela dlouho na to, že bydlí hned na proti, protože ten malý ďábel nechtěl jít. To bylo dost těžký. Ale na konec jsem zaklepala ne dveře od jejího domu. Přišla mi otevřít s tím jejím raním výrazem a to bylo už po dvanácté. Když viděla Izzy jak se kryla za mojí nohou tak se jí usměv ještě zvětšil. Došla jsem zázračně ke gauči se závažím na mé noze a s vyčerpáním jsem se svalila na gauč. Rachel si Izzy vzala na klín a povídaly si spolu. Chápu proč si spolu tak rozumí, protože Rachel je přerostlé dítě :DDDDDD. Seděly jsme tam tak půlhodiny a pak se rozhodly, že půjdeme ke klukům. Byla to sice ještě delší cesta než k Rachel ale o to zábavnější. Sotva jsem stačila zaklepat na dveře už Niall stál ve dveřích a usmíval se na Izzy. Měl výraz jako když jsem mu jednou dala plnou misku brambor s masem. Jak kdyby chtěl Izzy sežrat i s botami. Fakt divný! Šli jsme dovnitř a posadili se na gauč, vedle nás seděl Harry. Harry si chvíli Izzy prohlížel a potom si ji posadil na klín. "Jsem jediná která v tom dítěti vidí ďábla"??? Zeptala jsem se. A ostatní se na mě podívali jak na debila. Šla jsem k Liamovi do pokoje a sedla jsem si k němu a jeho kamarádovi na postel. Jeho kamarád se jmenuje Andy. Ale já a Rachel mu říkáme " Afroman nebo Lionking". :DDDDD Dělali Twittcam tak jsem se k nim přidala.
Pohled Rachel:

Už zase někdo klepe!!! Bože! Brzo ráno k tobě přijde někdo ke dveřím a začne klepat jak kdyby mu šlo o život. Když jsem se koukla na hodiny ukazovaly něco po dvanácté. Když jsem otevřela dveře tak jsem uviděla Jade s polonaštvaným výrazem a Izzy jak se schovávala za její nohou. Asi jsem zapomněla říct že já děti miluji, protože jedno jsem. Minulé léto byla Izzy u Jade na prázdninách, tak jsme spolu trávily dost času. Pozvala jsem je dál, a šla si udělat něco ke snídani. Po jídle jsem si sedla na gauč, a Izzy na mě skočila je až moc roztomilá, aby se na ni někdo zlobil. Nevím co proto ní Jade má? Jít ke klukům by se dnes hodilo Harry mi dluží rybičku, kterou mi při sázce spolkl. Ležet na gauči u kluků je takový zážitek je to jako bych kouřila trávu. S Harrym a Izzy jsme se koukali Kung Fu Panda. Louis přinesl plnou misku mrkve no proč bych si nevzala když jsem ji nemusela trhat, že jo?? :D Snědla jsem asi polovinu a byla jsem tak plná, že jsem usnula. Probudila jsem se v Zaynově posteli a něco mě hřálo v nohách. Odkryla jsem peřinu a podíval jsem se co to je. A víte co to bylo? Harryho kočka. -_- Leknutím jsem vyhodila nohy do vzduchu a vykopla Dusty z postele. Letěla přes pokoj a praštila sebou o zeď a spadla na zem. Díky bože je živá. A z chodby jsem uslyšela "Hele lidi neviděli jste někde Dusty, od včerejška ji hledám?" Pustila jsem ji z pokoje, a sama jsem šla se podívat kde je Jade. Byla v pokoji s Andym a Liamem hezká to trojce. Ale musela jsem ji zničit museli jsme s Jade a Izzy už jít. Šli jsme po schodech, a uslyšeli jak Harry křičí. Seběhli jsme dolů a uviděli jak Izzy pletla Harrymu copánky a Dusty jak mu spala na klíně.

Nothing lasts forever- 5.kapitola

21. května 2013 v 21:20 | Jája
Pohled Rose
Ráno jsem se probudila s pěti minutovým zpožděním. Rychle jsem na sebe hodila nějaké pohodlné oblečení-Legíny a delší tílko. Ještě jsem si vzala menší příruční baťůžek a do něj dala peníze, nějakou tu řasenku, tužku na oči(ty jsem si vzala dvě, jako obvykle přeci modrou a hnědou) a lesk na rty. Potom jsem se hned šla nasnídat.
"Ahoj! Není na tebe trochu brzo?" zeptala jsem se Willa.
"Dobrý ránko. Nemohl jsem spát a jestli si nepospíšíš nestihneš to. Niall je tady za pět minut," odpověděl mi William.
"A teď ti nevadí, že mu zlomím srdce?" rýpla jsem si do něj.
"Však si mi něco slíbila, ne?" řekl, ani jsem neodpovídala a šla se najíst. Toustový chleba, sýr, rajčata, jó to je něco pro mě. Najednou někdo zazvonil. Niall.
"Tak já jdu, áhój,"zařvala jsem na něj s plnou pusou. Dala jsem si jednu tašku na záda a druhou přes rameno. Do pusy jsem narvala zbytek jídla. Když mě ta dotyčná osoba uviděla, začala se smát.
"Taky tě ráda vydím Nialle,"otočia jsem oči v sloup.
"Dnes si měla k snídani sýr, co?"zeptal se a ignoroval mě a dusil se smíchem. Jen jsem na něj hodila nechápavý pohled.
"Podívej se do zrcadla," pobídl mě. Rychle jsem se podíval a hned jsem si přála abych se propadla do země. Celou pusu jsem měla od sýra.Bože!
"Ohh my God!"zaúpěla jsem a utřela si pusu. Cítila jsem se hodně trapně. Nialler se konečně pomalu, ale jistě začal klidňovat.
"Takže jedeme?" zeptal se.
"Jo pokud si už zkončil, tak jo." řekla jsem.
"Víš, že mám sýr rád?" zeptal se mě.
"Vážně?" usmála jsem se(
"Jo a ty jsi vypadala jako sýrová víla,"(Já vím divný přirovnání) to se mnou snad flirtuje?
"Awww," na nic jiného jsem se nezmohla. Niall ihned využil situace a něco mi dal do ruky. Nejspíš proto, že jsem se právě vznášeli v sedmém nebi.
"Co to je?" zeptala jsem se.
"Jen se podívej a na nic se neptej," řekl mi. Udělala jsem to co mi řekl apodívala se do krabičky.
"Ale Nialle, to si od tebe přeci nemůu vzít," vracela jsem mu to.
"Ale vždyť za to můžu já, kdybych měl peníze, tak by ti ho nevzal," řekl.
"Nialle seš milej, ale já bych si koupila nový. Stálo tě to moc peněz," stále jsem mu ho vracela.
"Řekni mi, co to pro mě je? Já bych si mohl každý den koupit novej," zasmál se ironicky.
"Nialle, ne..," skočil mi d řeči.
"Nic neříkeja vem si ho!" nařídil mi.
"Vážně,"ujišťovala jsem se pro jistotu.
"Jo!" zasmál se.
Znovu jsem otevřela krabičku. Ten nový IPhone5 na mě jakoby volal:"Vem si mě! Vem si mě!" Byl černý a na sobě měl přívěšek. Přívěšek byl zelený ve tvaru čtyřlístku s nápisem 'Good Luck' na jedné straně a 'Dublin' na druhé.
"Už jsem ti tam dal nějaký písničky. Jako třeba..."
"Děkuju Furby," řekla jsem najdnou. Abych to vysvětlila. Furby jsem mu začala říkat potom, co mi řekl že vypadám jako Pikatchů, samzřejmě jsem mu na to řekla, že on zas vypadá jako Furby.
"Pika, nemáš za co:)" usmál se.Chtěla jsem využít situace a políbit ho, ale řidič zrovna zastavil a do auta za námi vlezli Harry s Louisem.
"Čáuté lidi," pozdravili nás. Sklesle jsem si povzdechla a kývla jim taky na pozdrav.
"Ale cópák? Někdo mě nerad vidí?" zeptal se Harry.
"Ne. Jenom mi nekdo neřekl, že s náma pojede ještě někdo další," koukla jsem na Nialla.
"Promiň, zapomněl jsem," zesmutněl.
"To je v pořádku," usmála jsem se. Úsměv mi oplatil. Otočila jsem se na Harryho a Louise.
"A co vy? Proč vlastně jedete do Mullingaru?"
"No my tam budeme mít nějaký menší koncert," řekl Louis.
"Tákže, mám takovou menší dotěrnou otázku. Kdo s náma vlastně všechno jede?"nadzvedla jsem obočí. Moc dobře jsem věděla jsk to Harryho stresuje :D muhahaha.
"Nó víš, pojede ještě Zayn, Liam, Perrie, Danielle, Eleanor,Jessie, Josh, Lou, Lux, Joey, Andy,...," dál říkal jména, no já jsem ho už neposlouchala. Prohlížela jsem si totiž svůj nový mobil.
"A ještě přijede Gemma," dodal Harry. Cože? Gemma?, spozornila jsem zase.
"A kdy? Už jsem s ní dlouho nemluvila," byla jsem šťastná s gemmou jsem už hoodně dlouho nemluvila.
"No asi až zítra. Prý fans obklopili náš dům, neboť někdo řekl, že dnes jedem natáčet tam,"řekl.
"Joo, jen tak někodo," řekl Louis se smíchem.
"Hele ty si to napsal a já chudák, nic nevědíc to jen a jen odeslal," bránil se Harry a dostával záchvat smíchu.
"Ale je to na tvým Twitteru," uzavřel to Loui. Celou cestu jsme probírali nesmysli, když jsme přijeli na letiště, divila jsem se, že tam skoro nikdo není, ale co už, že jo?
"Ukaž, pomůžu ti," řekl NIall a vzal mi kufr.
"Děkuju,"usmála jsem se. Asi za pět minut bylo letiště plné- přišli všichni ti lidé, co je Louis vyjmenovával. Dost mě překvapilo, že se Harry líbal s nějakou holčinou( neměla víc jak 20 o.O),což mi udělalo radost, konečně někdo v jeho věku :D. Později mi ji představil jako Jessie¨. Byla to křehká blondýnka, s přízvukem podobným tomu mému. Ale jméno Jessie není zrovna typické pro oblast, kde jsem se svým otcem pár měsíců žila, ale třeba se prosě přejmenovala...Jako já.
Jessie byla veselá, zábavná a pěkná( no přiznejme si to měla i velká prsa->lákadlo pro Harryho). Ti dva do sebe byli úplně paf. Pořád se pusinkovali.. Jo, to bych taky ráda zažila...:/ Letadlo nám už přiletělo...KONEČNĚ!

Nothing lasts forever- 4.kapitola

11. května 2013 v 19:36 | Jája
Rose se pořád bavila s Harrym, mimochodem jsem vůbec nic nepochopil, jakoby mluvili v heslech.
"A co ty Nialle?" zeptal se mě najednou Simon.
"Co?" nadzvedl jsem obočí. Neměl jsem páru o čem mluví.
"Co si myslíš o to, že zítra by jste jeli natočit pár záběrů do Mullingaru, do toho filmu," povzdechl si Simon a otočil oči v sloup.
"Hmmm, o tak jo," řekl jsem a dál už je nevnímal. Proč nemůžem jet někdy jindy. To nebudu moci jít vyvenčit Lucky a neuvidím Rose. Achjo...
"Hele Rose zítra ti nebudu moct vyvenčit psa,"řekl jsem cestu domů v taxíku.
"To nevadí, tak si skočíme někam na pizzu, bereš?" řekla, ta snad byla víc mimo než já.
"Rose, ale já jedu zítra do Mullingaru," oznámil jsem jí.
"Já to vím Nialle," poklepala si na čelo abych věděl, co si myslí.
"To znamená, že nebudu v Londýně," tý jo Rose je nějak zpomalená...
"Nialle, ty si neposlouchal, že?" zeptala se mě a já jen zakroutil hlavou.
"Já tam jedu s Váma," zasmála se mojí nevědomosti:D
"Co-že?" nevěřil jsem vlastním uším.
"No Simon mi to nabídl a já to příjmula. Navíc bych ráda poznala tvoji rodinu, když ty už znáš tu moji," objasnila mi to.
"To je super! Provedu tě po městě a představím tě mamce, myslím, že se jí budeš líbit," pověděl jsem a už si to představoval.
"To doufám, kolik.." nedokončila svoji otázku, protože jí řidič taxík ji skočil do řeči.
" Je to za 200 Ł," řekl a já se nad tou cenou pozastavil.
"Pardon, ale cesta nás předtím vyšla o 50Ł levněji než teď a to jste ze stejné firmy jako předchozí taxikář," řekl jsem, ale neměl jsem to dělat...Protože vytáhl zbraň...
"Hele buď mi dáš 200 Ł, nebo to koupí!" řekl a namířil zbraň na Rose. Teď jsem dostal opravdu strach. Stále jsem doufal, že odněkud vyskočí chlap a řekne:"Hahaha, právě jsme vás nachytali, tady je skrytá kamera." No doufat jsem přestal, když zbraň přitiskl Rose k čelu. Rychle jsem prohledal všechny kapsy, bohužel jsem v zápětí zjistil, že mám usebe pouze 180 Ł
"Jen jí nic nedělejte," řekl jsem a prohledával dál kapsy, kdybych náhodou našel nějaký drobný... Ale nic.
"Omlouvám se, ale já víc nemám," řekl jsem a podal mu těch 180 Ł.
"Řekl jsem že chcu 200 liber, tak mi dáš 200 liber!" řval na mě a z pusy mu létaly sliny a nabil pistoli.
"Já-já mám možná nějaký penze v kabelce, Nialle podívej se tam," řekla mi rozklepaným hlasem Rose. Nic jsem nemohl najít, jenom mobil.
"Nic tam není Rose," šeptl jsem.
"Nic si nešeptejte a naval prachy," zařval na nás.
"Promiňte, ale víc už nemáme," řekl jsem a cítil jsem, jak mi po tváři teče slza.
"Ale mám hodinky, ty hodinky jsou hodně drahé a taky moje peněženka má celkem velkou hodnotu. Vemte si všechno jen nás nechte být," už jsem byl opravdu, opravdu ale opravdu zoufalý.
"Dobře dejte mi všechno, hodinky, peněženky, šperky, prostě všechno a já vás nechám jít," nabídl nám.
Sundával jsem si hodinky a řidič mě bedlivě pozoroval, ale zbraň měl zamířenou pořád na Rose. Té už stékaly kapky potu po čele, ale všiml sem si, že si nechala spadnout řetízek do výstřihu, potom si sundala prstýnky,náhrdelník a náramek a ty mu už dala.
"A teď vypadněte,"zařval. Když jsem se nehnul tak dodal
"HNED,"Bylo mi to trapný a kdyby na Rose nemířil zbraní, tak by to bylo dokonce i celkem vtipný a já bych se zasmál.
"Ehm, vy jste nás tu zamkl," řekl jsem. Řidič začal nadávat, uslyšel jsem slova, která jsem snad nikdy neslyšel a odemkl. Chytl jsem Rose za ruku a rychle ji vytáhl z auta. Hned potom se auto rozjelo. Rose ho celou dobu , dokud nezmizelo z dohledu, pozorovala, apotom řekla"Musíme zavolat policii," chtěl jsem protestovat, ale když jsem uviděl její ubrečenou tvář, nic jsem neřekl.
"Tak pojď ke mě. Ten hajzl mi vzal mobil,"řekl jsem a táhl ji přes zahrádku. Odemkl jsem, otevřel dveře a od Rose jsem slyšel slabé"WOW"
"Pojď nahoře mám mobil," vedl jsem ji nahorů.
"Taky máš víc jak jeden telefon?" zeptala se.
"Jo mám tři," řekl jsem a podal jsem jí svůj IPhone.
"Dobrý den," začala, neposlouchal jsem ji a šel se převléknout.
"Tak co?" zeptal jsem se, když jsem se vrátil.
"Prej to už udělal několikrát,"řekla a já přikývl
"Víš, že jsi celkem riskovala s tím řetízkem?" teď pro mě byla něco jako hrdina."Umíš si představit, co se mohlo stát, kdyby si toho všiml?" zeptal jsem se jí.
"Prvě, že umím,"přitakala,"ale tohle je poslední, co mi zbylo po nejlepších kamarádkách a matce. Řetízek je od mámy a přívěšek od Nanci a Carol," smutně se usmála a vytáhla řetíek z výstřihu. Sledoval jsem ji, jak se ho snaží zapnout, ale když jí to nešlo, tak jsem jí pomohl a přito se dotkl jejích ledovýh rukou.
"Ty si jako led," sundal jsem si mikinu a dal ji jí přes ramena.
"Asi bych už měla jít,"řekla
"Já tě doprovodím,"řekl jsem. Před domem jsem mi vrátila mikynu.
"Zítra se uvidíme v autě,"řekl jsem a na zabrblala, že jo, rozloučila se a zavřela mi dveře před nosem a tak jsem šel domů.
Pohled Rose
"Ahoj,"zabrblala jsem a drze mu zavřela dveře před nosem. Hned potom jsem se svezla na zem. Začala jsem přemýšlet nad minulostí a nad mojí budoucností. Abych řekla pravdu, ani jedno se mi nelíbilo. Nepomyslela jsem na přítomnost, na to že žiju, že o mně má zájem někdo takový jako je Niall.
A ano Niall, další problém.
Jistě, něco k němu cítím, ale nechci mu ublížit. Už jsem ublížila dost aještě hodně ublížím, tedy myslím.
Jsou to sice skoro dva roky, ale bolest a pocit viny cítím stále. Tolikrát jsem prosila Boha, aby vrátil čas. Ale časem jsem na něco přišla. Bůh není a jestli je, tak mě ignoruje. Nebo se možná modlím k nesprávnému bohu a nebo mě i on odsoudil, za to, co jsem udělala.
Vzít život pěti mladým a nevinným lidem je přeci hřích, velký hřích. Z toho tři lidé byli pro mě velmi blízcí, co blízcí, oni pro mě byli vším. A ti zbývající dva- pětiletý James a jeho otec Robert- vzala jsem je jejich rodinám, všem, co je milovali.
Meredith, matka a manželka, a já jsme jako jediné přežili. N, abych to uvedla na správnou míru. Obě jsme přežili převoz do nemocnice, ale živá jsem z ní odešla pouze já. Meredith si vzala život potom, co zjistila, že její rodina už není. Odpojila se od přístrojů.
Chtěla jsem udělat to stejné, jenže za mnou do nemocnice přišli Will a Leigh a já si uvědomila, že tudy cesta nevede. Jen bych jim ublížila ještě víc. Jakoby nestačilo, že jsem jim vzala matku a Willovi jeho snoubenku. Jeho celoživotní lásku-Carol.
Všichni tvrdí, že to zavinil Robert, ale ne. Je lehké shodit vinu na mrtvého. V hlouby duše vím, a věřím že nejen já, že jsem to zavinila já. Ani nevíte, jak ráda bych si to s němi s mojí matkou, CarolNanci, Jamesem a Robertem vyměnila. Ale co je můj bezcenný život oproti dalším pěti? Teď za to pykám, mučím se výčitkami svědomí a myšlenkami co začínají slovy: Co kdyby. Tohle je pro mě ten nejhorší trest, ale s Niallem na to všechno zapomínám. Cítím se volná, svá a zamilovaná a to bych právěže neměla. Jak řekla Will:" Zlomíš mu srdce pokud se něco zvrtne." Ale já si nemůžu pomoci. Niall je takové stělesněné dobro a k tomu je pro mě něco jako berlička. Znám ho teprve chvíli, ale je to jako by mě znal věky.
Možná bych tu neměla už být, bylo by lepší kdybych z Niallova života zmizela hned, než až za pár měsíců. Teď by to pro něj nebylo tak těžké.
S odhodláním jsem se zvedla z podlahy a šla do koupelny. Nejdřív jsem se prohrábávala v poličkách, než jsem ji našla, chvilku mi to zabralo. Sedla jsem si na záchod a chtěla začít... No jenže já blbá kráva jsem si zapomněla zamknout a do koupelny mi vlítl Will. Když mě uviděl jen vyvalil oči a vrhl se na mě, vzal mi žiletku a dal si ji do kapsy. Rychle mě vzal do náruče a odnesl do pokoje.
"Rose, co se zase stalo, proč si to chtěla udělat?" zeptal se, ale já už ho nevnímala, soustředila jsem se na ty bytosti, co oklo mě vesele poletovaly.
"Nechte mě být!" křikla jsem na, ony mě však neposlechly, jako ovšem vždycky. Pokřikovaly na mě, že tu nemám co dělat, že to já bych měla být mrtvá.
"Já to vím!" odpovídala jsem jim, ale oni mi neodpovídali, jen na mě dál pokřikovali.
Znovu jsem zavzpomínalana tu noc, znovu jsem to prožívala... Bylo 15. března. Znovu jsem viděla všechnu tu krev, střepy, pomačkané plechy, slyšela jsem křik, pláč, volaní o pomoc... a mnohem víc...
"Rose vnímej mě, prosím," zoufale na mě křičel a bral do ruky telefon...Moc dobře jsem věděla komu chce volat.
"Nevolejmu, prosím," brečela jsem. Opřela jsem se o jeho rameno, brečelajsem a snažila se ignorovat ty hlasy. Všichni mi chcou namluvit, že to jsou jen halucinace, ale já vím svoje.
"Můžeš za to ty," řekla jedna postava.
"Já vím," odpověděla jsem.
"Ty si je zabila," pokračvaly.
"Já vím," zařvala jsem na ně. Obličej jsem ještě hlouběji zabořila do Willova ramene, nechtěla jsem je vidět.
" Zasloužíš si smrt!" nenechali mě napokoji.
"JÁ VÍM," zařvala jsem ze všech sil...
"My jsme si to nezasloužili, proč ty žiješ a my ne?" zeptal se mě někdo, pro mě až moc známým hlasem, zvedla jsem hlavu abych se ujistil, že to je pravda...Říkala to Nancy"Proč ty si život zasloužíš víc než my? V čem si lepší než my? Myslíš si, že máš navíc? MYslíš si toho o sobě hodně, že jo? Proč tu nejsi s náma?Proč si měla víc štěstí než my? Proč ty máš život a my ne?" Zeptala se mě. Tyhle otázky jsem si kladla často... Nikdy jsem však nenalezla odpověď
"Nevím..." odpověděla jsem po pravdě, šeptem, skoro neslyšitelně...Do pokoje přiběhla Lucky, zastavila se před bytostmi a začala štěkat....
"Já věděla, že to nejsou halucinace" řekla jsem Willovi, který s vytřeštěnýma očima koukal na Lucky. Lucky najednou přestala štěkat a postavy zmizeli.
"Už jsou pryč?" zeptal se Will, který mi nejspíš začal věřit.
"Ano," řekla jsem. Pak jsem si na něco vzpomněla.
"Wille myslíš, že bych mohla jet se Simonem do Mullingaru?" schválně jsem nezmínila Nialla.
"Ty si se setkala se Simonem?" podivil se.
"Jo, no dneska jsme šli s Niallem do restaurace a on tam byl taky," řekla jsem mu.
"Takže NIall tam asi bude taky, že?" zeptal se. TeDď už mu nemůžu lhát, stejně by zavola Simonovi a zeptal se ho.
"Jo, prosím Wille, bratříčku, Willíčku," prosila jsem ho.
"No dobře, ale pod jednou podmínkou," řekl nakonec.
"Jakou?" zeptala jsem naléhavě.
"Všechno mu řekneš," řekl. To bude těžké..
"Dobře," řekla jsem.
"A kdy tam jedeš? " zeptal se
"Zítra," vykulil oči
"Chceš pomoct s balením?" řekl a nečekal na odpověď a už šel pro tašku.
"Jo," zasmála jsem se. Hned jsem měla lepší náladu.

Tady máte něco pro zasmání se.

I need you 18-kapitola

4. května 2013 v 16:24 | Nany
Pohled Rachel
Dnes by ke mě měla přijít Jade protože kluci nejsou doma. A mám dobrý téma o čem by jsme se mohli bavit. Než příšla Jade tak jsem si pustila VIVU zrovna tam dávali Nickelback Rockstar. Přišla Jade začali jsme probírat ty témata byla to sranda vydět její výrazy. Potom se mě zeptala "Jak si myslím že jsem chytrá?".

Nothing lasts forever- 3.kapitola

3. května 2013 v 19:34 | Jája
Pohled Rose
"OK,"odpověděla jsem Willovi. S pocitem viny jsem ho následovala do kuchyně. Rozhodla jsem se, že budu dělat, jako že nevím proč si mě zavolal.
"Co chceš?" vyštěkla jsem na něj.
"Víš, co jsem ti ráno řekl?" zeptal se.
"Hmm, jo vím," Samozřejmě, že jsem věděla, co mi říkal. Vždyť mi to říká vždy, když mě vidí s nějakým klukem, už si ty jeho sloa pamatuji na vzpaměť.

Sweet boy- 32.kapitola

3. května 2013 v 13:43 | Jája
No to co následovalo potom, co jsme vyšli bylo hotový peklo!
Nahrnuli se k nám paparazzi. Bylo jich snad kolem padesáti!
"Co tady děláte? Jak je to mezi panem Malikem a tou jeho snoubenkou? Jak je to mezi Vámi a Liamem Paynem? Jste stále se Stylesem? Kde máte zbytek, té vaší bandy?" tohle byly nejčastější otázky. Zdálo se mit o nebo jsem zahlídla Leoše Mareš. Že by se dal na novou kariéru? No to je jedno. Sakra! Jak se z toho dostaneme? Je jich tu opravdu moc. Po pár marných pokusech projít mezi nimi jsme sxe vrátili zpět do obchodu.
"Co budeme dělat?" zeptala se Nany.

I need you 17-kapitola

30. dubna 2013 v 11:22 | Nany
Pohled Jade
Rachliny narozeniny byly pěkné a nejlepší na nich bylo že se malilinko zlila a začala The Wanted na Twitteru bombardovat zprávama o tom jak je nenávidí. Dnes jsem chtěla vyrazit na nákupy ale nevím jestli chce i Rachel budu se jí muset zeptat. A jak ji znám tak určitě půjde protože ona je na nakupování úplně ujetá minule jsem ji z obchodu musela tahat. Nevěřila jsem tomu že by kluci chtěli jít s námi nakupovat. Cesta byla docela dost nudná až na tu chvíli kdy se objevily fanynky to už byla ale honička. Když jsme šli nakupovat boty tak se Niall ztratil tak jsme ho museli jít hledat všichni jsme věděli kam jít přeci do KFC a jako by jsme to všichni nepředpokládali seděl tam a jedl. Když jsme šli zpět napadlo mě že se můžeme kouknout na Ugly Amaricans všichni souhlasili. Když jsme se dokoukali šla jsem do pokoje protože jsem se nudila šla jsem na noťas a koukala na filmy. V tom do pokoje vtrhl Harry a já na něj zařvala

Nothing lasts forever- 2.kapitola

8. dubna 2013 v 19:30 | Jája

Pohled Niall

Dnes má Rose nějak dobrou náladu(extrémně dobrou). Třeba to je kvůli tomu, že se těšila na to dnešní"rande"? To ne, spíš...OK, dejme tomu, že se těší na "rande"...NAŠE RANDE!
Po tak dlouhé době co jsem ji sledoval s ní jdu konečně na zmrzku.
"Můžeme jít?" vyrušila mě z mého přemýšlení.
"Jasně," řekl jsem a vsadím se, že můj úsměv se teď podobal tomu jejímu. Rose hned moje domněnky potvrdila, jako by věděla na co myslím.

Nothing lasts forever- 1.kapitola

7. dubna 2013 v 19:44 | Jája
"Ahoj,jak se máš? Já se mám dobře. Nechtěla by si někam zajít?" zamyslel jsem se.
"Blbost!" zhodnotil jsem svůj proslov před zrcadlem. Lehl jsem si hlavou do polštáře. Byl jsem deprimovaný, smutný, hladový, ale hlavně zamilovaný! Do koho? ehm,... tobych taky docela rád věděl. Vím o ní jen, že má hnědé vlasy do pasu, je malá, pořád se směje, má spoustu přátel, bydlí napsoti mě a je neskutečně krásná.
Né, vůbec ji nesleduji každý den z okna, jak se svojí malou sestrou hraje basket a už vůbec se nedívám do jejího okna, když se češe, když jde ven se svým maxi psem, kadyž se maluje, cvičí, spí , jí, telefonuje(kdybych jen měl její číslo). No dobře možná, jenom možná ji trochu sleduju, ale... ale vždyť ani nevím, jak se jmenuje.

Why..., Why, me? 7

24. ledna 2013 v 21:24 | Jája

"To zpívají One Direction" řekl a zasmál se. One Direction, One Direction. Už to mám, to je ta skupina co se líbí mojí sestřičce
"Jo ty kluky moje segra miluje....Počkat nejste to VY???" zarazila jsem se
." jo to jsme my. Říkala jsi, že je tvoje nejoblíbenější?"zeptal se s nadějí v hlase
" Joo, ja ji mám ráda . zahrajeme si ji nebo si chceš povídat?"zasmála jsem se mu
" Tak začni ať vím jak si dobrá. A navíc začátek je s pianem nejhezč

Why..., Why, me? 6

23. ledna 2013 v 21:31 | Jája
Ráno jsem se probudila v jeho objetí. Když jsem otevřela oči, usmál se na mê." Dobré ránko" usměv jsem mu vrátila."Dobré, taky se ti spalo tak dobře?"zeptal se." Jo, vyspala jsem se mooc dobře, ale probuzení bylo ještě hezčí."řekla jsemmu bezmyšlenkovitě. Potom jsem začala pomalu, ale jistě červenat. Jeho úsměv se rozšířil ještě víc, tedy pokud to bylo ještě možné. Začala se přibližovat, jako by mi chtěl dát pusu. Hned jsem si vybavila první den, jak jsme hráli flašku. Začala jsem přemýlet, jak asi bude chutnat tenhle polibek... Už nás dělili jen milimetry. Samozdřejmě to bych nebyla Já aby se něco nestalo, zčal mi vibrovat a zvonit mobil. Teď jsem začala opravdu červenat, moje vyzvánění totiž bylo Who let's the dogs out. Nepodívala jsem se kdo mi volá a jenom to,co nejrychleji příjmula, aby se mi Niall nezačal smát. Stejně jsem nebyla dostatečně rychlá." Haló?" " Kde si myslíš, že jseš? A kde je jídlo, co bylo v ledničce, když jsem odcházel?" Ozvalo se z telefonu, ani jsem nemusela přemýšlet, kdo to je. Samosebou to byl bratr." No jo aby si se nezbláznil. Za chvíli jsem doma a nakoupit půjdu zítra." Zavolala jsem do telefonu a típla to. Po chvíli mlčení jsem pronesla:" musím domů"" Cože? Už? Nechceš odvést?" Vyvalil ze sebe. Zamyslela jsem se." Dobře, jen se oblíknu."zablesklo se mu radostí v očích, když zjistil, že se mnou může strávit o pár minut navíc. Bleskurychle se přesunul ke skřídni a začal házet oblečení na postel." Chceš zase něco půjčit?" Zeptal se mě pohotově. Rozhlídla jsem se kolem nikde jsem neviděla, jako obvykle, svoje tričko." Víš, že asi jo? Říkám si, že za chvili budu mit u sebe doma celej tvůj šatník" uchehtla jsem se. Podal mi triko." Mám jít pryč aby si se mohla převléknout?" Zeptal se." Hmm, ne jo, ne,nene nemusíš." Koktala jsem a úsměv se mu znovu objevil na tváři." Dobře" smál se. Převlíkli jsme se. Vyšla jsem z pokoje první s tím, že Niall si ještě skontroluje Twitter. Na chodbě jsem málem vrazila do Zayna." Jé ahoj Zayne" zavolala jsem." Ahoj" zabrblal a smutně se usmál." Si v pohodě?" Zeptala jsem se ho." Jo, teda ne,ale budu. Neboj se." Ujišťoval mě." Dobře, ale chci aby si věděl, že když budeš něco potřebovat - Já jsem tu pro tebe." Oznámila jsem mu a on mě překvapil tím, že mě objal. Byla jsem vykolejená,ale objetí jsem mu vrátila. Potom mě doprovodil do kuchyně a udělal mi snídani. No není to od něj hezké??"A kdy odcházíš?" zeptal se o chvíli"Až Niall příjde, nabídl se mi , že mě doveze domů"v tom jsem uslyšela , jak Harry nadává"Jakej blbec dal tu židlu do prostřed místnosti?" Zayn mu na to odpověděl"Harry to si byl ty." Vyprskla jsem smíchy."Ha, ha, ha. To je moc vtipný." řekl hořce Harold a odešel zpět nahorů. Za chviličku přiběhl Niall." Wendyy!"zakřičel až se celej barák otřásal" Už jedem"Nasadila jsem si boty a vešli jsme do garáže. Měli tam opravdu nádherná auta . Hlavně se mi líbil ten Range rover


Byli jsme asi v polovině cesty, když se mě Niall zeptal:"Neztrapnil jsem se včera moc?" vyprskla jsem smíchy"Ty? to já jsem na sobě měla tu čokoládu." oznámila jsem mu."To jsem nemyslel" chvilku mi trvalo než mi došlo o čem mluví."ty myslíš to co si mi řekl?" pokýval hlavou"jo,jo to myslím...Hele je mi to trapný, ale co ty? Líbím se ti? Měl bych u tebe šanci?" vypadal zoufale." Ale prosimtě, ty musíš mít šanci snad u každé, jen nevím jestli jsem pro tebe dost dobrá. To víš ty taková hvězda a já, já, já jsem vlastně nic o proti tobě. Když si mi to včera řekl myslela jsem si, že je to pouze sen a nevěděla jsem co říct. Jak se můžu líbit někomu, jako jsi ty? A ano líbíš se mi moc." vylila jsem mu svoje srdce líbla ho na tvář, hned si místo polibku zakryl rukou a vypadal, jako malej kluk co si tu tvář už nebude chtít nikdy umýt." Hele už jsme tady." prohlásila jsem po deseti minutách ticha. No abych byla přesná po devíti minutách a čtyřicetiosmy vteřinách... ne, že bych to stopovala... dobře počitala jsem každou vteřinku co s ním můžu strávit.. a ano jsem takovej menší psychopat, ale toho si nevšímejte
" Nechceš jít dál? Ukázala bych ti můj pokoj, ale varuju tě neuklízela jsem si tam už hoodně dlouho"zasmála jse
se a dodala" Jo a v ledničce nic není, jenom to co si tama minule nechal, takže mrkev." usmál se přijal moji nabítku. Sezuli jsme si boty a odvedla jsem ho k sobě." ty hraješ na kytaru?" podivil se, když uviděl moji kytaru položenou v posteli.Nahodila jsem úsměv a ukázala do protějšího rohu místnosti" Na kytaru, piano a taky trochu na flétnu" užasnul" máš stejnou kytaru, jako já . Mohla by si mi něco zahrát?" "A na co piano, fletnu..." nedopověděla jsem, skočil i do řeči" piano a pak na kytaru a víš co zahraj něco známýho na piano a já se přidám s kytarou" " tak dobře. Jaký songy znáš?" řekla jsem a šla si připravit piano on mezi tím ladil kytaru" já nevím, máš nějaký noty?" ukázala jsem na noční stolek co stál vedle postele kousek od místa, kde seděl. Zasmál se nad svojí blbostí a zaćal se prohrabávat v papírech, po chvíli něco vytáhl. Název jsem poznala, tuhle písničku hraju ráda. sice ani nevím kdo ji zpív, ale název sipamatuji They Don't Know About Us."Umíš zahrát tuhle?" ukázal na list papíru. Kývla jsm, jako, že jo"Víš, kdo ji spívá?" zeptal se.Tentokrát jsem zavrtěla hlavou jako že ne." ale je to moje nejoblíbenější" dodala jsem."

Why..., Why, me? 5.

13. ledna 2013 v 20:41 | Jája
A pak řekl pár vět co jsem doufala, že od něj uslyším.No, jak bych ti to řekl,..." přemýšlel" no..., zapomeň na to...., prostě se ,.... ne řeknu ti to...,řeknu ti to.., ne neřeknu,..." nemohl se rozhodnout" Nialle já na to nemám celou noc" oznámila jsem mu a podívala se na hodiny, co vyseli na zdi."Líbíš se mi." Vyhrkl . Sice jsem si přála aby to řekl, ale co mu mám teď odpovědět? Asi pět minut jsem na něj koukala s otevřenou pusou, pak jsem popadla polštář a mrskla ho po něm. Takže zachvíly se strhla polštářová bitva.Polštáře jsme po sobě házeli ještě asi hodinu. Potom byl unavený a chtěl jít pryč." Kam jdeš?" Zeptala jsem" Už se mi chce spát, tak jsem si řekl, že půjdu k sobě" smutně se umál" A nechtěl by si zůstat tady, ehm, se mnou?"zeptla jsem se." Jasně, jen si donesu věci" řekl bezmyšlenkovitě a doslova odskákal z pokoje, pak se ale vrátil" A nechtěla by si spát ty u mě ? "Hmmm to zní, velmi, velmi, velmi(pro efekt si to zopakujte přibližně ještě100 krát) ..... dobře. Ale mě se nikam nechce" Nialle nemůžem zůstat tady? mě se nikam nechce." Zamyslel se" No tak jo počkej hned jsem zpět, skočím si pro věci." čekala jsem, čekala jsem asi deset minut, když se oběvil Harry. Ne proč zrovna on?? " Harolde co ty tu chceš??!" zeptala jsem se ho" No pořád si myslím, že by si mohla jít ke mě...Do postele" řekl a mrkl na mě a pomaličku se přibližoval. Nadechovala jsem se abych odpálkovala, když v tom se rozlítli dveře"HAROLDE, ty perverzní prase. Co ty tu chceš?" rozkřikl se Zayn."Ty se ptáš mě co tu dělám, co tu děláš ty?" zeptal se. Začali se hádat. pomalu jsem se vytratila a na chodbě narazila do Clare a Liama, líbali se"Jejda, sorry lidi." špitla jsem a potácela se dál. Naprala jsem to do Nialla. Měl plný ruce jídla, jo a taky měl zmrzlinu která se mi rozmazala po celým tričku no a Niallovi taky." Jéžiši, promiň já jsem nechtěla. O můj bože moc se omlouvám, já věděla že tu nemám zůstávat,..." A takhle jsem se omlouvala, do té doby než jsem si všimla Niallova pobaveného výrazu." Co je na tm tak vtipnýho?" zeptala jsem se skoro až naštvaně." Ale jen, no.., koukni se jak vypadáš. Věř mi to je fakt vtipný" ok, prohlídla jsem se.. vypadala jsem jako klaun. Musela jsem se začít smát." A co děláš tady?" zeptal se mě asi po minutě smíchu Niall. " No v pokoji, kde jsem měla spát se kluci začali hádat..." začala jsem ale on mě přerušil"Počkat, počkat. Co u tebe v pokoji dělali kluci??" dotázal se." No Harry mi zase nabízel abych s ním spala, no a Zayn , hm.., tak to opravdu nevím. Řekla jsem si, že bych přece jen mohla spát u tebe." vyvalilo se ze mně." Ok, oni by ti nedali pokoj až do rána. Jo to mi připomíná nechtěla by jsei v sobotu přijít? Budeme mít párty na střeše." prosil mě pohledem ať řeknu jo. Musela jsem ho trochu poškádlit."No já nevím. Já v sobotu chodím s Clare v noci do parku a tam společně lezeme po stromech" Začal se smát." A teď pravdu?" "Tohle ti nestačí? Ok, tak já příjdu, ale vsaď se, že tentokrát tu spát nebudu!" Věnoval mi svůj štěněčí výraz, kterej on umí opravdu, opravdu ale opravdu dobře." No tak dobře budu tu spát, ale radši se zamknu a pustím k sobě jenom tebe bereš?" Zamyslel se " A jídlo, jídlo by tam mohlo být taky, ne?" protočila jsem oči." klidně si vem celou ledničku"řekla jsem ironicky, ale on to pochopil trochu jinak" No, to Já velice dobrý nápad. Víš už jsem uvažoval nad tím,že sido pokoje pořídím mini ledničku, pak jsem si ale uvědomil, že mini lednička je moc malá.." stála jsem před ním s otevřenou pusou, všiml si toho" ty si to myslela ironicky?" Zeptal se mě. Jen jsem přikývla. Začal sbírat jídlo co mu popadalo. Pomohla jsem mu. Když jsme to měli posbírané, dovedl mě do svého pokoje. Když otevřel dveře nevěřila jsem vlastním očím. Jeho pokoj byl nádherný. Na zdi vyseli fotky s fanouškama a taky tam byla fotka kde je s Justinem Bieberem." Ty posloucháš Biebera?" Zeptala jsem se ho nevěřícně." Jo on je můj oblíbenej spěvák" začala jsem se dusit smíchy. A on nevěděl o co jde. Jen na mě zmateně koukal ale nic neřekl. Přestala jsem se smát." Když máš teda rád Justina, co říkáš na ten jeho novej klip s Nicki Minaj?" " Je pěkneji, ale teď se mi budeš asi smát. Nicki mě děsí. Viš Ustin mě pozval na natáčení, ale já to odmýtl." Coooo? On se bojiï Nicki? Bože no smát se mu nebudu. Každej se něčeo, nebo taky někoho bojï. " ok, jsem unavená. Kde mám spát?" Ukázal na postel." Ne, ne tam budeš spát ty!" Hodil po mě pohled alá si ze mě děláš srandu" nemů fakt Já tě nemůžu vyhodit z tvé vlastní postele!" Trvala jsem na svém" A kdo říká,že Já budu spát jinde?" Zeptal se mě, chvilku mi trvalo než mi došlo co řekl." Ty se mnou chceš spát?" Zeptala jsem se udiveně azačla červenat, když jsem si uvědomila jak to vyznělo" myslím v posteli ne, spolu" objasnila jsem mu a on se jen nasmíval." Jo a nemohla bych použít tvoji sprchu?" Ukázala jsem na sebe" Jasně, že můžeš, vždyť si celá od zmrzliny" smál se a ukázal na dveře, které vedli do koupelny. Osprchovala jsem se a zjistila, že nemám co na sebe vzhledem k tomu, že Louiho tričko s mrkvičkou je od zmrzliny."Nialle? Mám pro tebe špatnou zprávu" zařvala jsem" No jakou?" Zeptal se ." No potřebovala bych aby si mi donesl oblečení, když si mi louiho hadry zasral, hmm, pardon, zašpinil tou hnusnou čokoládovou zmrzkou" řekla jsem se smíchem donesl mi oblečení. Když jsem vypadla z koupelny šel se osprchovat on. Nepamatuji si kdy se vrátil, protože jsem usla hned jak jsem lehla do keho měkké postele.

I need you 16-kapitola

12. ledna 2013 v 19:39 | Nany
Pohled Rachel
Ráno bylo docela dobrý jen si nepamatuju co jsme dělali včerá ale to je jedno. Vyšla jsem na chodbu a tam stáli klici a Jade.Jade řekla nahlas Happy B-day kámo. Já jsem se zeptala "Hej lidi nevíte co je dneska za den"???? počkat "Pondělí, úterý, středa, druhýho ahá já mam dnes narozeniny". Jade mi jen řekla:" No jestli myslíš jako vážně že zapomeneš na svoje narozeniny tak s prominutím si mentál". To vyvolalo trochu větší výtlem u všech já se přestala smát jako poslední. O Jade jsem dostala kšiltovku s nápisem: I am not stupid a z druhé strany Joke!!!!!! :D. Od Zayna jsem dostala triko s nápisem: That's my girl do not touch :D. Od Harryho jsem dostala řetízek s přívěskem ve tvaru šedesátdevítky :D. Od Nialla jsem dostala pizzu. Liam mi dal kuchařku protože věděl že já neumím vařit. A nakonec Louis dal mi knížku jmenovala se "Jak ovládat svoji závislost na mrkvy" :D. Toto jsou ti nejlepší kamárádi na světě. Zeptala jsem se jich "Kdy to koupili" protože jsem nevěděla protože jsem pořád s něma tak fakt nwm. Jade mi odpověděla "Že minulej týden ten den co jsem si odpoledne stěžovala Jade že ráno jeli na nákupy a mě nechali doma ale že jsem tak vzorně na ně čekala tak mi koupili Lays :D. Šla jsem ještě do pokoje a vzala si mobil a prohlížela si fotky co jsem nafotila minulej rok. Přišla mi SMS od matky kterou jsem už dlouho neviděla "Přála mi všechno nejlepší k narozeninám" když jsem ji dočetla nahrnuly se mi slzy do oči chtělo se mi brečet. Stýskalo se mi po ní v tu chvíli přišla Jade a ptala se mě "Co se děje??" říkala jsem "Že nic" ale asi to na mě bylo dost poznat že se n ěco děje. Sedla si ke mě do postele a začala mě utěšovat potom mi řekla že mám jít do obýváku ať tu nejsem tak sama. Když jsem uviděla Harryho s culíčkem byl docela roztomilej připomínal mi Lux.
Pohled Jade
Dneska to bude sranda Rachel má narozeniny. A jako vždy na ně určitě zapoměla takže se jí ta kšiltovka s tím nápisem bude hodit :D. Nachvíli jsem šla na noťas kouknout se na Facebook, Twitter a na Ask. Twl další šťouchnutí ty lidi mě s tím ale serou. Koukala jsem že jsou na fb kluci fakt oblíbení. Žádný nový události. Začal mě zase bolet zadek protože jsem včerá uklouznula na rozlité vodě kterou samozřejmě rozlila Rachel a jaksi jsem na něj spadla. Šla jsem dát Rachel dárek a po cestě jsem narazila na kluky že jdou taky. Když vyšla z pokoje a já jí popřála chvíli počítala co je za den myslela jsem že je ale úplně vymatlaná. Šla jsem do obýváku a tam jsme se s Harrym vsadili kdo si z nás vyžehlí vlasy tak vyhrál ten co prohraje bude muset celej týden nosit vlasy v culíčku. On nesouhlasil a řekl mi "Víš jak dlouho trvalo si vypěstovat tyhle kudrliny" jen jsem se tomu zasmála a řekla "Asi větší bábovka být nemůžeš co"?? To se naštval a řekl jak chceš samozřejmě jsem si jako jediná vyžehlila vlasy takže Harry prohrál když si zkoušel jak bude vypadat s culíčkem já se málem posrala smíchy a Harry když se viděl málem dostal infarkt. Šla jsem se podívat co dělá Rachel byla v pokoji zalezlá docela dost dlouho. Když jsem ji uviděla chtělo se jí brečet je to strašnej pocit vidět člověka smutného na svoje narozeniny sedla jsem k ní a snažila se ji rozesmát ale to nefungovalo tak jsem ji vzala do obýváku tam byli i ostatní Harry tam hladil nějakou kočku a ani nebyla jeho ten culíček mu moc slušel to se vám přiznám.

Why..., Why, me? 4.

11. ledna 2013 v 22:53 | Jája
...a řekl: "Jé, co ty tady? Já si tu jen tak kreslím, ehm, Nialla a ty se tu tak najednou zjevíš." Snažil se něco rychle vymyslet. No, lhaní mu jde ještě hůř než Niallovi. To je fakt hardcore. "Jo , strašně se mu to podobalo." začla jsem ze sebe dělat blbce." Taky si myslím. Trápil jsem se s tím tři hodiny." řekl, a bylo vidět, že si vážně myslí, že jsem tomu uvěřila." Zayne to si myslíš, že jsem tak blbá a nevim, že jsi kreslil nějakou holku? Kdo to byl?" řekla jsem, ale stejně dělala, že nevim o koho jde." No, to je,hmmmm" začal přemýšlet" to je moje sestra"vyhrkl, a usmál se a v duchu si určitě řekl: jsem borec. " jo a jak se jmenuje?" dotázala jsem se. " Doniya" řekl ."Jo a nemá Doniya náhodou tmavý vlasy, jako ty?" zeptala jsem se ho." Ok, řeknu ti kdo to byl, když si se mnou dáš společnou sprchu." nabídl mi, a usmál se." No, co třeba někdy jindy, teď opravdu ne."vrátila jsem mu křivý úsměv. Pak jsme si dívali do očí... " Nekouknem se na nějakej horor?" zeptal se Niall "Joooo" ozvali jsme se všichni a já zjistila, že Clare tu pořád je. Vlastně se neozvali všichni. Harry začal protestovat" A nemohli bysme se radši dívat na Lásku Nebeskou." " Ne, nikdy, na to nemysli," ozvalo se ze všech stran." Tsss, proč nikdy není po mým?" začal nadávat .Pustili jsme si Kruh. Sice je to už dost starý, ale co. Když jsme se dodívali začli jsme hrát svlíkací flašku. Nejrychleji zeslíkal, kdo jiný než Harry. Na něj ta flaška ani nemusela padnout. Prostě se zeslíkal, jako divej. Já na sobě měla poslední oblečení a to svoje krásný tanga a podprdu s nápisem Kiss me ass. Když ten nápis zpatřil Harry, řekl že mi tu prdel klidně políbí." Ne Harry, víš si strašně hodnej, ale polib si prdel sám , OK?" Vyvolalo to neskutečně velký záchvat smíchu, nechápala jsem proč. Pak se podívám na Harryho, jak se snaží si tu svoji prdel vážně políbit. Potom jsme začli hrát dál. otočilo se to na mě." A sakra" vyšlo ze mě." Tak spodek nebo vršek?"zeptali se. Začala jsem přemýšlet. Šáhla jsem si na hlavu. Yeah, pořád jsem měla Niallovu kšiltovku. Vitězoslavně jsem se na ně usmála. A odhodila ji. Zamyslela jsem se . Jop, ještě mám gumičku a pár sponek ve vlasech, snad mi to vezmou. Roztočia jsem flašku. Zastavila se na Zaynovi. Měl na sobě jen trenky. " Tak Zayníčku, tak co půjde asi dolů" zasmál Louis." Já jsem hodná" řekla jsem " dám ti na výběr, buď půjdou dolů tvoje trenky, nebo nám začneš parodovat Nicky Minaj" navrhla jsem."OK, tak já si ty trenky sundám, protože Niall by se bál" a začal si sundávat trenky. Měla jsem otazníky v očích a tak mi Liam řekl, že Niall se Nicki Minaj bojí. Hups, tak to jsem nevěděla. Pak to padalo zase jenom na mě. Už mi došli všechny gumičky a sponky, a tak jsem si sundala podprdu. Pak už to na mě nepadlo ani jednou to znamená, že jsem nakonec vyhrála já:). Pak jsme se vsadili, že ten kdo vyhraje hru na schovku určí někoho kdo oběhne celou zahradu úplně nahej. Pak jsme začali hrát. Louis pykal. Vyhrál to Liam. A řekl, že Clare oběhne tu zahradu( to je poprvý co mi připadal perverzní. Pak za mnou přišel Niall se Zaynem" Nechtěli byste s Clare, dneska u nás přespat?" " Hmm, no já newím, vždyť já tu nemám žádný oblečení." řekla jsem a snažila jsem se vymluvit." Já ti ho půjčím" řekl Zayn " Máš smůlu já í ho půjčím" začal se s ním hádat Niall. Chvíly jsem tam ještě stála s nima a poslouchala , jak se hádaj. pak jsem zašla za Harrym" Harry mohl by jsi mi půjčit nějaký tričko" ukázala jsem na kluky stále se hádali" nemůžou se dohodnout." "Jo, jo neboj. A nechtěla by si abych se s tebou podělil i o postel??" OMG, jak já nesnáším kdž jsou kluci až tak moc perverzní." Víš co já jdu radši za Louisem" rychle jsem zdrhla" Lou?" oslovila jsem ho"hmm, no?" koukl na mě" potřebuješ něco?" " ehm, jo nemohl by jsi mi půjčit nějaký triko na spaní. Zayn a Niall se kvůli tomu hádají a Harry myslí na prasečinky." oznámila jsem mu" Dobře, nebude ti vadit, že na tom tričku bude mrkev " zasmál se. Pak ale nahodil úplně vážnej výraz a řekl:"Já miluju mrkev" dostala jsem z toho takovej výtlem, že Clare se zastavila, kluci se přestali hádat a Liam přestal mluvit se svým imagibárním kamarádem. A Harry na mě přestal křičet ty úchylný návrhy. Já se nemohla přestat smát, spadla jsem a začala se válet na zemi. Koukla jsem se do toho černýho nebe, co bylo plný hvězd. Dnes byla nádherná noc. Skočila jsem s Louisem do jeho pokoje. Zahlídla jsem jeho notebook a toužebně se po něm podívala." Klidně si ho půjč" řekl a dál hledal triko s mrkví. Přihlásila jsem se na Twitter měla jsem tam nějaký zprávy a asi 7000 nových followers. CO? No to je jedno. Teď nebudu číst těch 500 zpráv a ani se nebudu zabívat těmi divnymi followers. Pak jsem se šla kouknout na ask. Jé on je tam přihlášenej Zayn. Jéžiši, on má 1563 otázek. Hm, že bych mu na nějaký odpověděla. Je tu pětadvacetkrát otázka co děláš? Tak odpovíme. Právě stojí před domem a hádá se s Niallem - Wen. Pak začali docházet otázky typu kdo jsi. zaklapla jsem noťas v momentě kdy po mě Lou hodil triko. Ha, ha, ha Zayn se bude divit. " A kde budeš spát?" Zeptal se když jsem odcházela. "No myslela jsem, že se půjdu zeptat někoho z kluků, když tak moc chtěli abych tu spala" odpověděla jsem mu" Pajď odvedu tě do pokoje pro hosty, je tam i koupelna." Odvedl mě tam. Když odešel, zalezla jsem do koupelny. Byla bombastická. Masážní vana, sprchový kout s masažními tryskami a obrovský zrcadlo nad umyvadlem. Měli tam dokonce i zabalený zubní kartáček s pastou pro nečekanou návštěvu. Použila jsem sprchu a vyskoušela všechny trysky. Po asi hodině jsem vylezla, usušila jsem se. Zapoměla jsem tričko vedle na tej obří posteli, tak jsem si kolem sebe hodila ručník a šla si vyčistit zuby. Dala jsem si do uší sluchátka a hudbu pustila na maximum. Když jsem si čistila zuby všimla jsem si, že mi néjak natekly rty. Vypadala jsem , jako Angelina Jolie. Rozčesala jsem si svoje vlasy a vodou opláchla make-up. Když bylo vše hotovo vylezla jsem z koupelny a šla k posteli pro tričko. Sundala jsem si ručník a hodila ho na křeslo co bylo opodál. Až teď jsem si všimla , že na něm někdo sedí. Byl to Niall. Vytřeštil oči. Rychle jsem chňapla triko a hodila ho na sebe. Pořad jen zíral s otevřenou pusou" Nialle, co tu sakra děláš?" Dotázala jsem se ho.přestal zírat" no, vís Já se ti přišelo omluvit za to, jak jsme se se Zaynem hadali" pak řekl něco v co jsem doufala, že od něj uslyším...

I need you 15-kapitola

11. ledna 2013 v 18:59 | Nany
Pohled Rachel
Ráno jsem potřebovala do koupelny ale byla obsazená protože si Louis dával dlouhou ledovou sprchu. No konečně toto trvalo zeptala jsem se "Co se včerá stalo???" řekl mi "Teď zrovna o tom nechci mluvit". Dál jsem to neřešila a zapadla do koupelny. Šla jsem Zayna probudit vždycky chrápe ze všech nejdýl. Vešla jsem do jeho pokoje vzala jeho noťas a našla jeho video jak tančí na Ushera dala jsem mu noťas k hlavě a zapla to video a dala zvuk na plný pecky začalo to hrozně řvát rychle se probudil koukl na ten noťas a hned ho zaklapl a řekl: "Nekoukej na to to je velmi soukromá věc" a já na to " Tak proč to máš hozený na YouTube ty trdlo":D. Začala jsem se smát a on taky z toho smíchu se mi splašilo srdce. Šla jsem se nasnídat protože bez snídně neudělám ani krok. Když jsem dojedla koukla jsem se na Liama a na Jade jak se smějou Harrymu on jen strašně zrudl. Zayn se nudil tak si šel kreslit musím říct on je hodně kreativní. Když jsem ho viděla jak kreslí byl strašně roztomilej. Kriste pane to je ale nuda "Že by jsme si něco zahráli"???? navrhla jsem všichni řekli že jo a Harry navrhl že svlíkací flašku. Byla jsem docela znechucená ale stálo to za to byla to perfektní noc :D.

Why..., Why, me? 3.

10. ledna 2013 v 21:42 | Jája
Dala jsem vzkaz přečíst Niallovi . Ten si ho přečel zmačkal ho a někam vyhodil." Hmm, nechtěla by si jít do Nando's?" " no tak jo , ale pod jednou podmínkou. Vsadíme se o něco" řekla jsem" pod jakou? Zeptal se s očekáváním" Víš přemýslela jsem, když máš tak moc rád sázky, co kdyby jsme se o něco vsadili?" Ani to nepromýšlel a odpověděl" Beru" dohodli jsme se, že se vsadíme o to kdo sní víc chilli papriček. Ten kdo prohraje bude muset oběhnout celej park ve spodním prádle toho druhýho. Chudák Niall, když to prohraje bude si muset vzít moje tanga s nápisem Kiss me ass a podprsenku se stejným nápisem Došli jsme do Nando's a obědnali si naši neobvyklou obědnávku a k tomu dvě sklenice mléka, kdyby to jeden z nás náhodou nevydržel. Donesli nám osm konzerev s chilli. Odstartovali jsme to . Když jsem měla snězený dvě Niall neměl ani polovinu té první."Nechceš to vzdát?" Zeptala jsem se ho" nikdy" odpověděl. Tak jsme jedli dál, Já dojedla pátou a Niall dojídal druhou." Jé Nialle Já vyhrála." Řekla jsem mu. Zaplatili jsme a šli směrem k parku a pak rozvnou na smíšené záchody, co tam měli. Vlezli jsme si do kabinek, co byli vedle sebe. Hodila jsem mu svoje spodní prádlo" Kiss me ass?" Podivil se, zasmála jsem se. Pak mi hodil on svoje trenky s,ehm..., s kačerem Donaldem. Z toho jsem už dostala výtlem, jak kráva " si děláš srandu né?" Zeptala jsem se a přitom se dusila smíchy. " však ty s tím nikde utíkat nebudeš, za to já , Já jsem ten chudák co chce aby mu všichni políbili prdel.." začala skoro až histericky,ale pak už se začal smát. Vylezla jsem z kabinky a čekala... nic, nic , nic porřád nic najednou se ozval"Wendy, jak se to zapíná?" " prosimtě vylez já ti to zapnu"křikla jsem se smíchem. Vylezl , musím říct, že v tom byl sexy. Zrovna když jsem to dopla vešla do vnitř nějaká babča. Uviděla Nialla a zhroutila se k zemi. Já vím jsme zlý, ale radši jsme se vzdejchli a se Niall podle sázky rozeběhl. Vrátil se se skupinou ječících fanynek, naštěstí byly, tak vykolejený, že si ho ani nestihly vyfotit. Vlezli jsme zpátky na WC a vzali si zpět svoje věci. Vylezli jsme a před záchodama už zase stáli paparrazi. Niall si nasadil brýle a Já hned po něm. Zase jsme se chytli za ruku a protlačili se mezi nimi pryč. Chytli jsme si taxi a jeli ke mně domů. Odemkla jsem a pozvala Nialla dovnitř. " hm, Nialle jestly máš hlad támhle je kuchyně, Já se jdu převlíct." Řekla jsem a později jsem zjistila, že to byla osudová chyba. Skákla jsem si do pokoje. Na sebe si vzala světle modrý tílko , Niallovu modrou kšiltovku a růžový kraťasy. A samozdřejmě svoje nové brýle. Sešla jsem dolů a uviděla na stole snad všechno jídlo z mojí ledničky." A jé je. Budu muset jít nakupovat boty abych se odreagovala." Řekla jsem když jsem viděla tu zpoušť." Jo, a to tričko ti vrátím. Teda pokud se chceš někdy zase sejít. No ale teď jdu na ty nákupy." A nemohl bych zavolat Liamovi jestly by pro nás nepřijel, že by jsme nqkoupili spolu?" Hmm, to je lákavá nabídka." Ale vqruju tě v obchodě s botama budeme dlouho" " to nevadí" zavolal Liamovi a za chvíly jsmemjeli. Všechno potřebný jsme koupio, tak už zbýval jenom obchod s botama . Vybralal jsem si modré s vysokým podpadkem. Pak kluci řekli že se stavíme k nim. Dorazili jsme a to byla podívaná. Harry dělal snih z bílků od vajíček.Louis si zpíval:" Travička zelená, to je moje potěšení, travička zelená to je moje peřina. Když..," a Zayn se prohraboval v zásuvkách psacího stolu. Přišla jsem k němu a podívala se co dělá. Maloval, někoho až moc podobného, když si všiml že stojím vedle vzal obrázek a dal ho: do šuplíku. Pak se zasmál, jako Já nic Já muzikant a řekl....

I need you 14-kapitola

10. ledna 2013 v 19:36 | Nany
Pohled Jade
Odpoledne jsme měli jít s klukama do kina nwm na co to nám neřekli. Seděla jsem u stolu a koukala jak kluci vařili byly docela srandovní jak si navzájem nadávali připomínali mě Pata a Mata :D. Až to dodělali Niall šel jako první se najíst jako vždy žejo. Musela jsem se jít převlíct a namalovat Rachel chodila celou dobu po chodbě a furt si pro sebe něco mumlala zeptala jsem se jí "Co dělá"?? odpověděla mi: "Přemýšlím jestli se mi líbí víc Zayn nebo Niall". Chudák si s tím lámala hlavu asi půl hodiny. Když jsme měli odcházet tak byl ještě Zayn v koupelně vylítl z ní a začal řvát:"Kdo mi zase vzal gel na vlasy"? Nevěděli jsme kdo to udělal až potom zjistil že ho měl schovanej pod postelí. Chudák se málem z toho rozbrečel. Film byl fakt super lepší jsem snad nikdy neviděla. Večer to byla ale fakt pěkná žranice ale z té zmrzliny mě docela bolí hlava. Když jsme byli s Liamem v pokoji tak jsme od Louise a od Harryho slyšeli nějáký nadávky a něco se u nich rozbilo. Šli jsme se tam podívat když jsme otevřeli dveře Harry ležel na posteli vedle něj byla rozbitá lampička a Louis seděl v rohu pokoje zaptali jsme se " Co tady pro krista pána děláte"??? Louis nám odpověděl "že Harry byl strašně nadrženej a furt kecal že chce (vy víte co chtěl snad) a že šel za Louisem on před ním furt utíkal a na konec po něm švihl lampičku terfila ho do hlavy a on skončil na posteli omráčenej :D".
Pohled Rachel
Ráno jsem Zaynovi schovala gel na vlasy chci ho vidět jakse bude tvářit :D. Když jsem ho viděla jak se mu nahrnuly slzy do očí přišlo mi ho líto ale to je jedno :D. Když jsme došli do kina kluci nám řekli že půjdem na Hobita dobrý toho jedinýho jsem ještě neviděla. Když jsme přišli dovnitř dostala jsem hlad šla jsem si koupit popcorn a pár dalších drobností. V kině jsem seděla vedle Zayna on asi na sebe vylil kýbl voňavky protože z něj táhla jak prase :D. Jaksi jsem v půlce filmu usnula ale to neva. Když mě probudili koukali namě jako na debila protože jsem měla popcorn ve vlasech a všude možně. Když jsme šli domů potkali jsme skupinu hateru. Dneska je snad nejhoršý den světa. Když jsme došli domů Niall navrhl soutěž o to kdo toho nejvíc sní příjmuli jsme všichni prvně řekl že budeme jíst čokoládu. Odmítla jsem protože já čokoládu nesnáším chvíli se rozmejšlel a potomk řekl:" Tak budeme jíst zmrzlinu" tak jo ale před chvílí jsem jedla asi vypadnu jako první. Ale né jako první vypadl Louis potom Harry, Zayn a Liam. Nakonci to stejně vyhrál Niall. Po jídle se mi chtělo spát tak jsem šla si lehnout ostatní šli taky.

Why..., Why, me? 2.

9. ledna 2013 v 23:01 | Jája
Byla to SMS od operátora( mysleli jste si, že bude od Joa?) Milý zákazníku váš kredit... Dál jsem to číst nemusela. Pak jsem se podívala byla tam ještě jedna esemeska tentokrát opravdu od Joa. Přišla mi v osm a Já si vzpoměla, že jsem ho pozvala k sobě. Čekala jsem, že bude nadávat jakože kde jsem a tak,ale stálo tam úplně něco jinýho: Wendy promiň, Já vím že jsem zbabělec, že ti to píšu po mobilu. Ale už mě nečekej nepříjdu... Rozcházím se s tebou, protože jsem tě podvedl s jinou. Nenávidím se za to! Nemohu s tím žít. Já vím, že je to neodpustitelné. Přesto tě o to aspoň prosím.Sbohem.... miluji tě. Co to má jako znamenat o můjbože tahle SMS mi přišla v osm a teď je osm ráno. Jestly si podřezal žíly, už dávno vykrvácel. O můj bože to je jako bych ho nechala umřít. Musím mu zavolat. Nic nebere to. Musím k němu domů. Zvednu se. Obleču si své kraťasy. Sakra, kde je moje tričko? Omg. Najednou se začne Niall probouzet. Kopne Zayna tvrdě do hlavy, ale ten spí sladce dál. " ty už jdeš?" Zeptal se" jo, je osm ráno, můj přítel mi v osm večer napsal, že se zabije. Musím k němu.Nmáš nějaký tričko? To svoje nemůžu najít." Šel ke skříni a začal se tam přehranovat." Ty máš, přitele?" Hledal dál" Jo, teda nemů, nebo Já vlastně ani nevím" ukázal na fialové tričko s krátkým rukávem a potiskem" tohle" a pak na obyčejné bílé tílko." Nebo tohle" vzala jsem si tílko a hodila ho na sebe." Nechceš doprovodit?" Asi by se mi hodila pomoc kdyby to Joe opravdu udělal, čímž si nejsem jistá. A tak jsem kyvla. Dal mi ještě svoji kšiltovku s tím, že venku je vedro a svítí slunce a tak abych nechytla úpal. Chytila jsem ho za ruku, kdyby to se mnou náhodou někde seklo. Vyšli jsme ven a tam plno lidí s foťákama." Doprdele oni jsou snad všude" zanadával Niall." Kdo to je?" Zeptala jsem se blbě" Paparzzi" odpověděl prostě" a co po nás chtějí?"" To mě mělo napadnout , že nevíš kdo jsme. Víš my máme kapelu,jsme celosvětově známí. Jmenujeme se One Direction." Řekl. " Já věděla, že vás odněkud znám, vy jste byli v bravu někde mám schovanej váš plakát." Řekla jsem. On se jenom usmál a dal mi sluneční brýle a sobě taky jedny nasadil." Ty jsou koho?" Zeptala jsem se když jsem si je nasazovala" Harryho, znovu ti opakuju on není gay tohle byla další sázka." Objasnil mi. Brýle byli zrcadlovky s růžovími obroučky. Usmála jsem se" a teď jsou tvoje" oznámil mi." Ne to nemůžu, přece vám nemohu vzít vzpomínku na Harryho v holčičich nrejlích" řekla jsem dojatě."No až zjistíš, jak dopadlo to tvoje značkoví tričko, budeš chtít víc než jen brejle" zasmál se."Kde je? ' zepatala jsem se" upřímě?" "To bych prosila." " ono zkončilo v drtičce odpadu." Nic jsem na to neřekla ale začala jsem se smát. Došli jsme k Joeovím dveřím od domu byl ns nich přilepenej lísteček. Wendy neměl jsem na to, tak jsem radši odjel...Navždy, abych ti nekazil život ...sbohem. Nevím proč, a,e najednou mi nevadilo, že je pryč. Moje srdce mi říkalo, že toho lepšiho mám na dosah, ale je to Niall a nebo Zayn??

Why..., Why, me? 1.

9. ledna 2013 v 22:15 | Jája
Ona měla na hlavě bláto? Počkat smrdí to to není bláto, to je hovno:D" dneska si se ale vymódila" " Ha,ha,ha" zasmála se sarkasticky" to víš zkoušela jsem nový gel na vlasy." Řekla jsem si, že se radši nebudu ptát co se doopravdy stalo." Víš co? Skoč si do sprchy a smýj ze sebe ten hnus jo??" Nakázala jsem jí." No jo. Pět minut počkej." Odběhla. Zatím jsem si pustila televizy a začala si lakem na nehty lakovat hubu, ne fór by ste nevěřili, ale má si lakovala nehty:D. Najednou mi zapípal mobil, přišla mi SMS. Byla od mího kluka. Ja se Vám asi zapoměla zmínit, že mám kluka. Jmenuje se Joe má 20 let. Psal mi, že se večer staví. Hmm, to abych si koupila nějaký spodní prádlo. Pak jsem se zamyslela co mu mám odpovědět. Bratr doma nebude, má noční v tom případě jsem mu odepsala: OK v osm tě čekám:*. Mezitím se Clare vrátila. Zamkla jsem dům a šly jsme nakupovat. Cestou jsem jí ukázala SMS od Joa. Clare si utahovala z mích perverzních představ. Došly jsme do obchodu a já se zamilovala. Do té postele co jsem tam uviděla. Byla jako z pohádky. Vedle na nočním stolku stála , ale hnusná lampa, tak jsem se rychle odmilovala. Skočili jsme do obchodu s plavkama. Obě jsme si vybrali. Má si koupila modrý s černýma srdíčkama a Clare si koupila černý s modrýma kytičkama. " když už. Jsme si koupili ty plavky, neskočíme na bazén?" Zeptala jsem se" bože stal se zázrak Wendy napadl normální nápad" začala Clare, ale když uviděla můj vyraz řekla" to je dobrej nápad." Koupily jsme si ještě ručník. Když jsme došly na koupáku byla doslova hlava na hlavě. Nejdřív jsme si šly zaplavat pak jsme šly na všechny možný tobogány a nakonec jsme se doplazily ke skokánkům." To nemyslíš važně, že ne?" Zeptala se Clare " ale jo a ty půjdeš se mnou, klidně si ale můžeš skákat y svý pochybný 'bomby" u slova bomby jsem udělala vzdušné uvozovky." Jen se mi směj. Né každej má 'nadaní' dělat ty Pičoviny, co děláš ty!" Setřela mě. Začli jsme skákat. První skok jsem skočila bombu, pak šipku, pak jsem se snažila udělat nějaký ten kotoul ve vzduchu. Nakonec jsem Clare vyhecovala a ona skusila skočit šipku( stal se z toho placák). Potom jsme šly na vyšší skokánek a tak se to opakovalo dokud jsem nedošla na ten nejvyšší na ten Clare už nešla. Cestou jsem si všimila čtyř pěkných kluků co se snaží přemluvit svýho kamaráda,( ten kamarád byl taky moooc pěknej) aby si sněma šel zaskákat. Dala bych krk na to, že je odněkud znám. Zaslechjla jsem část jejich rozhovoru:" ...plavčíků, kdyby si se topil tak tě vytáhnou." " Když má nevím, vždyť Liam mě to naučil jen trošku a navíc se docela bojím" řekl ten moooc pěknej"Hele podívej i támhleta" ukázal na mě " tam jde, mimochodem skáče výborně, chceš aby se ti smála, že se bojíš? Mám na ni zaolat?" Když jsem slyšela, že se baví o mě rychle jsem spěchala k tomu největšímu skokánku. Skočila jsem ten nejlepší skok ze všech: dvakrát jsem se přetočila a dopadla, jako bych dělala šipku. Když jsem se rozhlídla po těch klucích nikde jsem je neviděla. Ach jo, šla jsem si sednout na lavičku a rozhlížela se kolem,
kdybych je náhodou uviděla. A uviděla. Byli na tom nejmenším skokánku. Všichni skočili pěknou šipku, pak přišla řada na tom moooc pěkným. Zaváhal ale pak se rozběhl a skočil bombu, potom ho to začalo bavit a šel znovu a znovu. Odhodlala jsem se. Šla jsem za nimi stoupla jsem si za něj. Začal lézt po žebříku nahoru, nedalo se nevšimnout, že má fakt pěknej zadek:D. Všichni do něj začali hučet ať skočí šipku, ale on furt, že nemů. Jeden z nich k němu přišel a něco mu pošeptal. Vzhledem k tomu, že se otočil a podíval se na mě, jsem usoudila, že mu šeptal něco o mě. Přiškrceně jsem se na něj usmála. Ty oči! Ty jsem někde viděla! Úsměv mi opětoval" No tak Ok kluci má to zkusím" řekl, když se otočil zpět k nim. Všichni pomalu odskákali. Přišla řada na něj( musím si na něj vymyslet přezdívku hmm, tak třeba pan X? :D). Přišla // řada na pana X. Skočil tu slíbenou šipku. Musím skonstatovat,že se celkem povedla. Čekám, ale on furt nevyplouvá, plavčíci v nedohlednu. Jeho kamarádi už začali křičet o pomoc. Tak jsem odhodlaná ho zachránit skočila za ním. Skočila jsem šipku. Pan X byl úplně na dně. Chytla jsem ho za ehm, asi to byli plavky. A vytáhla ho nad hladinu. Pak jsem mu pustila trenky a chytla ho za rameno. Doplula jsem s ním na břeh a položila jsem ho tam, kamarádi a spousta dalších lidí se k němu sběhli. Mě si nikdo nevšímal, tak jsem si šla koupit něco k jídlu ak pití." Počkej" zavolal někdo šla jsem dál, páč jsem si myslela, že volají na někoho jiného. Když jsem ucítila na něčí ruku na svém rameni leknutím jsem vyskočila metr do vzduchu." Počkej" ozval se znovu malí blonďáček. Nebyl sice moc vysoký, ale pořad byl vyšší než já. Asi to byl jeden z těch kluků, ale nevím to jistě do obličeje jsem vyděla jen panu X a tomu klukovi co mu' vyhrožoval' že mě zavolá.Prohlídla jsem si ho. Mél ,jak už jsem se zmínila, blond vlasy a nebyl moc vysoký. Dale měl modré oči podobné těm mým. A na sobě měl modré plavky. I když by jste to do něj nikdy neřekli měl celkem vypracovanou hruď. Hmm, já civým jemu na hrudník on civý mě na hrudník. Cože ??? On civý mě na hrudník? Co si to myslí. Sice vím, že, jak bych to řekla? Vím, že moje vnady(:D) nejsou nejmenší( mám
céčka), ale takhle okatě na ně civět?" Ehm, musíš tam tak civět?" Vzpamatoval se a bylo vidět jak mu v hlavě běží myšlenky typu: nečum tam a vymysli nějakou chytrou odpověď!" Já, ehm, Já si jen prohlížel tvoje plavky" řekl nakonec a usmál se. Usmál se tak, že jsem se musela chytnout sloupu, stojícího vedle, abych nespadla. " Jasně to ti tak žeru, no to je jedno. Potřeboval si něco?" Zeptala jsem se." Holka ty zachráníš mýmu nejlepšímu kamarádovi život a ptáš se co potřebuju?" Zeptal se. Jen jsem koukala se zvednutým obočim a čekala co zněj vypadne dál." Jako poděkování bych tě chtěl pozvat k nám domů." Řekl nakonec" Ehm, no, hmm, Já bych ráda, ale jsem tu skamarádkou" vyklopila jsem" To nevadí tak ju vem s sebou" řekl. " ok, Já ji du najit. Za pět minut tady,ehm, u tohohle sloupu. Jo a nestalo se nic vážného panu,ehm..." málem jsem se prořekla" Zaynovi?" Napověděl mi. Přikývla jsem" není to nic vážného jen si trochu rozbil hlavu. Mimochodem Já jsem Niall, ten kluk v proužkovaných světle červených prožkovaných plavkách je Louis. V černých plavkách jsou Liam a Zayn . A ten kudrnáč v zeleno růžovýc plavkách je Harry. Neboj není gay jen se vsadil, že si je vezme." Vybalil to na mě všechno a Já měla co dělat abych si to zapamatovala. Zayn Já ten co jsem ho zachránil, Louis je ten co vyhrožoval Zaynovi, Liam je ten kterýho jsem uslyšela mluvit, ajko prvního. A Harry to je ten pošuk v divných plavkách a kudrlinkama. Ok snad si to zapamatuju" Hm, Louis, Harry, zayn, Liam, Niall " začala jsem potichu opakovat jména. Niall se začal smáz" a ty jsi?" Zeptal se " jo Já? Já jsem Wendy moje nejlepší kamarádka je támhleta dívka s rudým břichem, kráčející k nám. A jmenuje se Carol" řekla jsem.potom šel niall pro kluky a jáCarol všechno řekla. Když jsme byli u nich doms( byl to takovej palác spíš) začali jsme hrát flašku o pusu. Nejdřív to padlo na Harryho a Louise, tak si dali pusu. Pak to padlo na mě a Carol. Pak to začalo padat pořad na mě už jsem dala pusu všem kromě Zayna a Nilla.padlo to na carol měla dát pusu Liamovi. Strašně zčervenala, ale pusu mu dala. Pak to dlouho nepadlo na mě . Nakonec to padlo na mě a Zayna. Teď jsem zase byla červená Já. Pusu jsme si dali. Pak to padlo na mě a Nialla, jelikož jsme oba dost stydlivý řekli jsme, že pusu si dáme když to na nás padne třikrát po sobě. Ostatní nesohlasili, ale domluvili jsme se, že si budeme muset zapojit i jazyk. Promyšlela jsem to. Šance že to na nas padne třikrát posobě je malá. Tak jsem kývla, po chvíli kývl i Niall. Ale co se nestalo padlo to na nás třikrát. Tak jsme si dali teda tu pusu, byla dlouhá a něžná. Když jsme se odtrhli dívali jsme si do očí. Pak Harry vykřikl" a teď si zahrajem o chlast na toho koho to padn vypije pwnáka" souhlasili jsme , neměli jsme to dělat. Po chvíly už jsme vyli všichni ožralí. Pak si matně pamatuju, že jsme hráli svlíkací poker a Já s Niallem a Zaynem jsme pořad prohrávali. Čím to ? Vždyť Já jsem v pokeru profík. Potom mám už pouze okno.... Ráno me probudila něčí ruka co dopadla na mou hlavu otevřu oči avidím Nialla je tak sladkej když spí, ne že by normálně nebyl. Pak jsem cítila nějakej pohyb za svými zády. Ležel tam Zayn. Sakra. On je taky sladkej když spí ale proč na sobě nic nemáme( Já mám jenom kalhotky) a ležíme spolu v jednej postely. Koukla jsem se na můj mobil co ležel vedle mé hlavy byla tam nepřečtená SMS od ....

Why..., Why, me?

9. ledna 2013 v 19:06 | Jája
Probudil mě zvonící budík, bože nestihnu to . Dnes mám jít se svojí kamaradkou nakupovat. Má se pro mě stavit ve dvě, teď je třičtvrtě na dvě. Takže mám jen patnáct minut na to abych se vysprchovala, učesala, vyčistila si zuby, namalovala se, převlíkla se a nasnídala se. Musím sebou hodit. Jo, abych nezapoměla jmenuji se Wendy. Mám dlouhé hnědé vlasy a modré oči. Je mi osmnáct let. Mám dva sourozence, staršího bratra a mladší sestru . Moje malá setřička se jmenuje Holly, je jí 10.Bratr se jmenuje Dave, je mu 20 let a já s ním bydlím v Londýně. Přestěhovali jsme se sem ze Seatlu., před dvěmi lety. Moje nejlepšlepší kamarádka se jmenuje Clare je jí taky osmnáct. Má krásné blond vlasy a zelené oči. Pokud patříte k těm co říkají,žeže blondýnky jsou blbý, sklamu vás. Když jsme byli ještě na střední v testech měla vždy nejlepší výsledky. Za to já, já jsem odmaturovala jen tak, tak. Bydlíme kousek od sebe ale plánujeme, že se přestěhujeme do společnýho bytu. Jen tak, tak jsem se stihla připravit. Když jsem jedla Clare zazvonila u dveří." Ahoj, kočko" řekla jsem se smíchem když jsem uviděla co má na hlavě.
 
 

Reklama