FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Povídky Zayn

Sweet boy II. -1.kapitola

24. září 2013 v 20:50 | Jája
"Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly."-William Shakespeare

Sweet boy-35. kapitola

22. září 2013 v 20:14 | Jája
Pohled Zayn
"Co jsem to sakra včera udělal? Proč jsem to udělal? A proč si to do prdele pamatuju? Proč jsem takovej debil? Proč?" nadával jsem si, když jsem se vzbudil...vedle Máti. Ona pořád spala a nevypadalo to na to že by se v nejbližší době mínila probudit. Vstal jsem a s pocitem viny šel do koupelny. Přišel jsem k zrcadlu, podíval se na sebe, ale musel jsem odvrátit zrak. Nemohl jsem se podívat do své tváře, ne po tom, co jsem udělal. Cítil jsem se jako zrádce, jako dotěrný hmyz. Věděl jsem, že jsem udělal blbost, ale nejhorší na tom bylo, že se mi to líbilo. Opláchl jsem si obličej a odešel do kuchyně, připravit si něco k snídani, ale v tom jsem ze svého pokoje uslyšel, jak mi zvoní telefon. RYchle jsem se dal do běhu, na schodech jsem se málem přerazil, ale stihl jsem to vzít a přitom nevzbudit Máťu. To co jsem se dozvěděl mě posadilo na zadek.

Sweet boy-34. kapitola

21. července 2013 v 19:03 | Jája

Probudil jsem se ze své strašlivé noční můry. Ležel jsem v bílé sterilní místnosti napojený na přístroje, mamka mě držela za ruku a brečela . Za šedivým oknem jsem uviděl kluky, holky a zbytek rodiny, všichni byli unavení a napuchlí, ale Niall tam nebyl.
"Mami?" řekl jsem, můj hlas byl velmi tichý, nebyl jsem si jistá jestli to slyšela, tak jsem to zopakoval, tentokrát o něco hlasitěji. Dalo mi to hodně práce a ucítil jsem ukrutnou spalujcí bolest, jakoby mi někdo tlačil rozehřátým železem na hrudník.
"Zayne? Zayne? Ty si se probudil? Zlatíčko, ani nevíš jak moc jsem se o tebe bála." brečela máma. Po několika marných pokusech jí něco říct, neslyšela mě a já nechtěl znovu ucítit tu bolest, jsem se rozhlédl okolo sebe. Na druhé straně od mamky a dveří byla ještě jedna postel...A Niall.

Sweet boy-33.kapitola

4. července 2013 v 22:43 | Jája
Pohled Josh
Protože před obchodem bylo moc lidí, řekl jsem si , že zajdu někam do baru. Jen zjistit
, kde tady v Praze je co :DSice jsem tu už byl, ale teď jsem celkem nasranej z těch haterů. MIluju svůj telefon:D Ano , hlavně ten internet v mobilu no, ale to je detail. Jednoduše jsem si zadal na Googlu :Bar in Prag. A hned mi vyjelo plno výsledků:D Muhhahah. Praho máš se na co těšit, JOsh Devine to dnes večer pořádně rozjede.
Pohled Nany
Ráno jsem se vzbudila, jak je u nás už zvykem, na zemi. Protočila jsem oči a šla se osprchovat. Z vedlejšího pokoje jsem uslyšela vzdechy, určitě jenom náhodou je to pokoj číslo 169 a úplnou náladou ho sdílí Harry s Míšou. Oh my god! To si s tím nedají na chvilinku pokoj? Vylezla jsem ze sprchy a probudila Liama tím, že jsem na něj skočila. Avšak jsem loktem dopadla na jeho citlivé místo.
"Auuu!"ozvalose přes celou místnost.
"Panebože, Liame sorry. Já nechtěla,"omluvila jsem se mu.
"To je v pohodě,"řekl vysokým hláskem.
"Seš si jistej, že jsi v pohodě?" zeptala jsem s ho.
"Ne nejsu! Myslím, že si mi ho zlomila!" zařval a s tím vysokým hláskem to bylo... Roztomilo-legrační:D No ale pak mi došlo, co říkal.
"To nemůžeš myslet vážně," vyjekla jsem zděšeně. Přece jsem mu nemohla zlomit jeho chloubu.
"Chceš odvést do nemocnice?" zeptala jsem se po třech minutách naříkání.
" No já nevim, to bude trapas až mě někdo uvidí," zanaříkal.
"Neboj ve špitále mám pár známých, kteří mi dluží pár maličkostí." oznámila jsem mu a dala bych všechno za to, že se mi nebezpečně zablesklo v očích. Myslím, že si toho Liam všiml, to jsem posoudila podle toho, že nahodil vyděšený výraz. Muhaha...
"A myslíš si, že by se o mě nikdo nedozvěděl?" zeptal se ještě.
"Buď si jistej, že neceknou ani Ň," zasmála jsem se svým ďábelským smíchem. To znamená
"HIhihihihi,"Liam na mě jen koukal.
"Dobře, ale slib mi, že se o tom nikdo nedozví," poprosil mě se štěněčím pohledem.
"Neboj, slibuju," něžně(tedy doufám) jsem se usmála.
"Tak pojď,"řekla jsem po chvili. Zvesela jsme vyšli z hotelu. Zvesela jsem šla já, Liam si držel rozkrok a opakoval si stále dokola:"Hlavně nenápadně, hlavně nenápadně," a pak najednou zařval:"Áúú, kurva! Moje péro!" málem jsem se začala smát, avšak nakonec jsem to vydržela. Vyprskla jsem až v autě.
"Co je na tom, tak vtipnýho, že se směješ jak retardér?" zeptal se.
" Zlato..víš, ono je docela vtipný, že si naříkal jako holka?" smála jsem se dál.
"Hmmm,"zabručel mrzutě.
Dojeli jsme. Liam mě ještě přemlouval ať zůstaneme, že to určitě není nic vážnýho. Ten je tvrdohlavej! Idiot můj malej:DD. Po dalším přemlouvání jsem ho tam přece jenom dostala.
" Zdar Romane," pozdravila jsem doktora Malého.
"Co ode mě chceš, pochop,že nemůžu za to, že ty prachy nemám! Sakra? Patnáct melounů se nedá sehnat, za necelý rok, když máš plat obyčejnýho doktora, co maká ve špitále," koukal na mě vystrašenýma očima. Jo tenhle blb se mě bál víc než své manželky, což mi celkem udělalo radost.
"Mám maličkou prosbu," zasmála jsem se.
"Jakou?" neotálel a zeptal se.
" Podíváš se mu," ukázala jsem na Liama,"na jeho 'kamaráda' a ani o tom necekneš, protože jestli jo, tak si mě nepřej!"zavrčela jsem na něj a on mě poslušně jako pejsek, poslechl.
"Hmm, màte to zlomené,"zkonstatoval.
"takže pojďte se mnou, kouknu se co s tím mohu udělat."odešli a nechali mě tam samotnou.
Pohled Jája
Ani nevím jak, ale čas utekl jako voda a my jsme jeli na tu naši rodinou "párty". Přizvala jsem ještě Máťu:) Dorazili jsme.
Všechno bylo celkem fajn, já si hrála s dětma, dospělí se bavili, sem tam za mnou někdo přišel, hlavně Niall, Zayn a Máťa, ale po většinu času jsem tam byla sama s těma prckama. Někdy jsem je okřikla, aby se nepřetahovaly o ty hračky.
Najednou se rozlítli dveře a někdo vztoupil do vnitř. Nikdo si ho nevšiml jen já. Byl to Josh Devine, bubeník, co má víc followerů než The Wanted, ten nejznámější bubeník na světě no a taky je asi ten nejsexovatější bubeník na světě. Aspoň podle Directionerek a vše možných anket.
"Ahoj," přivítala jsem ho objetím.
"Čau CJ," zasmál se.
"Říkala jsem ti, že mi tak nemáš říkat," napomenula jsem ho.
"No jo, promiň já zapomněl jsem," usmál se. Šťouchla jsem ho do ramene a odvedla za ostatními, poté jsem se vrátila k dětem, ale už jsem seděla na pohovce, zase jsem přemýšlela nad dětma... Tak moc jsme chtěla mít svoje vlastní, ale nešlo to. My to, ale se Zaynem budeme zkoušet do té doby dokud se nám to nepovede! Navíc dnes vyršela doba od mého potratu, můžeme to zkoušet znova, znova a znova.
Zabraná do svých myšlenek, jsem začala usínat, hlava mi klesla a já upadla do temnoty bezesného spánku, ten se avšak promněnil v barevný sen.Bylo léto. Všichni jsme se opalovali n zahradě, když najednou jsem uslyšela volání o pomoc...Byl to Zayn, spadl do hlubokého bazénu a nemohl se udržet nad hladinou. Chtěla jsem mu pomci, ale nemohla jsem se ani hnout, byla jsem jako přikovaná, jen jsem koukala na to, jak se topí, umírá... Bylo těžké se na to dívat, chtěla jsem se vzbudit, nemohla jsem. Něco mě drželo de, v říši snů, nebo nočních můr?
Pohled Zayn
Na party jsem se bavil, ani jsem si nevšimnul že Jája usnula na pohovce, nedaleko dětí se kterými si celý večer hrála. Všem jsem se omluvil, vzal ji do náruče a odešel. Dal jsem ji na zadní sedadlo mého auta, neobtěžoval jsem se ji připoutávat, však pojedu pomalu a opatrně. Nasedl jsem na místo řidiče a rozjel se. Každou chvíli jsem se na ni díval, buď jsem se otočil, nebo jen mrknul do zpětného zrcátka. Zrovna jsem se podíval do zpětného zrcátka. Zdála se tak klidná, muselo se jí zdát něco krásného... Najednou jsem uslyšel zvuk mě odporný...Pištění brzd... Nemám ani ponětí co se dělo potom, prostě jsem padl jakoby do jiného světa... Topil jsem se, začal jsem volat o pomoc, ale nikdo nepřišel. Vždy když jsem se na chvíli vynořil na hladinu, abych se mohl nadechnout, zahlídl jsem ji, jak stojí na kraji bazénu. Co se to děje? Ona mi nechce pomoci? Proč tam tak nečině stojí a nic nedělá?

Sweet boy- 31.kapitola

7. dubna 2013 v 17:14 | Jája
Odpadla jsem. Bylo toho na mě Za poslední měsíc moc. V temnotě mdlob mi bylo dobře. Nic jsem necítila, na nic jsem nemyslela, jako bych vůbec neexistovala. Možná Já to takhle bylo nejlepší,...Neexistovat, nebýt, nenarodit se.
"haló," ozval se hlas a do očí mi svítila nepříjemná baterka.
"Hmm?" broukla jsem.
"Kolik prstů ukazuji?" ptali se mně a mávali mi rukou před očima.
"Hmm. Tři, čtyři, né dva!" zasmála jsem se. Jo, ještě pořád ve mně byly zbytky mariánky. Najednou se ozvala Nany.

Sweet boy 30.kapitola

24. března 2013 v 23:27 | Jája
iiPozorně si prohlížela monitor a pak řekla:"Mám pro Vás bohužel špatnou zprávu!" sklopila pohled. Já to věděla, Já to věděla, nadávala jsem si.Podívala jsem se na Zayna s tím, že mi dodá sílu. Spletla jsem se. Zaynovi tekly slzy po tváři, tolik se na ty děti těšil, tolik si je přál. Zeď jeho sen možná navždy zmizel... "Je mi to opravdu líto, opravdu s Vámi soucítím. Vím jak se cítíte.," řekla po dlouhé odmlce. V tu ránu ve mě začal narůstat hněv, ale krotila jsem se." Určitě se o to můžete pokusit znovu, ale až tak za tři měsíce, dřív ne," pokračovala. To už jsem vypěnila." Máte děti?" zeptala jsem se ještě klidně. Neodpověděla."Máte děti?" teď už jsem na ni řvala."Ano,"odpověděla potichu. V to jsem doufala."Jak by Vám bylo kdyby jste o něj přišla? Už podruhý. NE, vy nevíte jak se cítím! Vy...," Zayn mě chytl za ruku a tím mi dal najevo abych se uklidnila.

Sweet boy- 29.kapitola

23. března 2013 v 23:17 | Jája

Rano jsem se probudilq v Zaynově objetí. Za normálních podmínek bych se nad ním rozplývala, jenže mi nebylo vůbec dobře. Bolelo mě břicho jako už jednou."Ne, to nemůže být pravda." řekla jsem tiše. To přece ne! Vždyť tohle se mi už jednou stalo a já celé dny probrečela, nikdo mi neuměl pomoci. Pomalu se to zlepšovalo, když mě bral Zayn ven na různé akce. Ale já nechci aby se to období opakovalo, už jsem proplakala hektolitry slz, ale ještě teď mě to bolelo.

Sweet boy-28.kapitola

13. března 2013 v 21:34 | Jája
" Počkej" ozvalo se za mnou" já půjdu s tebou". Otočil jsem se.
"Dobře ale když potkáme nějaký fans, tak budeme muset jít s pravdou ven," řekl jsem Jáji
."Já vím. Víš přemýšlela jsem o tom. Možná už by jsme to měli oznámit veřejnosti. Vždyž za necelých šest měsíců budeš táta a nikdo neví ani o tom že jsem v tom," překvapila mě Jája svojí odpovědí.
"Vážně?? To myslíš vážně? Já myslel , že jsi v zásadě proti tomu aby o nás někdo věděl," řekl jsem pořád trochu nedůvěřivým tónem
"Víš Zayne, stejně už nás viděly nějaký Directionerky na gyndě a na internetu kolují zvěsti o nás dvou,"řekla. Musím uznat, že v něčem měla pravdu. Jako vždycky samozřejmě. :D
"No dobře mě to samozřejmě nevadí. Tady jde hlavně o tebe a" pohladil jsem jí bříško"a o naše děti." usmál jsem se na ni.Byli jsme asi v polovině cestičky od domu k brance, když se všude ozvalo klapání a celou zahrádku nám osvětlili stovky fotoaparátu.

Sweet boy-27. kapitola

8. ledna 2013 v 20:00 | Jája
"Já se na to vykašlu. stejně ze mě nikdy nebude kuchař" řkl jsem a mrskl utěrku někam, mě neznámo kam. Och, god. Já se zbláznim, proč mi Liam musel dát zrovna kuchařku? Vždyť já se v tom nevyznám. Co je to proboha tymián. A co to tu tak smrdí? Fuj to je,jako by se něco pálilo. Otočím se. Jěžiši ja tu utěrku hodil na sporák, máme plynovej sporák a já ho zapomněl vypnout. A už hoří linka." HOŘÍ" zakřičel jsem a skoušel ten oheň uhasit. To se mi nepovedlo- plameny se jenom rozšířily. Pak jsem slyšel, jak utíkají po schodech. Liam už volal hasiče. Utíkal jsem za nima obul si boty a vyšel ven. Ven z okna se valili plameny... to jsem tomu zase dal. Radši nechcu vidêt ty jejich pohledy. Za chvilku tu byli už hasiči. Uhasili to celkem ryche." Příště by jste si měl dávat větší pozor, pane Maliku." Oznámil mi šef hasičů, potom co si promluvil s Liamem. Zrádci, řekli to na mě! " Nebojte já už vařit nebudu" řekl jsem, tak aby mě Liam slyšel. Další den jsme si jeli pro nový sporák a vlastně celkově pro kuchyň. Vybrali sme všechno v barvách bílé a černé. Pak jsme šly vybírat ledničku. Nany, Niall a Jája šli vybírat obsah do tédničky. Mám takoví dojem, že za jídlo utratili víc než my za novou ledničku. Dorazili jsme domů a začli vynášet spálené věci. A potom jsme začali nosit nové věci do kuchyně . Niall se zmocnil ledničky a snažil se ji dotlačit na její místo. Všechno jsme měli odnešený. No, skoro všechno. Zbývala jen lednice. Niall si svou lednici odstrkal dobrých pět metrů od místa, kde jsme ji vyložili. No, nebylo to tak daleko, vzhledem k tomu, že jsme všechno stěhovali asi tak hodinu. Chvíly jsme se ještě kochali, jak Niall tlačí lednici a pak jsme mu s ní pomohli. Když byla lednička zprovozněná Nialler do ni začal nosit jidlo. Které pochvíly vytáhl, pač měl hlad." Tak co Zayne. Co dnes uvaříš?" Utahoval si ze mě 'Larry'. To mu si nenechám líbit" Chceš dušenou mrkev a nebo radši holuba na Zaynův způsob?" Zeptal jsem se naprosto s vážným výrazem. Pak jsme se ještě chvily provokovali. A pak jsem si vzal LŽÍCI a šel si pro zmrzlinu. Když jsem to dojedl hodil jsem lžici do dřezu. Moc dobře jsem věděl, že dnes umývá nádobí Liam. Počkal jsem si až příjde a čekal na jeho reakci. Podle mého očekávání zaječel a zanadával. Začal jsem se smát. " Zayne Jawade Maliku, já moc dobře vím , kdo tam dal tu nebezpečnou, zaoblenou věc co se nazývá lžíce!" Rozkřikl se . " Jo mimochodem . Dnes si nebyl venku se psem a jestly ho co nejdřív nevyvenčíš. Budeš si ten pokoj uklízet ještě za týden." Zasmál se. Rychle jsem vyrazil. Dal mu obojek připojil vodítko a byl jsem na odchodu." Počkej" ozvalo se za mnou" já půjdu s tebou"

Sweet boy-26. kapitola

8. ledna 2013 v 2:39 | Jája
" překvapení" zařval Harry s Míšou. Opravdu jsem byla překvapená' ale troufám si říct, že oni byli víc překvapení když mě uviděli." Překvapení" skusila jsemse napodobit. Pak jsme se už bavili všichni pili, jen já a Liam ne. Zayn toho z nich vypil nejvíc, ale choval se skoro střízlivě, což se o Nany, Niallovi, Harrym a Míši říct nedalo. Niall začal házet granule s tíml že sněží, Nany začala tancovat Gangnam Style, Harry a Míša hráli flašku ve dvou. No prostě blázinec. Po nějaké době usly. Liam odnesl Nany dopostele ,pak s polečně se Zaynem odnesli Nialla a Harryho. Potom vzal Liam Míšu a Zayn mě a šly jsme spát. Ráno jsem se zbudil později než Zayn. Probudil mě až Dag, kterému Zayn geloval chloupky na hlavičce. Najednou jsem vyjekla"Zayne oni mě kopli" Zayn přišel ke mě a položil ruku na mé břicho. "zase, cítil jsi to? " "yeah, cítil" dal mi pusu. " Maliku, právě jsem si vzpoměls, že jsem ti slíbila nakládačku" " dovol abych se zasmál ha,ha,ha" pak js e se začali 'prát'. Začala jsem ho lechtat v čemž mám výhodu já lechtivá nejsu, ale Zayn to je snad ten nejlechivější člověk planety Země. No, ale nakonec zvítězil on. Pak si lehl a položil svojí hlavu na moje břicho a začal něco mumlat. " co-že? Zayne já ti nerozumím! Co to meleš?" Zeptala jsem se . " já četl, že se k nenarozeným miminkám mámluvit aby děti poznali hoasy svých rodičů." Po chvíli jsem se k němu teda taky přidala. Najednou se rozletěli dveře stál tam Niall. " já si chcu povídat s miminkama taky" řekl" No jo prosimtě .budem aspoň všichni vypadat jako idioti" řekla jsem začli jme brblata za chvilku už tu byli všichni." Jéžiš on je pátek a já nemám uvařený " zapištěl Zayn" počkej já ti pomůžu začala jsem se zvedat" jsem snad malomocnej? Uvařit oběd dokáže každej blbec." Řekl,jako bych urazila jeho osobnost. No tak jsem to nechala. Po chvilce brblání jsme si začli hrát s Dagem. Pak dole Zayn zaječel" pooomoooc" všichni jsme přiběhli a viděli jsme ho s nožem v ruce pak nekolikrát s tím nožem flákl o stůla řekl" na ten nůž už nikdy nešahnu"šli jsme se podívat na stole ležel pavoiček sotva velkej jako desetník. Ano, ano,jako Liam má fóbii ze lžic, tak Zayn ji má z pavouků. Pak si Zayn zase vzal ten nůž a začal něco krájet" ehm, Zayne? To je ten nůž od toho pavouka" řekl Harry ." Hmm, aha, fůj." Otevřel okno a hodil ten nůž tam. "Teď už se nespletu" usmál se na nás ." A teď pryč , mistr šéf kuchař potřebuje klid" všichni jsme odešli za Dagem a hráli si s ním do doby než Zayn zavolal:" HOŘÍ" ano mistr šéf kuhař podpálil dům.
DOBROU LIDI, UŽ SU UNAVENÁ TAK SE NEDIVTE , KDYBY TAM BYLO NĚCO CO NEDÁVÁ SMYSL.. GOOD NIGHT GUYS

Sweet boy- 25. kapitola

8. ledna 2013 v 1:50 | Jája
Pohled Zayn Konečne jsem ji uviděl měla na sobě oranžovou volnou halenku. Rozběhl jsem se za ní a objal ji. Myslím, že přibrala , ale to jí přece nemůžu říct. Najednou Loui zakřičel: " Mrkvičo co ti to tu vyrostlo?" A ukazoval na její břichl. " Co to je? " vyšlo ze mě a já jsem se cítil, jako uplnej blbec. Já doopravdy věděl co to je, ale nemohl jsem tmu uvěřit.. " To je to překvapení, zlato. Zayne ty. Budeš táta!" Řekla t.o už jsem nevydržel a normálně jsem uprostřed letiště omdlel. Probudil jsem se až v autě. Niall, Nany a Jája se a mě koukali." No tak jsem omdlel no," protočil jsem panenky" Takže já budu táta. " řekl jsem."ehm," ozvala se Jája" dvojnásobnej táta." A budou to holky, kluci a nebo holka a kluk?" Zeptal jsem se" No to nevím. Víš já jsem chtěla mít u sebe tebe aby si to taky slyšel." A to si všichni mysleli, že Liam bude první co si založí rodinu. No kdo by si tipl mě, že jo ?" Loui? Odvezeš nás na tuhle adresu?" Podala mu Jája nějakou vizitku. " ok, ale nediv te se když pojedu trochu..." Když v tom Nany zakřičela:" Kde je Liam?" Louis zabrzdil" Si děláte prdel, že jsme ho nechali na letišti?" Řekl" Vždyť on šel Jáji pro kufr!" Řekl Niall " nontak asi jedem zpátky." Řekl jsem a Louu už se otáčel. Dojeli jsme a vidíme Liama, jak naštvaně tluče do svého Iphonu. Pak s nim švihl o zem. Iphone se rozletěl snad na tisíc kousků, ale Liam ho tam nechal ležet . A když si nás všiml zamířil i s kufrem k nám.Loui odemkl kufr od auta a Liam ho tam naštvaně hodil. " Si ze mě děláte prdel. Vy jste mě tu nechali?" Nikdo nic neříkal. Zbytek cesty na adresu té vizitky , byl v úplném tichu. Když jsme dojeli všichni jsme vystoupili a Liam se zeptala co to je. Nany mu to šla vysvětlit.. Došli jsme a čekali na to až si nás zavolají. Vzbudli jsme docela pozornost. Ani se nedivím jedna těhotná holka, její kamarádka a další čtyři kluci. Po chvíly j nám začli chodit fanynky s tim aby jsme se jim podepsalil. Pohled Jája Po dlouhém čekání sme došli konečně na řadu "vy jste Jana?" zeptala se mě doktorka . Přikývla jsem ." Tak pojďte Eva mi volala , že příjdete." Všichni jsme se tam nahrnuli.Lehla jsem si na lehatko. Doktorka jen koukala kolik nás přišlo. Plácla mi na břicho gel " Chcete vědět polaví dětí. Viďte?" Zeptala se a všichni přikývli. Dokorka začala ukazovat na monitor, ale nevnímala jsem co říká. Jen jsem přemýšlela nad tím,že ve mě plavou dva malý človíčci. Najednou všichni radostě vyjekli. Z toho jsem usoudila, že už ví to jejich pohlaví." To je super co říkáš?" Zeptal se Zayn neměla jsem páru jestli říct jo nebo ne . " jo jo je to úžasný." Řekla jsem. Hodila jsem po Nany výraz alá řekni mi o co GO. A ona ukázala na Liama a na sebe . Začla jsem přemýšlet a pak mi to došlo. Budeme mít holčičku a chlapečka. " Dokonalí" broukla jsem a až teď jsem si všimla, že už jsem v autě." Co si říkala?" Zeptali se me všichni." To by jste rádi věděli ,co? " usmála jsem se nakaždýho zvlášť. Když jsem se usmála Nialla ,úsměv mi oplatil, ale něco mi chybělo. Začala jsem myslet. " Nialle oni ti už sundali rovnaátka." Jen přikývl a usmívl se dál. A doma nás čekalo překvapení.

Sweet boy-24. kapitola

8. ledna 2013 v 0:58 | Jája
Pohle Liam Z koncertu jsme dneska dorazili pozdě. Nany už spala. Šel jsem se osprchovat a začal si zpívat All Back od Chrise Browna. Pak jsem si vyčistil zuby a lehl si za Nany. Ty už jen spala a ani se nehla. Pohled Míša Už mě nebaví být ta, kterou mají za nějakou perverzačku. Měla bych se zčít chovat víc citlivěji. " Míšo?" Oslovil mě Harry" No??" " Moc se ti omlouvám za to, že jsem se s tebou rozešel, ale myslel jsem si, že se k sobě nehodíme. Ale teď už vím, že jsem se šeredně zmýlil. My k sobě totiž patříme" připadalo mi to jako by si vyléval srdce, to se mi líbilo. Asi mě má opravdu rád." Neomlouvej se, každej někdy udělá chybu. miluju tě, Harry a chci aby si to věděl. Já bez tebe nedám ani ránu." Políbil mě, ale tentokrát to bylo jiné, bylo to krásné. Jen jedna pusa a šli jsme spát. Nic se nestalo. Aspoň vím, že Harrymu nejde jenom o sex. Ráno jsem se probudila v jeho náruči. Když spí je tak roztomilej. Když jsem uviděla, že otevírá oči , rychle jsem ty svoje zavřela a na chvíly dělala, že spím. Po chvilce jsem je otevřela. Uviděla jsem ,jak se na mě usmívá. Dala jsem mu pusu na nos. A on se začal smát. Bože ty ďolíčky ty by se měli zakázat. Jo Harry je prostě dokonalej." Dobré ranko," řekla jsem mu." Dobrý ráno" odpověděl. Zase jsme si dívali do očí a usmívali se . "To tady budeme jen ležet a koukat se na sebe?" Zeptala jsm s po chvíly." Jak chceš, ale mě to takhle vyhovuje." Oznámil mi. No tak jsme zůstali v posteli a koukali na sebe. Pohled Jája KONEČNĚ, konečně dnes odlétám do Londýna, ale ještě před tím musím na ultrazvuk. Musím říct, že už mám vážně velký břicho. Připadám si, jako buldozér a jsem čim dál t!im víc nešikovnější, pořád bulim. No zkrátka a prostě: Jsem těhotná! "Vše je v pořádku , jen bych Vám měla oznámit, že zdřejmě čekáte dvojčátka" řekla mi doktorka " Cože?? Dvojitý štěstí." " hmm, taže zase za měsíc ?" Zeptala se doktorka." No, ehm, já se vracím do Londýna." Oznámila jsem" Ahaa, mohla bych vám ta doporučit jednu moji známou, moment." Začla prohledávat šuplíky" jo, tady je to."Podala mi vyzitku. Poděkovala jsema rozloučila jsem se. Máťa mě hodila na letiště ještě isem zavolala Zaynovi, aby na mě čekal na letišti. A taky jsem mu řekla, že pro něj mám překvapení. Rozloučila jsem se s Máťoua nastoupila do letadla. Pohled Nany
Dnes má přiletět Jája. Doufám, že se Zaynem nešlehne ten její pupík. S Niallem jsme se rozhodli koupit další oblečení tentokrát jsme brali všechno co se nám línilo holčičí, klučičí prostě vše. No do skříně už se to nevešlo a tak jsme ty věci nastrkali pod postel." Heej lidi, lidi kdo se mnjou jede pro Jáju?" Zavolal Zayn. Všichni jsme utíkali si nazout boty, jen Míša s Harrym řekli, že zůstanou doma. Už jsme čekali na letišti do příletu letadla zbývalo10 minut." Já jdu Jáji koupit nějaký jídlo" oznámila jsem klukům" Já jdu s tebou" ozval se Niall Pohled Louis Nany s Niallem odešli pro nějaký jídlo a já mezitím pozoroval Zayna, jak nervózně přešlapuje. Když ohlásili, že Jájino letadlo přistálo Zayn zrychlil tempo a doslova utíkal sem a tam, sem a tam. Když uviděl Jáju rozběhl se za ní, a ani si nevšiml toho co já. Zrovna se braceli Nany s Niallem, když jsem zakřičel:" Mrkvičo co ti to tu vyrostlo," ukázal jsem na její pupík." Co to je? " zeptal se Zayn, jako ten největší idiot na světě. " To je to překvapení, zlato. Zayne ty. Budeš táta!" No a se Zaynem to šlehlo. Pár kolem jdoucích se jen vyděšeně koukalo. Slova se ujala slova" Co tak koukáte. Běžte se starat o sebe!" Zařvala na ty lidi kolem. Já mezitím sbíral Zayna ze země. Niall mi s nim pomohl fo auta. Jája si mezitím vzala od Nany pár tyčinek a bagetu.

Sweet boy- 23. kapitola

7. ledna 2013 v 23:57 | Jája
Pohled Jája Uběhl další měsíc. Takže jsme zase s Máťouseděli v čekárně tentokrát tu byla jen jedna paní co vypadala, že každou chvíly bude rodit. Zavolali mě. Ukázali mi mimčo." Chtěla by jste vědět, jestly to bude kluk nebo holčička?" Zamyslela jsem se , ale nemů na dlouho." Ne my si počkáme na tatínka." Řekla jsem na konec . Doktorka na mě koukla asi si myslela, že já a Maťa jsme lezby. Omg" On je v Londýně "vyjasnila jsem jí to. Pokývala hlavou, jakože rozumí. " Tak se stavte zase za měsíc." Řekla a my odešly. Potom jsme šly s Máťou znovu nakupovat. Zašly jsme do fast foodu. Já si obědnala pizzu, hranolky a hamburger. Máťa si obědnala jenom pizzu. No jo já jím za dva.( teď se mám aspoň na co vymluvit:D) došly jsme domů a já jsem, jako vždy šla zavolat Zaynovi. Mluvili jsme o spoustě věcech. Potomse mi přiznal, že hned ten den co jsem odjela se s Nany zhulil. Taky nezapomě říct, že když to skusil Liam tak to s ním šlehlo. Pak jsme se začali hádat, kdo koho miluje víc." Nemů, já tě miluju víc a basta." Usmál se úsměvem, kterým mě už tolikrát dostal do kolen. A já ztratila řeč. " Ha,ha vyhrál jsem." Zaradoval se " Jen počkej Maliku až se vrátím!" Pohrozila jsem mu. A to ho rozesmálo ještě víc. No tak mě něco napadl nahodila jsem vážnej výraz a řekla" Jéžiši, Zayne co to máš s vlasama?" " Ha, ha, ha na to ti neskočim, ale počkej potřbuju na WC. Zavolám ti Nialla.NIALLERE, POJĎ SEM" a odešel. Za chvíly už byl Niall u PC." Ahooj Jájo," mluvil s plnou pusoua já jen vyděla, jak mu padaj od pusy drobečky..." ahoj Nialle , musím ti něco říct" pak jsem se zeptala" není tam Zayn, že ne?" " Ne neboj, upravuje si vlasy. Co mi musíš říct?" Zeptal se. " Nialle budeš strejda," udělal něco nepředvídatelnýho. Vyprskl obsah své pusy na PC. Ouu , Zayn bude nadávat."Coo žeee o.O" vykulil oči" nen tak nahlas Zayn to neví atak mu to neříkej." " mlčím , neboj a ví to ještě někdo?" Zeptal se" jenom Nany" odpověděla jsem. Pohled Nany " heeej Nany musím s tebou mluvit , musíme jet nakupovat" volal Niall " nemohlo by to počkat?" Zeptala jsem se " ne , je to moc důležitý" řekl" Niallere , musíš počkat" " proč"" kurnik Nialle zrovna seru a ak ses sakra dostal do toho pokoje?" Vybouchla jsem." To neřeš " řekl uplně v klidu" tak já teda chviličku počkám." . Vylezla jsem z koupelny a šla se převlíct." No co je tak moc důležitýho?"zeptala jsem se " jdeme nakupovat věcoi pro Mimčo." Odpověděl" Coo? Jakto že to víš?" " Jája mi to řekla" oznámil mi. Aha, tak můžeme jit?"dotázala jsem se" jop" a vyrazili jsme . Jeli jsme taxikem. Nakoupili asi tři tašky plný hraček a dvě tašky jsme naplnily oblečením, jelikož nevíme jestli t bude holka nebo kluk vybírali jsme věci co může mít holka i kluk. " Už jen měsíc a bude zpátky" řekl Niall" jo uběhlo to docela rychle" přitakala jsem. Pak jsme si zavolali znovu taxi. Rychle jako ninjové jsme zdrhli do Niallova pokoje a schovali nákupní tašky do skříně. " Nialle, dělej za pět minut odjíždíme" zakřičel ze zdola Harry." Už jdu" zavolal zpátky Niall. Oni dneska mají koncert to znamená, že si budu volat s Jájou a Máťou. Když kluci odjeli utíkala jsem k noťasu. Super Jája byla online." Ahooooj, jak se máš Nany" ozvalo se z počítače" čauky Jájo, mám se dobře kluci a Míša vypadli na koncert , takže su doma sama. A co ty, teda pardon vlastně vy jak se máte." Zasmála jsem se " ale je to docela OK, to víš pořád jen žeru myslím, že tobě by se to líblo a stejně tak i Niallovi. Konečně, když se někdo zeptá proč tak jim nemusím se na nic vymlouvat." " Yeah, myslím, že ti závidiml. Hmm, chceš vidět Dagouše? Ale porzor je už 'velkej'." Nečekala jsem na odpověd, protože jsem věděla, že ho chce vidět. " ahoj Dagu" došla jsem zpátky k PC. " Ahoooojky Dagu, ty seš ale velkej, koukám, že máš vlasy , jako Zayn." Začla" Jájo, je to pes on nemá vlasy on Máťa chlupy." Neodpustila jsem si tuhle připomínku. Pak jsme se dohdovli o všelijakých blbostech. " Nany sorry, ale už jsem unavená , dobrou" řekla Jája" GooD Night " a zavěsila. Hmm no tak asi půjdu taky spát. Lehla jsem si do postele a usla.

Sweet boy- 22. kapitola

7. ledna 2013 v 22:45 | Jája
Pohled Zayn No hahaha, to je prdel. Sakra to mi vibruje penis? Nemů, sem to ale debil, jak by mohl vibrovat můj kamarád? Je to mobil v mojí kapse.Kdo mi může volat? " Joooooooo, konečně Jájá volá." Rozkřičel jsem se típl to a zapl Skype Jája byla online. Zavolal jsem. Vzala to hned. Najednou se všichni vrhli do pokoje. " Ahoooooj, Jájoo." Křičeli. Ale ona nevipadala,že by na něco měla náladu. Byla celá zelená a msěla opuchlé oči, od čeho. Že by plakala? " Co se stalo?" Zeptal jsem se vyděšeným tónem."Moje babička s dědou umřeli. Vybourali se." Začla vzlikat na novo." Jájo to je mi líto. Chceš abych přijel? My klidně ty koncerty odložíme nebno to kluci zaspívaj za mně." Řekl jsem." Nemů, nemů Zayne to je dobrý. Jen zůstaň s klukama a pozdravuj Daga." Odpověděla mi a pokusila se o úsměv, ale moc jí to nešlo. Pak do jejího pokoje vlítl, podle toho nakolik ho odhaduju to byl asi její bratr Lukas, vypadal tak na 13-14? " Luky chceš představit Zayna?" Zeptala se " No jo to je zase kdo?". Zeptal se nabručeným hlasem.Nerozumněl jsem jim ani slovo ale vzpoměl jsem si na to co mi Jaja řekla když odcházela, musím se zeptat Nany co to znamená. Jája jen otočila oči v sloup." Zayne tohle je můj mladší brcatříček Lukas. Lukasi to je můj kluk Zayn." Pak její bratr odešel a přišla její máma. Jája jí něco řekla, slyšel jsem svoje jméno , tak jsem usoudil že jde o mě. Po chvíly její mæma odešla." Sorry Zayboo, maminka si myslela, že umíš česky tak se ti chtěla představit." Pak jsme se bavili asi další tři hodiny. Pak se ale Jája omluvila,že musí končit, že si budeme jenom psát. Asi o půl páte jsem šel spát. To znamená, že Jája šla spát o půl šesté. Zjistil jsem, že pohřeb jeji babičky a dědy bude za dva dny. Pohled Jája Nastal den D. Pohřeb mých prarodičů. Slzy jsem neudržela. Můj děda chtěl být zpopelněn. Děsil se představy, že by ho po smrti jedli červi. Babička byla pohřbena. Teď jsme šli zjistit co komu odkázali. Já jsem dostala všechny babiččiny šperky a dědovy staré mince. A pak, pak jsem zjistila, že svůj dům odkázali taky mě. Kvůli tomu, že jsem k nim chodívala, když jsem byla na základce. To pro mě znamená, že nemusím být doma s rodiči ještě dnes se přestěhuju. Když vše skončilo šly jsme domů a já si naházela všechny věci do kufru. Do kterého jsem ještě ani nešáhla. Táta mě odvezl a já odemkla dveře." Tak a tohle je teď moje. Och bože , proč vždyť já ten dům nevyužiju!" Šla jsem do svého pokoje. Ve kterém jsem si nechala svůj notebook. Připojila se na net přihlásila se na všechny sociální sítě na kterých mám založenej profil a šla se, jako vždy vyzvracet Pakjsem viděla, žemám pár zmeškanch hovorů na skypu. Tak jem hned Zaynovi zavolala. Vzal mi to a začali si povídat po nějaké době mi napsala na Facu kamarádka ze základky: Máťa. Tak ahoooj, slyšela jsem , že jsi v ČR Já: ahoj . Jo ,jo ,jsem Máťa: nechtěla by si se stavit? Já: tak jo ale asi na mě něco leze. Stav se ke mě víš kde bydlela moje babička, že, jo? Máťa: neboj na to nezpomenu:D PS su u tebe za pět minut, přestěhovala jsem se. A bydlim kousek od tebe. Pak byla offline. A já si povídala dál se Zaynem. Zachvíly někdo zazvonil. Rozločila jsem se a šla otevřít Máťa se mi vrhla mi kolem krku. Pozvala jsem ji dál. Cestou do obýváku jsem se stavila na záchodě. Pak jsme si povídali. Navrhla jsem jí,že může přespat tady . A tak taky přespala. A takhle to bylo celý měsíc. Video hovor se Zaynem, zvracení,povídání si s Máťou, zvracení. Marťa mi řekla, že bych měla jít k doktorovi. Jo málem jsem zapoměla Marťa se přestěhovala ke mě. ".No já nevím." Řekla jsem jí na to" Jájo už zvracíš dýl,jak měsíc,měla by si tam zajít." " no tak ok, ale až zejtra." " to jsem chtěla slyšet, ale doufám že víš jakýho doktora myslim" ukončila náš rozhovor. Samozdřejmě, že jsem věděla jakýho Doktora myslí. Pak jsem si šla volat se Zaynem." Zítra jdu k doktorovi," oznámila jsem mu." Ještě ti není dobře? " zetal se . Jen jsem zavrtêla hlavou. A pak jsme změnili téma. Začal mi vyprávět, jak si Liam Louiho chybou na koncertě roztrhl kalhoty. Jo Zaynovi nedošlo, že bych mohla být v tom. Rozloučilanjsem se a šla zavolat Nany. Volali jsme si pěkně dlouho. Asi tak hmmm..., dvě hoďky. Všechno jsem jí řekla" A neřikala jsem ti náhodou, že seš v tom?" Zeptala se" jo no říkal" zasmála jsem se" hele ale neříkej to Zaynovi bude to pro něj překvápko. A navíc to není oficialní. Zasmála jsem se a rozločila jsem se s ní. Bylo mi do breku. Strašně se mi po nich stýskalo. Šla jsem spát. Ráno mě Máťa budí s tím , že jedem. Ach, jo bylo docela stresující, dívat se jak tu jsou všechny ženský se svými manželi. Já tu byla s Máťou.Pak si mě zavolali. A heleme se on to nebyl doktor , ale byla to příjemná paní které mohl být, tak pětatřicet let. Vše jsem jí řekla a poprosila jsem jestly by mi to mohla potvrdit. Ochotně mi řekla , že mi provede ultrazvuk. Lehla jsem si tam, Máťa tam byla se mnou. Doktorka mi plácla na ,bříško gel. Všimla jsem si, že se mi zvětšilo. To bude asi z toho jídla co jim. Pak doktorka řekla:" Můžu Vám jenom pogratulovat. Jste těhotná ale vypadá to tak, na pátý týden." Byla jsem štěstím bez sebe." Jo, to by tak sedělo." Usmála jsem se. " Dobrá, tak se tedy stavte za měsíc." Rozloučili jsme se a na oslavu jsme zašli do cukrárny. Zavolala jsem Nany potom co jsem se připojila na wi-fi. Řekla jsem jí to. Byla šťdastná.Z ase jsem jí řekla ať Zaynovi nic neříka. A pak jsem ji předala Mati aby sntaky trochu pokecali. Mezi tím co vedli rozhovor jsem si šla obědnat. Pro nás obě jsem obědnala zmrzlinový pohár a sobě ještě dortík. Obioje jsem měla snězeno a Máťanteprve dojídala zmrzlinu. Pak jsme se šly podívat po obchodech. Koupila mi dupačky pro mimčo a já ji pokárala, že je na to moc brzo. No tak jsem si šla koupit nějaký těhotenský oblečení cestou jsem se vyzvracea do odpaďáku. Pak mi volal Zaynm, zděsila jsem se, protože jsem si myslel, že mu to Nany řekla. Ale né, on se jen ptal proč nejsu na Skypu a jak to dopadlo u toho doktora. " Ale prosimtě, jsem holka musím přece taky někdy nakupovat, ne? Jo aje to v poho, prej, že bych se jen měla přejídat." Zalhala jsem. Já chcu , aby Zayn zjistil na vlatní oči, že budeme mít mimčo." Ani nevíš, jak mi chybíš" řekl najednou. " Ty mi taky mocinky chybíš" řekla jsem " tak pá 'miluju tě'." Řekla jsem mu znovu česky a zavěsila. Pohled Zayn. " tak pá, 'miluju tě'" řekla česky a zavěsila. Tak a teď už se vážně musím zeptat Nany co to znamená. Vyšel jsem z pokoje a namířil jsem si to směr obývák." Hele, Nany potřebuju se tě na něco zeptat." Řekl jsem" Hmm, no? Co potřebuješ , zase trávu?" Zeptala se. Pousmál jsem se když jsem si vzpoměl, jak Liam omdlel." Víš Jája mi pořád říká' miluju tě' co to znamená?" Nany jen koukala" víš to znamená I love You." Řekla po chvíly. Jen jsem koukal, pak se otočil a utíkal nahoru do svýho pokoje. To je poprvé co mi to řekla. Ona nikdy nespěchala. Do té doby než mi tohle řekla řikala jen jak mě má moc ráda. Ale nikdy mi neřekla 'Miluji tě'. Chvíly jsem si hraál s Dagem a pak jsem šel na Skype zavolat Jáji. Hned jak mi to zvedla vyslovil jsem česky: " miluji tě" zalapala po dechu a omdlela. TÁK A MÁTE TU DALŠI MYSLÍM, ŽE JE O NĚCO DELŠÍ NEŽ NORMÁLNĚ, ALE BUDIŽ. JINAK MYSLÍM SI, ŽE JE TO CELKEM BLBOST:D ale když se vám to libi PS chtěla bych začít psát další povídku.:) PPS velké díky těm co to čtou..:)

Sweet boy- 21.kapitola

7. ledna 2013 v 20:47 | Jája
__________________________________Pohled Zayn___________________________________ Omg už je pryč dvě hodiny a ještě nezavolala! Začal jsem myslet na to nejhorším. Co když její letadlo spadlo, rychle jsem šel na net a viděl, že se žádné letecké neštěstí nestalo. Oddechl jsem si. Asi jí je zase špatn, tak proto nevolá. Omg, stejně s ní chcu, co chcu, musím mluvit! Jéžiši, teď začínám vzpomínat, jak jsme se poznali. Ok, bylo to v Disneylandu. Zrovna mě kluci přemlouvali abych šel na horskou dráhu s nima. Pořád jsem odmlouval, ale pak jsem ji uviděl. Byla tam s kamarádkami. Šla na horskou dráhu. Proč, proč ptal jsem se sám sebe. Proč jsem takovej vůl. A vykročil jsem za nimi. Kluci si tleskli a šli. Sedl jsem si za ně. Po té jízdě plné jekotu( měl bych podotknout, že to byl můj jekot) jsem potřeboval blít. Vylezl jsem z atrakce sklonil se a začal.Najednou mi někdo šáhl na rameno. " Jsi v pohodě?" Zeptal se mě ten nejkrásnější hlas, který jsem kdy slyšel. A jako největši trotl jsem omdlel. Probudil jsem se na lavičce a slyšel velmi bláznivý, hlasitý smích. Jo, byla to ona. Ale bavila se s Niallem. Vypadalo to, jako by se znali věky. " Hele, nemáte něco kx pití?" Zeptal jsem se. Ale místo odpovědi ke mně napřahla ruku, čímž mi málem vrazila, se slovy " Ahoj já jsem Jája." __________________________________ Pohled Nany_______________________________________ Šla jsem zrovna kolem Zaynova pokoje. Řekla jsem si, že bych ho mohla trochu rozveselit. Jo, Liam mi všechno řekl. Skočila jsem si do pokoje pro krabičku plnou 'štěstí'. Tady jsem ji ještě nepoužila, páč štěstí jsem měla až moc. Zaťukala jsem na dveře a vešla. Zayn seděl na posteli s pohledem neznámo kam." Hej Zayne" zavolala jsem" mám tu pro tebe něco co by tě mohlo rozzveselit. Trhl sebou. Asi jsem ho probudila ze snění. " No??" Vytáhla jsem pytlík jointů." Si děláš prdel, ty, zrovna ty máš trávu?" Otočila jsem oči v sloul" Ne asi vole to je balíček plnej bonbonů, jasně že je to tráva. Ale nikdo to nesmí vidět." Vlezla jsem do postele za ním a překryla nás peřinou aby jsem omezila to aroma co z toho výjde. Zapálila jsem ho nejdřív jemů a pak sobě. Asi po dvou minutách jsme byli totálně vysmátí. Když najednou slyším , že se otevírají dveře neměla jsem jak too co típnou t tak jsem to tipla o nohu. V té agonii jsem necítila boles, jen malé zašimrání. " Zayne to nemyslíš vážně. Jája je pryč sotva tři hodiny a ty už máš někoho v posteli?" Začla jsem se smát, vlastně ani nevím čemu."To si ze mě děláš kozy . Ona je to Nany?" ________________________________Pohled Liam_______________________________________ " To si ze mě děláš kozy. Ona je to Nany?" Nemohl jsem věřit vlastním uším. To není možný. Ona by mě přeci nepodvedla. Nebo jo? Odkryl jsem peřinu. Uff, neuviděl jsem to co jsem myslel, že uvidím. No vlastně jsem neviděl vůbec. Vyvalil se na mě hustý dým. A já se rozkašlal." Kurnik to tu hulíte travu , nebo co?" " Jo. Chceš taky ?" Zeptal se Zayn" no, já nevim ." " no tak, nenech se přemlouvat Liame." Řekla Nany. " no tak ok." Vzal jsem si jointa od Zayna. No jen jsem to zkusil, jen trošku. No a stejně to se mnou seklo.

Sweet boy-20. kapitola

7. ledna 2013 v 19:48 | Jája
Ráno mě probudil, teď se podržte. Probudil mě Zayn. To není možny on by měl spat ještě tak pět hodin. Vždyť je teprve sedm." Kdo jsi a co si udělal se Zaynem?" Zavtipkovala jsem. Zasmál se pak, ho smích přešel a jeho dokonalý směv se proměnil ve smutný výraz. Pak udělal něco co jsem nečekal. Vzal mě do náruče a posadil mě na balkóně na lavičku, pak aby mi nebyla zima donesl deku a přikryl mě s ní. Přisedl si ke mně a rukou mě 'objal kolem krku . " Udělal jsem chybu" řekl." Proč" nechápala jsem to" v čem si udělal chybu?" Jen ať neřekne ' V tom, že jse tě pozna'l. Modlila jsem se. " V tom, že tě nechávám odjet." Řekl hned. Bylo to jako pohlazení. " tak jeď se mnou" nabídla jsem mu. " Ne to nemůžu." Odpověděl." Proč," zeptala jsem se znovu." Vîš my s klukama teď budeme mít docela dost koncertů" řekl sklesle." Aha" zabručela jsem. Chtěla jsem ho políbit, ale nemů můj žaludek se ozval. Už jsem byla od Zayna vzdálená sotva pět centimetrů, když se mi navalilo. Rychle jsem utíkala k zábradlí. Hodila jsem to dolů.( pro ty co neví co jsem hodila dolů, hodila jsem šavly) ." Hele být tebou tak si vezmu pár prášků proti nevolnosti," řekl Zayn" A ješťě za chvíly odjíždíme na letiště." Dodal." No, jo ." " Ach jo ani nevíš, jak se mi po tobě bude stýskat," řekl po chvíly mlčení." Neboj vždyť si budeme každej den volat," použila jsem jeho slova. Zasmál se. Pak se ze zdola pod balkónem ozvala rána. A my slyšeli nadávky" do prdele, si ze mě děláte kozy. Jakej debil to sem dal. Já mu rozbiju tu hubu! No a smrdim jako, zvratky. OMG. To je v píči. Ja seozbláznim až zjistim, kdo to udělal tak za sebe neručím. To je v prdeli jsem celej zasranej!" Kdo myslíte, že to byl?( typně te si na konci kapitolky Vám to napíšu). Ten dotyčnej se podíval na horů. Jak nás uviděl usmál se zamával a pak zmyzel. Najednou se za dveřmi ozvalo:" jestly chcete stihnout letadlo tak pojďte" na to jsem odpověděla " Stihnout to nechceme, ale musíme." Za chvílyjsme už seděli v naší dodávce. Řídil ten co hodil hubu na mých zvratcích. Vždycky, když se podíval do zadu , musela jsem se začít smát.pak mi dal Zayn krabičku prášku, viděla jsem že jsou to ty proti zvracení . Hned jsem si dva dala. Bude mi chybět. ___________________________________Pohled Zayn__________________________________ O můj bože. Bude mi tak chybět. Už teď mi chybí a to sedí vedle mně. Chtěl bych vidět jak bude reagovat na to co jsme jí nastrkali do kufru. No vsadím se, že určitě bude šťastná. Vystoupili jsme na letišti. Do odletu letadla zbývalo asi patnáct minut, tak jsme si povídali. No holky povídali. Říkali Jáji co má všechno doma vyřídit. Když do odletu zbývalo už jen přibližně pět miinutek , začali jsme se loučit. Nejdřív holky, pak kluci a nakonec já. " Sis mě nechala nakonec jo?" Zeptal jsem se naoko uraženě. " Ty nevíš, že se vždy to nejlepší nechává nakonec?" Usmála se, ale slzy jí valily proudem po tváři. Setřel jsem je a políbil ji. Když jsme se od sebe odtrhli zašeptala mi do ucha:" Miluju tě" co to má být vždyť ví, že česky neumím. No pro jistotu si to zapamatuju . Miluju tě, miluju tě..., opakoval jsem si pořád dokola. Pak mě líba na tvář. Zamávala nám a odešla. Bylo strašně těžký ji vidět odcházet. Po takové dlouhé době co jsme byli pořád spolu a to je víc , jak rok. Teď mi odcházì. Já vím, že to je 'jen' na tři měsíce, ale já si to představoval, jako kdyby odcházela na vždy. Ucítil jsem jak se mi po tvaři vali slza . Rychle jsem ji setřel, tak aby ji nikdo neviděl. Když jsem ji už neviděl,otočil jsem se na patě a šel k autu. Po chvíly už šel někdo vedle mě. Nevšímal jsem si ho dokudse neozval" Si v pohodě bro?" Zeptal se Liam." Jo, ne, jo, nemů nejsu v pohodě" odpověděl jsem a začal mu vylévat svoje srdce. _________________________________ Pohled Jaja________________________________________ " Teto ty jsi zelená" smála se mi ta malá potvora. Jájo uklidni se, říkala jsem si a rozbalila jsem si pytlík na zvracení. Po malé chvíly jsem požádala aby odnesla můj pytlík plny mých zvratků. Pak jsem ji požádala aby mi jich donesla trochu víc. Přece zbývá ještě pár minut letu.donesla mi je v pravou chvily. Sakra, už mě to blití přestává bavit.... Hm, konečně jsme dorazili. A jé, jé bratr tu je s celou mojí rodinou. Hned mě všichni objali. No, to ale neměli dělat protože, jak mě stiskli zase se mi navalilo hmm, fu polkla jsem to. Pak jsme odjeli domů. A oni mi řekli něco, o čem jsem doufala,že se nestane. AK TOHLE JE KONEC KAPITOLKY. JO ABYCH NEZAPOMNĚLA, KDO MYSLÍTE ŽE BYL TEN KDO UKLOUZL NA ZVRATCÍCH A ZAČAL NA DÁVAT. KDO TIPOVAL,ŽE TO BYL HARRY? NO TAK TEN CO SI TO TAKBLE TIPL, TIPL.............ŠPATNĚ. BYL TO TOTIŽ LIAM:D.

Sweet boy- 19. kapitola

6. ledna 2013 v 21:06 | Jája
Najednou se mi začal zvedat žaludek a já cítila, že ten ranní sendvič mi neudělal moc dobře. Hodila jsem šavly přímo před sebe. A na neštěstí na tom Zayn uklouzl. " sorry lidi já bych to uklidila, ale.." nestihla jsem to doříct a valila na WC. Přišel za mnou Zayn " Si v pohodě?" Zeptal se starostlivě. " jo, no, ne, ale to je kvůli mimu ranimu sendvič. Nemusíš mít strach." Usmála jsem se " Běž si užívat je to tvoje oslava narozenin. Já zachvilku příjdu." Obdaroval mě starostlivým pohledem. On je tak sexy když má o někoho strach. Dala bych mu pusu kdybych před chvílí nevyzvracela jídlo co jsem snědla za posledních deset let. Ohh, cítím se, jako 'hajzl'( myslím tím záchodová mísa)." Opravdu nechceš abych tě odvezl domů?" "Ne, ne to fakticky nemusíš" řekla jsem rychle . Potom mi pomohl dojít k nějakýmu gauči sedla jsem a on mi ještě donesl 'blicí kýbl' a sklinku vody. Pak si sedl ke mě a začali si povídat o všem možným. Po chvíly jsme začali plánovat budoucnost a Zayn si ze mě vystřelil a řekl, že chce nejmíň pět. dětí. Jak jsem uslyšela slovo 'děti' znovu se mi navalilo. Koukla jsem se na mobil bylo už půl třetí ráno to znamená se , že jsme si spolu povídali víc , jak šest hodin. No to mě podržte. No, ale bylo to příjemný tak jsem mu položila hlavu na rameno a po chvíly co Zayn broukal nějakou písničku jsem usla. Zdálo se mi, panebože zdálo se mi o dětech. A ne , tak ledajakych dětech. Byly moje a Zaynovi. Najednou jsem se probudila, potřebovala jsem zvracet . Hodila jsem šavli hned vedle sebe, no tak moment, kde to jsem? Jé aha v našem pokoji. A šavly jsem hodila do kýblu který byl připravený vedle postele Dag začal štěkat. Dožadoval se jídla otevřela jsem jednu konzervu a dala mu to na mističku. Když dojedl skočil do postele mezi mě a Zayna . Párkrát se zatočil a pak si Zaynovi lehl za krk. Usmála jsem se a šla se převlíct, vyčistit si zuby a vlastně celkově udělat ze sebe člověka. Když jsem se vrátila do pokoje Zayn už si s Dagouškem hrál. Líbla jsem ho na tvář. Hodil po mě štěněčí oči a já ho teda nakonec políbila, tentokrát ne na tvář. Pak Zayn navrhl, že by jsme mohli jít vykoupat Daga a pak vyskoušet pár účesů. Pak mi , ale zapípal mobil s SMSkou. Stálo tam: Ahoj ségra, myslíš že by si mohla s Miou přletět do ČR? Jde o vážnou věc. To mi psal bratr. Ukázala jsem SMS Zaynovi ale pak mi došlo že on česky neumí, no tak jsem mu to přeložila. Potom jsem bratrovi odepsala : A na jak dlouho bych se měla zdržet? SMS mi došla snad okamžitě 'Tak na tři měsíce? ' stalo tam napsané to nemůže myslet vážně, tak dlouho to bez mích přátel nevydržím a už vůbec ne bez Zayna. Řekla jsem mu co mi bratr napsala" Měla by si tam jet" řekl po chvíly Zayn " Ale já to bez tebe tak dlouho nevydržím " oznámila jsem mu" Jájo je to tvoje rodina a neviděla si ji dva roky. Musíš tam jet a navíc si budeme pořád volat !" No tak jsem začala psát SMS: kdy mám přijed? Odpověď tu byla rychle 'tak co třeba zítra?' OK odpověděla jsem. A začala si balit věci.no mezi tím jsem furt chodila zvracet. Mia se maá nemusí si balit , ona si ještě ani nestihla vybalit. Pozbytek dne jsme se loučili. Holky mi řekli ať pozdravuju doma . Ani jsem se nadála a už bylo pozdě večer. Se Zaynem se musím ještě rozloučit. Doufám, že víte jak to myslím
Jo prosím zbytek si domyslete samy ja nejsu na žádný perverzní psaní :D

Sweet boy- 18. kapitola

5. ledna 2013 v 22:17 | Jája
Pohled Zayn Nějak mi vlhne obličej. Co? To mě Jája olizuje či, co? Kurnik, je to normální? Pomalu jsem otevřel oči a ze všech stran se rozeznělo" Happy birthday.." když dospívali začli mi nosit dárky. Od Louise kniha jménem " Nejlepší odrůdy mrkví" Od Harryho nafukovací pannu a od Míši kamasutru vypadá to, že ti dva se dali zase dohromady. Perverzáci. Od Nialla" WTF? Šnek?" Zeptal jsem se ho , ale nevnímal a dal mi ještě XXXL bonbonieruss tim že se s ním mám rozdělit. Od nany jsem dostal černý triko s nápisem Bradford Bad Boy ve předu a DJ Malik ze zadu. Liam mi dal kuchařku s tím,že ho už štvou ty moje boloňský špagety. Pak mi Jája a Harry dali dohromady pelech pro psa. Co to má znamenat?? No pak přišla Mia a dala mi obojek s vodítkem. Pak Jája začla nosit granule konzervy, šampony, hračky vše pro psy.Jen jsem zvedl obočí a zeptal se " To mi jako chcete dát imaginárního psa s norálnima věcma? Lidi to nemůžete myslet vážně." Jája po mě hodila pohled alá to myslíš vážně? ak si sedla na postel a ukázala mezi mě a ji." O můj bože . To je pes! To je pes! Já dostal psa." Začal jsem křičet přes celej dům. Pohled Jája Když Zayn uviděl na posteli toho psíka oči se mu rozzářili a vypadal, jako nejšťastnější člověk na světě.Za tento dárek jsem si vysloužila pusu . A ne tak ledajakou. Ale tu nejsladší co jsem kdy dostalaPak jsme donesli dort. Každej si dal jen kousek jen já, Niall a Nany jsme si dali jednu extra velkou porci. Pak jsme nasedli do aut a jeli do pizzerky. Miu jsem nechala jet s Liamem, aby si na něj zvykla. Když s nim bude ceou noc. Já a Zayn sme jeli sami, no ne uplně sami vzali jsme s sebou pejska. Jo ještě nemá jméno ale domluvili jsme se, že ho budeme vymýšlet v pizzerce. " Stejně tomu nemůžu uvěřit" řekl po chvílyjízdy Zayn." Čemu?" Zeptala jsem se,páč jsem neměla páru o čem mluví." Tomu, že jsem dostal psa" řekl" Jo, no víš pořad si mi vyprávěl, jak je máš rád, tak jsem si řekla, že by byl skvělej nápad ti ho dát." Potom už jsme nemluvili.Dorazili jsme do pizzerky. Sedli si ke stolu a začli se dohadovat o tom,jak se bude psík jmenovat. Niall navrhl Keksík a nebo Mistr Pizza, to jsme hned zamítli, ještě by nám ho snědl. Loui navrhl Carrotka, to jsme zamítli, protože to by ho snědl zas on. Harryho napadlo Smrťák, dělali jse ,jako že jsme ho vůbec neslyšeli. Já navrhla Toby , tohle jméno jsme napslai na papírek. Nany napadlo Jake to jsme taky napsali na papírek. A Zayna napadlo Bloo, jako misto toho aby se jmenoval Orlando Bloom. Ok to sme zamítli ale pak ho napadlo další jméno a to jméno mu zústalo. Od teď se pejsek jmenuje Dag.dojedli jsme si každej svojí pizzu pak jsem Zaynovi zavázala oči a nechala ho sednout na místo spolujezdce. Ano, já budu řídit. Už jsem za volantem neseděla od té doby co jsem udělala řidičák. Mimochodem udělala jsem ho až nna po třetí. Ok bude to cesta smrti. Dorazili jsme celkem v pohodě, jen jsem auto trochu poškrabala a urazila zrcátko. Vešli jsme do vnitř a rozezněla se hudba. Uff , DJ Michalka to vzala do svých rukou. V rohu byl bar. Já a Zayn jsme se tam doslova rozeběhli. Ale najednou se stala strašná věc. Pokračování příště

Sweet boy- 17.kapitola

5. ledna 2013 v 20:11 | Jája
Pohled Niall Och, bože. A já si tam to jídlo tak dlouho. No po pravdě, měl jsem ho tam od včerejšího rána, ale i tak je to docela dlouho." A doprdele" někdo z vedlejšího pokoje. Byla to Jája. Za chvíly už stála u mích dveří a klepala"Hele, moc ti děkuju za včerejšek. Ale obědnal si i nějakýho DJ-e?" Spustila. "No, neobědnal jsem žàdnýho. Já jsem zvyklej, že tohle dělá Zayn" odpověděl jsem. " V tom případě musím za Míšou. Zatím čau a prosím ještě chvíly hlídej Miu. Díky, pá." Ani to nedořekla a už byla pryč. Pohled Jája Stojím před Míšiným pokojem a doslova kopu do dveří. Nic. Neotevírá. Ok, domluvím se s ní až v pizzerce. Teď potřebuju od odvoz. Liama ne, ten je s Nany a Louis dnes spal u El. Takže musím za Harrym. Zaklepala jsem. Uvnitř se ozvalo'sakra' a asj po pěti minutách mi Harry jenom v trenkách otevřel." Neruším tě, víš něco bych od tebe potřebovala." Začla jsem" Ehm, né nerušíš, co potřebuješ?"Odpověděl. Z koupelny se ozvalo spláchnutí. Hmm, že by tu Harry někoho měl?" Hej, Harry koho tu máš?" Zeptala jsem se ho škádlivě." Já prosimtě koho bych tu asi tak měl?" Řekl extrémě nepřesvědčivě." Hmm,to je jedno. Odve.." nedořekla jsem to protože Míša vylezla z koupelny v Harryho košily." No konečně, že Vám to ale trvalo." Usmála jsem se na ně. " Hele Harry nemohl by si mě někam odvezt dokuď ještě Zayboo spí?" Zeptala jsem se ho" Ok, ale musím se převlíct počkej na mě dole, jo." Řekl" Ok, diky Harry." Šla jsem dolů a cestou potkala Liama" Ahoj" řekl." Ahooj, víš co? Harry .." začla jsem" jo,jo ja vím. Slyšel jsem je celou noc." Začla jsem se smát."No to já jsem je dnes vyrušila, protože potřebuju někam odvíst" řekla jsem po chvíly." Měla si jít za mnou" řekl mi" Ne to ne. Vždyť ty mi dneska budeš večer hlídat Miu , to bych se cítila, jako uplná ...kráva." oznámila jsem mu." Ale prosimtě." "No ale teď jedno." " ok, tak zatím čau ja musím za Nany."" No jo ta tvá Nanyka co:D? Čau prosimtě" Hmm, mám hlad než se Harold oblíkne a rozloučí s Míšou, tak mám dost času se najíst. Copak si asi dám. V lednici je mlíko, kousek pizzy,nějaký sýry a šunka , a pak nějaká zelenina. Mám jasno. Udělám si sendvič.Mezi tím bych Vám mohla říct kam jedu. No jak už jsem říkala tak dárek pro Zayna mám u spolupracovnice, která se mimochodem jmenuje Faye, ale říkám jí Fay. A navíc mám pro Zayna obědnanej dort, který musím vyzvednout. Jo a taky musím koupit pro ten Zaynův dárek žrádlo a nějakej pelíšek. Jo a abych nezapoměla za to co pro mě udělal Niall, mu musím koupit pár krabic Orea a Twix. Jo, vlastně mám dojem, že mu večer Mia snědla jeho 'tajné' zásoby. Hmm, musím vám říct, že ten sendvič se m opravdu povedl. Ne, to byl fór nedá se to jíst. Nedala jsem tam majonézu, kečup a hořčici. Ok teď už je to dobrý" Jájo dělej" zakřičel na mě z chodby Harry. Hodila jsem do sebe zbytek sendviče a rozběhla se za ním. Obula jsem si boty a vzala si bundu" Můžeme?" Zeptal se Hazza a vzal klíče od svého Range Rovera. Přikývla jsem" Nejdřív musíme do obchodu, pak pojedeme k Fay a potom musíme pro Zaynův dort." Oznámila jsem mu." Dobře, a co chceš u Faye?" Zeptal se mě." Dárek pro Zayna" řekla jsem. Dorazili jsme k obchodu. Rozběhla jsem se k potřebám domácích mazlíčků. Vzala jsem pár konzerv a pytel granulí, pak jsem Harryho poprosila jestly mi pomůže vybrat pelíšeek pro pejska. Spolu jsme nakonec vybrali modrej se zelenýma hvězdičkama, jo nutno dodat , že Harry trval na tom , že pelech musí být té největší velikosti. Mohla jsem mu snad stokrát vysvětlovat , že to je malej pes. No, jo náš Hazza má svoj vlastní 'chytrou ' hlavičku. Do auta jsem nesla ten obrovský pelech a Harry nesl konzervy a dohromady jsme nesli pytel granulí. Možná si myslíte, že jsme koupili moc jídla , ale věřte mi tihle psíci jsou hodně žravý." Tak a teď k Faye." Oznámila jsem mu." No,jo pořád" " Ahoj Fay" pozdravila jsem ji" Ahoj, tady ho máš podala mi ho a Harrymu dala všechny hračky, který tenhle pejsek vlastní. A bylo jich opravdu dost. Pak mi dala ještě jeho šampony. Těch bylo taky dost. Myslím, že si Zayn toho pejska opravdu oblíbí. Je to celej Zayn v psím provedení. Je celý bílý a na hlavičce má černou chocholku. Jo ten pejsek je stejně cool jako ten můj playboy." A Harry nezapomeň, že musíme ještě pro ten dort" řekla jsem, mezitím co jsem štěně strkala do přepravky" Neboj" Vyzvedli jsme dort a jeli domů a já přemýšlela jak dám Zaynovi můj dárek.

Sweet boy-16.kapitola

4. ledna 2013 v 23:53 | Jája
Pohled Zayboo:D "Mio, zahrajeme si na salón krásy?" Zeptal jsem se jí."Jooooo, a můžu tě učesat, strejdo?" " To si děláš srandu, víš, jak dlouho mi trvalo udělar tenhle účes? Já myslel,že bych tě namaloval a učesal já." Řekl jsem podrážděně, a nabídl jí lákavou nabídku."Jo, budu princezna, ale pak namaluju já tebe, jo?" Odpověděla a zároveň se mě zeptala." Ne, ja jsem se svým vzhledem spokojenej." Oznámil jsem jí." Strejdo, já začnu křičet" "Né prosím Mio to mi nedělej to." Prosil jsem ji doslova na kolenou." Ne já tě budu malovat!!!" A už se nadechovala, že začne řvat. Zacpal jsem jí pusu, a velmi mile se na ni usmál"já si dělal srandu. Samozdřejmě, že mě můžeš namalovat" řekl jsem i když to nebyla pravda. Odešli jsme do mého pokoje, a pak jsem zašel pro Jájino malování( a, že ho má hodně) a začal malovat'Princeznu Miu'. Následně začala malovat ona mě. Zrovna mi na obličej něco studenýho, ale vonělo to stejně jako jeden z mích šapónů, někdo vlítl do pokoje. "Ohh, shit." Zařval jsem, když jsem uviděl Jáju. Pohled Jája Otevřela jsem dveře od pokoje,a vlezla do vnitř. "Ohh, shit"ozvalo se z postele. Uviděla jsem stát Miu u postele a v posteli byl hm, někdo ležel v posteli. "Zayne!! Koho tam máš?! To si ze mě děláš prdel, ty mi hlídáš neteř a přitom to dělæš s někým v posteli? Mimochodem vždyť Mia dokonce stojí vedle tebe!" Začala jsem ječet. Mia na mě vyděšeně koukala. "Princezno Zay, vylezte z té postele a ukažte se mé tetě." Řekla najednou Mia. "What The fuck?" Musela jsem se zeptat." Zayn vylezl z postele a podíval se na mě.Musela jsem s začít smát. Jedno oko měl nabarvený fialovími stiny, druhý měl zelený, pusu měl rudou a na sobě měl snad tunu make-upu a pudru." Si děláš srandu, ne já ti pohlídám neteř a ty se mi ještě směješ?" Řekl Zayn naoko uraženě." Ale prosímtě princezno Zay. Sluší ti to." Řekla jsem asi , ne moc přesvědčivě. Pak jsem napsala psaníčko a poslala Miu za Niallem. V psaníčku stálo: Nialle , já vím jsem hrozná teta a ještě horší kamarádka na světě, ale ty ,jako jedinej víš co se stalo mě a Zaynovi. Prosím podívej se po nějakým sále a ulož někam Miu P.S. Mia ma ještě kufr v obýváku. P.P.S. moc děkuju, jsi ten nejlepší brácha na světě:) mam tě ráda
 
 

Reklama