FANFICTIONS :)

POVÍDKY ZAYN NIALL LIAM LOUIS HARRY

Zayn Malik

Narozeninky

12. ledna 2013 v 16:51 | Jája
Dnes má náš Zayn narozky. Tak co už mu někdo z vás napsal na twitteru, asku a dalších socialníh sítích? Já,jo !
580573_527555213944690_1054523500_n_largeZayn fotky co se objevili na asku, pro Zayna.
taky se tam objevila tahle "slohová" práce :D
Before 20 years was born an angel who never imagined taht one day he will have the hearts of million girls with his hair,eyes,smile and his angelic voice.. Before 20 years sky was crying because the sky was losing the brightest star..Before 20 years his parents was the happiest parents in the world..I love you Zayn Malik..I wish you another great year,another year of joy,love,surprises and new success..I hope you feel deep in your heart,how very much you mean to me,more than you can know Zayn...I love you ♥ ♥
Zaynmalikhairstylecalledi2
P.S. já vím, že tohle k tomu nepatří, ale já z toho nemůžu... Harry zabil :D
Asdfsgsfdvsd

Životopis

2. prosince 2012 v 13:59 | Jája
Zayn Javadd Malik se narodil 12.1.1993 v Bradfordu. Má 3 sestry - dvě mladší ( Waliyha a Safaa ) a jednu starší ( Doniya ). Před X Factorem a One Direction chodil do Tong High School. Je napůl pákistánského původu - po tátovi a napůl anglického po mámě. Je to muslim, ale má 4 tetování...na hrudi má arabsky napsané jméno svého dědečka a na ruce má znamení rovnováhy.
Do X Factoru se přihlásil dvakrát, ale poprvé tam vůbec nešel, prostože se bál. Kdyby nebyl v One Direction, byl by stejně jako Louis Tomlinson, učitel.
V roce 2010 se podruhé přihlásil do X Factoru a postoupil. V další části X Factoru se mělo tančit. Ale on tančit neuměl, tak řekl že tam nepůjde. Nakonec ho jeden z porotců - Simon Cowell - přesvědčil. Bootcamp ale stejně nakonec neprošel.. tedy alespoň ne jako sólový zpěvák. Simon Cowell dostal nápad a přidal k němu ještě 4 další kluky a vytvořila se skupina One Direction. 21.11.2011 kluci vydali první album s názvem Up All Night. V česku dostupné není. Také vydali dvě knihy - Forever Young a Dare to Dream. Ani jedna v česku dostupné taky nejsou.
 
 

Reklama